صفحه 22 از 26 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

سلام
    یه سوال....استادم ایمیل ریکام ها رو واسم فوروارد کرده....وقتی وارد لینکشون میشم (با ایمیل خودم) هیچ مشکلی پیش نمیاد. الان میتونم از طریق ایمیل خودم اینارو سابمیت کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ دانشگاه نمیفهمه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال....استادم ایمیل ریکام ها رو واسم فوروارد کرده....وقتی وارد لینکشون میشم (با ایمیل خودم) هیچ مشکلی پیش نمیاد. الان میتونم از طریق ایمیل خودم اینارو سابمیت کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ دانشگاه نمیفهمه؟
    ممنون
    نه خير. مسئله اي نيست و دانشگاه مقصد هم متوجه نميشه. فقط هر زماني كه ريكام رو سابميت كنيد معمولا يك ايميل كانفرميشن به استادتون ميفرستند كه طبيعتا شما فعلا به اون دسترسي نداريد تا بعدا از استادتون سوال كنيد.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها یکی از استادام، هیچ کدوم از توصیه نامه هامو پر نمیکنه! زنگ میزنم جواب نمیده.
    ددلاینم گذشته!
    از سه تا رفرنسام، فقط همین یکی اینطوری هستش!(یکی از اون دوتا هیئت علمی هستش، اون یکی دانشجوی دکتری سال آخر و مدیر یک شرکت معتبر و بزرگه تو حوزه مالی هستش)
    متاسفانه برای سه تا دانشگاه (که در یکی از اون دانشگاههها، یکی از دو رفرنس هستش!) نمیتونم دیگه اسمشو عوض کنم (ولی برای دو دانشگاه اسم دوست دانشگاههیم که جای معتبری کار میکنه(ایمیل کاریشو) زدم!)

چه کنم؟
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بچه ها یکی از استادام، هیچ کدوم از توصیه نامه هامو پر نمیکنه! زنگ میزنم جواب نمیده.
    ددلاینم گذشته!
    از سه تا رفرنسام، فقط همین یکی اینطوری هستش!(یکی از اون دوتا هیئت علمی هستش، اون یکی دانشجوی دکتری سال آخر و مدیر یک شرکت معتبر و بزرگه تو حوزه مالی هستش)
    متاسفانه برای سه تا دانشگاه (که در یکی از اون دانشگاههها، یکی از دو رفرنس هستش!) نمیتونم دیگه اسمشو عوض کنم (ولی برای دو دانشگاه اسم دوست دانشگاههیم که جای معتبری کار میکنه(ایمیل کاریشو) زدم!)

چه کنم؟
    سلام دوست عزیز..مشکل خاصی نداره اول این که یه شخصی رو راضی کنین که راضی بشه به جاش پر کنه اون فرم ها. بعد ایمیل بدین یا تماس بگیر با دانشگاه مقصد بگو که اون ریکامندر در دسترس نیس نمی توه پر کنه. اونا معمولا اکی میدن. سریع به شخص جایگزی بگو برات تکمیلش کنه

موفق باشی

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز..مشکل خاصی نداره اول این که یه شخصی رو راضی کنین که راضی بشه به جاش پر کنه اون فرم ها. بعد ایمیل بدین یا تماس بگیر با دانشگاه مقصد بگو که اون ریکامندر در دسترس نیس نمی توه پر کنه. اونا معمولا اکی میدن. سریع به شخص جایگزی بگو برات تکمیلش کنه

موفق باشی
    میگم حالا اگه ایشون توصیه نامه رو نده چه مشکلی پیش میاد؟؟؟
    دو نفر دادن، این یکی نداده! (البته یک دانشگاه که دو توصیه نامه میخاست، یکیش این استاده ست که نداده!)
    یعنی ریجکت میشم بخاطر نبود توصیه نامه سوم یا در اون کیس(دوتوصیه نامه ای) توصیه نامه دوم؟؟

راستی بنظرتون میتونم از ادیتور مقاله بخام برام توصیه نامه بفرسته؟؟؟ (از مقالم خوشش اومده بود بشدت! و بسیار بسیار معروفه! مقالمم تازه چاپ شده )
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    میگم حالا اگه ایشون توصیه نامه رو نده چه مشکلی پیش میاد؟؟؟
    دو نفر دادن، این یکی نداده! (البته یک دانشگاه که دو توصیه نامه میخاست، یکیش این استاده ست که نداده!)
    یعنی ریجکت میشم بخاطر نبود توصیه نامه سوم یا در اون کیس(دوتوصیه نامه ای) توصیه نامه دوم؟؟

راستی بنظرتون میتونم از ادیتور مقاله بخام برام توصیه نامه بفرسته؟؟؟ (از مقالم خوشش اومده بود بشدت! و بسیار بسیار معروفه! مقالمم تازه چاپ شده )
    بعضی دانشگاه ها روی کامل بودن فایل اپلیکنت ها خیلی حساسن و ممکنه شما رو به دلیل کامل نبودن توصبه نامه ها به راحتی ریجکت کنند. به نظر من ارزش ریسک کردن نداره.
    اگر فکر می کنید ادیتور مقاله بهتون توصیه نامه میده خیلی هم خوبه، چون میتونه درباره کیفیت مقاله و ریسرچ شما توضیح بده. به هر حال سعی کنید یک توصیه نامه دیگه پیدا کنید. موفق باشید.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

سلام دوستان عزیز
    یک دانشگاه گفته:

• The recommender can scan and upload the form along with the on-line recommendation letter

اگه فرم رو ببینین (
    لیییییییینک
    ) توی قسمتی که استاد باید کلیک کنه برای مقایسه دانشجوش بادانشجوهای دیگه در مورد پنج مورد، استاد میتونه فقط یک مورد رو Upper 10% Upper انتخاب کنه. 3 سوال دارم ممنون میشم ج بدین:

1-با توجه به اینکه استاد باید بعصی از موارد رو Lower 3rd یا Middle 3rd یا Upper 3rd انتخاب بکنه. این به صرر دانشجو نیست. من خودم هر سه ریکام رو نوشتم و کلی در مورد همین پنج تا چیز (teaching abilityو creativity و .. ) از خودم تعریف کردم.

2- با توجه به سوال بالا، اگه اسکن بکنیم بعد با خودکار پر بکنیم تبعاتش بیشتر از اینه که توی فرم اینجوری بد پر بکنیم.

3- برای گرفتن assistanship به نظرتون اهمیت موارد زیر به چه ترتیب هست.
    A--Native Intellectual Ability
    B--Competence in Chosen Field
    C--Motivation plus Diligence
    D--Creativity or Research Potential
    E--Potential as a Teacher

ممنوون میشم بهم ج بدین جون خیلی برام مهمه و نمیخوام این امکان رو ازدست بدم.
    <<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار --- دانشگاه آزاد شیراز - واحد پردیس

این letter of recommendation تاریخ انقضا داره ؟ یا اینکه وقتی گرفتیم هر وقتی میشه ازش استفاده کرد !؟

من سربازی دارم و باید برم سربازی . میترسم بعد از سربازی دیگه استادی بهم rec نده و الان موندم چیکار کنم !

Junior Member

سلام دوستان عزیز خواهش میکنم اگر امکانش هست سریع پاسخ بدید خیلی ممنون میشم
    امروز آخرین روزی هست که میتونم با استادم تماس داشته باشم تا بعد از عید و ددلاین دانشگاه تگزاس آرلینگتون 13 فروردین هست، ریکام این دانشگاه کاغذی هست اما من میخوام ایمیل کنم. استادم با ایمیل خودش قرار هست ارسال کنه، توی فرم امضای من و استاد رو لازم داره و داکیومنت پروتکت شده و نمیشه جز وارد کردن فیلدهای مشخص شده چیزی اضافه کرد، آیا امکان داره من و استادم فرم رو امضا نکنیم و استادم ارسال کنه از ایمیلش؟ چون میدونم از حوصله استادم خارج هست که بخواد پرینت کنه و دوباره اسکن کنه من هم تهران نیستم که بخوام این کار رو انجام بدم
    آیا نیازی هست یا نه؟
    خیلی ممنون میشم اگر سریع پاسخ بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Guilan university, Agriculture

سوال من اینه که من موقع پر کردن اپلیکیشن اینویتیشن را برا سه تا از استادم سند کردم. اما هنوز رو پندینگه و از استادم سوال کردم گفتند چیزی دریافت نکردند. من باید چه کار کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)