صفحه 21 از 26 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

Junior Member AliZeus11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson University - MSc in Management

پیش فرض پاسخ : توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

سلام بر همگی
    دوستان من در حال هماهنگی با اساتید هستم که نسبت به اعطای توصیه نامه اقدام کنن.
    تا اونجایی که دستگیرم شد، این فرایند آنلاین شما دو بخشه:1- پاسخ به سوالات گزینه ای 2- آپلود نامه ریکام
    سوال من در مورد بخش دومه..آیا این نامه حتما باید توی سر برگ دانشگاه تایپ بشه؟ آیا نیاز به امضا استاد و سپس اسکن داره؟ یا با توجه به اینکه خود استاد داره این فرایند رو انجام میده، آپلود یک نامه تایپ شده ساده کافیه؟
    لطفا سریع جواب بنده رو بدید، چون خیلی وقت ندارم تا ددلاین. سپاس فراوان
    " .IF YOU WANT SOMETHING, GO GET IT. PERIOD "

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AliZeus11 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    تا اونجایی که دستگیرم شد، این فرایند آنلاین شما دو بخشه:1- پاسخ به سوالات گزینه ای 2- آپلود نامه ریکام
    سوال من در مورد بخش دومه..آیا این نامه حتما باید توی سر برگ دانشگاه تایپ بشه؟ آیا نیاز به امضا استاد و سپس اسکن داره؟ یا با توجه به اینکه خود استاد داره این فرایند رو انجام میده، آپلود یک نامه تایپ شده ساده کافیه؟
    سلام
    من فکر نمیکنم نیازی باشه که تو سربرگ تایپ و بعد هم اسکن بشه، من فقط برای اساتید متن نامه رو ایمیل کردم و هیچ کدوم هم به مشکلی برنخوردند. قطعا اگر پیچیده تر از این حرفا بود ازم میخواستند خودم این کارها رو انجام بدم.

Junior Member AliZeus11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson University - MSc in Management

نقل قول نوشته اصلی توسط beeta نمایش پست ها
    سلام
    من فکر نمیکنم نیازی باشه که تو سربرگ تایپ و بعد هم اسکن بشه، من فقط برای اساتید متن نامه رو ایمیل کردم و هیچ کدوم هم به مشکلی برنخوردند. قطعا اگر پیچیده تر از این حرفا بود ازم میخواستند خودم این کارها رو انجام بدم.
    خیلی ممنونم از پاسخ تون...البته من دقیقا متوجه نشدم، از ناحیه اساتید خودتون که توصیه نامه دهنده بودن به مشکلی نخوردین یا از طرف اساتید دانشگاه مقصد!؟
    خداروشکر اساتید این ور خیلی توی باغ نیستن...و اگر هم باشن خیلی حال و حوصله راهنمایی جهت بهبود قضیه ندارن. ترجیح میدن قال قضیه کنده بشه بره
    برداشت من این هستش که وقتی بخش پذیرش این نامه ها رو دانلود کرده و پرینت میگیره میده تحویل کمیته یا هر دپارتمانی...یه نامه بدون سربرگه بدونه امضاء یه خورده ناجور بنظر برسه.
    " .IF YOU WANT SOMETHING, GO GET IT. PERIOD "

Junior Member

سلام دوستان؛
    من واسه چند دانشگاه تو آمریک اپلیکیشنمو سابمیت کردم دد لاینشون 15 ژانویه هست. اما یکی از رفرنس هام گفت که زودتر از 3 فبریه نمیتونه فرم آنلاین ریکام رو پر کنه. آیا دیر میشه به نظر شما ؟

Junior Member

خیلی ممنونم از پاسخ تون...البته من دقیقا متوجه نشدم، از ناحیه اساتید خودتون که توصیه نامه دهنده بودن به مشکلی نخوردین یا از طرف اساتید دانشگاه مقصد!؟
    خداروشکر اساتید این ور خیلی توی باغ نیستن...و اگر هم باشن خیلی حال و حوصله راهنمایی جهت بهبود قضیه ندارن. ترجیح میدن قال قضیه کنده بشه بره
    برداشت من این هستش که وقتی بخش پذیرش این نامه ها رو دانلود کرده و پرینت میگیره میده تحویل کمیته یا هر دپارتمانی...یه نامه بدون سربرگه بدونه امضاء یه خورده ناجور بنظر برسه.
    منظورم از طرف اساتید خودمون بود ولی از طرف دانشگاه مقصد هم فکر نمیکنم مشکلی ایجاد کنه، سخت نگیرید، ریکام کلا بخشی نیست که روش حساسیت زیادی به خرج داده بشه

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ste نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    من واسه چند دانشگاه تو آمریک اپلیکیشنمو سابمیت کردم دد لاینشون 15 ژانویه هست. اما یکی از رفرنس هام گفت که زودتر از 3 فبریه نمیتونه فرم آنلاین ریکام رو پر کنه. آیا دیر میشه به نظر شما ؟
    سلام.
    نظر کسی مهم نیست. به دانشگاه مقصد بستگی داره. معمولا در حد چن روز تاخیرو قبول می کنن. البته این مدتی که شما گفتید از چند روز خیلی بیشتره.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

سلام بر همگی
    سلام
    هستن دانشگاه هایی که تاکید می کنن ریکام روی سربرگ باشه. ولی خیلیا همینجوری هم قبول می کنن. سایت دانشگاه های مقصدو چک کنید.

منظورم از طرف اساتید خودمون بود ولی از طرف دانشگاه مقصد هم فکر نمیکنم مشکلی ایجاد کنه، سخت نگیرید، ریکام کلا بخشی نیست که روش حساسیت زیادی به خرج داده بشه
    منظورتون از به مشکلی بر نخوردند چیه؟ فایل خالی رو هم اپلود کنند به مشکلی بر نمیخوردند.
    استادتون فقط باید یک فایل رو اپلود کنه وقتی میره تو کمیته ممکنه اونجا دیگه قبول نکنند توصیه رو.
    اکثر دانشگاهها با سربرگ میخوان (اونهایی که من اپلای کردم).
    خیلی ها رو خودم زنگ زدم با اینکه هیچی نگفته بودند تو سایتشون گقتند امضا و سربرگ و تاریخ باید داشته باشه.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

سلام،
    یکی از استادام واسه ریکام گفت خودت بیا پر کن.
    1. از چند تا دانشگاهی که اپلای کرده بودم (که همشون ریکام آنلاین میخواستن) دو تاشون خواسته بودن که نامه به یا صورت pdf آپلود شه یا تو باکسی که پایین ترش بود تایپ شه. از اونجایی که باید خودم بنویسم تو همچین حالتی سربرگ دانشگاه رو هم وارد کنم، نیازی به امضا و این جور چیزا هست؟
    2. یه سریه دیگه وقتی وارد لینکشون میشدم با یوزر ایمیل استاد یه پسوورد میخواست تا log in شه. ولی هر چقدر ایمیل رو زیر و رو کردم پسوردی ندیدم!!!!! قضیه این چیه ؟ کسی میدونه اینجا باید پی کار کنم؟
    3. حالا از همه جالب تر این یکیه... رو لینک دو تا شون که کلیک کردم پیام داد که اکسپلورر out of date هستش!!!! و واسه آپدیت یه لینک دادو از این جور چیزا!!!!!!!! هیچی دیگه کلا دست از پا درازتر برگشتم گفتم فردا میام. این دفعه رفتم بگم با کروم بره؟
    راستش سرش خیلی شلوغه، خیلی نمیتونم معطل کنم. فردا باید دوباره برم... ممنون اگه راجع به هر کدوم اطلاعات دارین بگید که اصلا وقت ندارم

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    سلام،
    یکی از استادام واسه ریکام گفت خودت بیا پر کن.
    1. از چند تا دانشگاهی که اپلای کرده بودم (که همشون ریکام آنلاین میخواستن) دو تاشون خواسته بودن که نامه به یا صورت pdf آپلود شه یا تو باکسی که پایین ترش بود تایپ شه. از اونجایی که باید خودم بنویسم تو همچین حالتی سربرگ دانشگاه رو هم وارد کنم، نیازی به امضا و این جور چیزا هست؟
    2. یه سریه دیگه وقتی وارد لینکشون میشدم با یوزر ایمیل استاد یه پسوورد میخواست تا log in شه. ولی هر چقدر ایمیل رو زیر و رو کردم پسوردی ندیدم!!!!! قضیه این چیه ؟ کسی میدونه اینجا باید پی کار کنم؟
    3. حالا از همه جالب تر این یکیه... رو لینک دو تا شون که کلیک کردم پیام داد که اکسپلورر out of date هستش!!!! و واسه آپدیت یه لینک دادو از این جور چیزا!!!!!!!! هیچی دیگه کلا دست از پا درازتر برگشتم گفتم فردا میام. این دفعه رفتم بگم با کروم بره؟
    راستش سرش خیلی شلوغه، خیلی نمیتونم معطل کنم. فردا باید دوباره برم... ممنون اگه راجع به هر کدوم اطلاعات دارین بگید که اصلا وقت ندارم
    سلام
    1.ببین ما هم رو سر برگ یه نامه نوشتیم دادیم امضا کرد استاد، دیگه همه جا اونو اپلود کردیم دیگه. بعضیا رو سر برگ بودنو حساسن و دقیقا تو وبسایت ذکر می کنن. بعضیا که می گه تایپم می تونید بکنید دیگه امضا نمی شه کرد که تو تایپ. ولی چون بعضیا اصرار داشتن رو سربرگ باشه ما دیگه واسه همه همونو اپلود کردیم.

2. اون رمزو احتمالا استادت واسه بقیه دانشجوهاش که برای اون دانشگاه اپلای کردن قبلا ، ساخته. می تونی بزنی forget password و یه پسوورد جدید بسازی خودت. منم به این مشکل برخورده بودم.

3. بروزر رو عوض کن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)