صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : Online Recommendation

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    من به یک مشکل برخوردم. یکی از استادام با ایمیل یاهوش کار میکنه و اونو داده به عنوان ایمیلش برای online recommendation letter. ازش قبول میکنند؟
    فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    من به یک مشکل برخوردم. یکی از استادام با ایمیل یاهوش کار میکنه و اونو داده به عنوان ایمیلش برای online recommendation letter. ازش قبول میکنند؟
    چون میدونن استادا بیشتر اون ایمیلی رو میدن که حتما چکش میکنن
    اشکال نمیگیرن.

پیش فرض یک سوال در توصیه نامه آنلاین

در توصیه نامه آنلاین این سوال پرسیده شده:
    In what areas can the applicant improve?
    منظور چیه؟ آیا باید به ضعف ها اشاره بشه و جبران اونها یا باید روی نقاط قوت که میتونه بهتر بشه مانور داد؟
    مرسی

پیش فرض پاسخ : یک سوال در توصیه نامه آنلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram29
    در توصیه نامه آنلاین این سوال پرسیده شده:
    In what areas can the applicant improve?
    منظور چیه؟ آیا باید به ضعف ها اشاره بشه و جبران اونها یا باید روی نقاط قوت که میتونه بهتر بشه مانور داد؟
    مرسی
    You can say:
    He/ She is especiallytalented in X area and gaining the essential knowledge will help him/her to achieve his academic goals and interests ....
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من به یه مشکل شدید recomm online خوردم ..
    اونم اینکه 5 تا استاد حاضر هستن بهم recomm خوب بدن اما مشکل اینه که فقط یه نفرشون ایمیلش رو چک می کنه ..

به نظرتون راه حل چیه ؟! ...
    به اون دانشگاه ایمیل بزنم و براشون توضیح بدم که recomm paper بدم اصلآ براشون قابل درک هست یا اصلآ ممکنه استادایی که بهم recomm دادن هم بره زیر سوال ؟! ...
    کلآ توصیه دوستان چیه ؟!..

یا به استاد بگم که شما خیلی مشغله دارین و به من username password ایمیلتون رو بدین تا خودم خبرتون کنم که کی فرم recomm ها براتون ایمیل شده ..
    عجب گیری کردیم ها ! ...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    من به یه مشکل شدید recomm online خوردم ..
    اونم اینکه 5 تا استاد حاضر هستن بهم recomm خوب بدن اما مشکل اینه که فقط یه نفرشون ایمیلش رو چک می کنه ..

به نظرتون راه حل چیه ؟! ...
    به اون دانشگاه ایمیل بزنم و براشون توضیح بدم که recomm paper بدم اصلآ براشون قابل درک هست یا اصلآ ممکنه استادایی که بهم recomm دادن هم بره زیر سوال ؟! ...
    کلآ توصیه دوستان چیه ؟!..

یا به استاد بگم که شما خیلی مشغله دارین و به من username password ایمیلتون رو بدین تا خودم خبرتون کنم که کی فرم recomm ها براتون ایمیل شده ..
    عجب گیری کردیم ها ! ...
    اگه دانشگاه مورد نظر هم online داره هم کاغذی هیچ مشکلی‌ نداره که بعضی‌‌ها online بفرستن و بقیه کاغذی.

اگه فقط online داره مساله فرق می‌کنه و باید استاد‌ها رو یه جوری راضی‌ کنی‌. لزومی نداره password استاد‌ها رو بگیری. هر موقع که قسمت online recommendation رو submit کنی‌ آنا برای استاد‌ها ایمیل فرستاده می‌شه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

عجب گیری کردیم ها ! ...
    من راه حل دوم رو بیشتر می پسندم، خودمم به همچنین مشکلی برخورده بودم و به استادم گفتم که دیگه Recomm ها Online فرستاده میشه... گفت User/Pass ایمیلشو میده که خودم برم و پر کنم ...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    اگه دانشگاه مورد نظر هم online داره هم کاغذی هیچ مشکلی‌ نداره که بعضی‌‌ها online بفرستن و بقیه کاغذی.

اگه فقط online داره مساله فرق می‌کنه و باید استاد‌ها رو یه جوری راضی‌ کنی‌. لزومی نداره password استاد‌ها رو بگیری. هر موقع که قسمت online recommendation رو submit کنی‌ آنا برای استاد‌ها ایمیل فرستاده می‌شه.
    اینجا سیستمش اینطوریه که گفته ایمیل استادا رو بهمون بدین ، ما بهشون ایمیل می زنیم که فایل pdf مربوط به recommشون رو برامون attach کنند .... تقریبآ هیچ کاری نداره اما استادای پیر ما اصلآ حال و حوصله کامپیوتر روشن کردن ندارن ... وگرنه خودش هیچ کاری نداره ... حتی بهم ok دادن که بنویسم و اونا امضاء کنند فقط ...
    چی کار کنم بهتره ars جان؟!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

اینجا سیستمش اینطوریه که گفته ایمیل استادا رو بهمون بدین ، ما بهشون ایمیل می زنیم که فایل pdf مربوط به recommشون رو برامون attach کنند .... تقریبآ هیچ کاری نداره اما استادای پیر ما اصلآ حال و حوصله کامپیوتر روشن کردن ندارن ... وگرنه خودش هیچ کاری نداره ... حتی بهم ok دادن که بنویسم و اونا امضاء کنند فقط ...
    چی کار کنم بهتره ars جان؟!
    پس همون راه ALI_SH رو انجام بده البته واقعا نمیدونم عکس العمل استاد‌ها بعد از اینکه ازشون بخوای پسورد رو بگیری چیه .
    البته به نظر من ضرری نداره که از دانشگاه بپرسی‌ که می‌شه کاغذی فرستاد یا نه؟ لزومی هم نداره دلیلش رو بگی‌.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

توی ریکام اونلاین من نوشته:
    ability to work independetly
    چند تا گزینه داره که آخریش نوشته:
    not ovserved
    حالا سوال من اینه که not observed دقیقا یعنی چه؟ آخه دو معنی میتونه داشته باشه: 1- در او قابلیت کار مستقل دیده نشده 2- بی اطلاع از اینکه همچنین قابلیتی داره یا نداره.

حالا کدومشه؟

لطفا فوری بگین....عجله دارم
    If you fail to plan,you plan to fail

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)