صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط leila20 نمایش پست ها
    سوال من اینه که من موقع پر کردن اپلیکیشن اینویتیشن را برا سه تا از استادم سند کردم. اما هنوز رو پندینگه و از استادم سوال کردم گفتند چیزی دریافت نکردند. من باید چه کار کنم.
    سلام
    دقیقا نمی دونم چرا این اتفاق می افته، اما دو سال پیش من دانشگاه دالاس رو که می خواستم اپلای کنم همینجوری شد، به استادها نمی رسید، حالا نمی دونم مربوط به سرور دانشگاه توی ایران بود یا نه؟ نهایتا من ایمیلهای غیرآکادمیک استادها رو به جای ایمیلهای آکادمیک گذاشتم به ایمیلهای غیر آکادمیک (یاهو و جیمیل) ایمیل رسید.
    حالا شما دوباره تلاش کنید، به خود دانشگاه هم ایمیل بزنید بگید که این مشکل هست، چه راه حلی براتون دارن.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Guilan university, Agriculture

ممنون از راهنماييتون، من همين كار رو كردم و از ايميل شخصيشون استفاده كردم، اما نميرسه، به دانشگاه زنگ زدم و ايميل فرستادم، گفتن كه به ريكامندا بگو كه جانك يا اسپم ميلشون رو چك كنند، اما اونجا هم نرسيده، موندم با اين مشكل چكار كنم. وقت زيادي هم نمونده و خيلي برام مهمه. لطفا اگه بازم چيزي به ذهنتون ميرسه راهنمايي كنيد. در ضمن ديروز زنگ زدم دانشگاه بهم گفتن كه دو دقيقه پيش واست ايميل كرديم اونو بخون و طبق اون عمل كن، هر چند كه تلفني هم برام توضيح داد كه مطمئن بشو ايميلايي كه وارد كردي درسته. كه من چك كردم بازم دوباره و درسته، اما اون ميلي هم كه اونا هم برام فرستادند رو من دريافت نكردم. حالا بايد منتظر بمونم تا دوشنبه دوباره باهاشون تماس بگيرم.

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

سلام
    قصد اپلای برای چند تا دانشگاه امریکایی رو دارم که همشون سه تا ریکام رو به صورت آنلاین می خوان.
    الان مشکل پیدا کردن استاد تقریبا حل شده برای ریکام گرفتن، مشکل اصلیم اینه که این اساتید برای کارهای معمولی زمان تحصیل کلی وقت کشی می کردن و آدمو معطل نگه می داشتن الان من بهشون بگم مثلا 6 یا هفت تا ریکامو به همراه فرمای مربوطش پر کنن ممکنه زیاد کش بدن قضیه رو، شنیدم بعضی از دوستان که مشکل مشابه منو داشتن خودشون ایمیل درست کردن و ریکامو فرستادن.
    این قضیه ممکنه مشکلی پیش بیاره یا نه؟ منظورم ای میل غیر آکادمیک هست.

سلام دوستان
    توی بخش recommender's information یه گزینه داره با عنوان due date:
    منظورش چیه؟

Junior Member

زمانی که ایمیل استاد وارد میشه تا زمان دریافت لینک چقدر طول میکشه؟دانشگاه های آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط neda164 نمایش پست ها
    زمانی که ایمیل استاد وارد میشه تا زمان دریافت لینک چقدر طول میکشه؟دانشگاه های آمریکا
    دو حالت داره، یا لحظه ای که ایمیل رو وارد میکنید ، فوری ارسال میشه/ و یا لحظه ای که اپلیکیشن فی رو پرداخت میکنید ارسال میشه. این دو حالت بصورت خودکار توسط سیستم فرستاده میشه اتوماتیک.
    ولی بعضی جاها (کمتر هستن) باید یکی دو روز بگذره که منشی اپلیکیشن رو بررسی کنه و ایمیل ها رو خودش تایید کنه برای ارسال.

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    سلام
    قصد اپلای برای چند تا دانشگاه امریکایی رو دارم که همشون سه تا ریکام رو به صورت آنلاین می خوان.
    الان مشکل پیدا کردن استاد تقریبا حل شده برای ریکام گرفتن، مشکل اصلیم اینه که این اساتید برای کارهای معمولی زمان تحصیل کلی وقت کشی می کردن و آدمو معطل نگه می داشتن الان من بهشون بگم مثلا 6 یا هفت تا ریکامو به همراه فرمای مربوطش پر کنن ممکنه زیاد کش بدن قضیه رو، شنیدم بعضی از دوستان که مشکل مشابه منو داشتن خودشون ایمیل درست کردن و ریکامو فرستادن.
    این قضیه ممکنه مشکلی پیش بیاره یا نه؟ منظورم ای میل غیر آکادمیک هست.
    توی هیچکدوم از مراحل اپلای به اندازه مرحله ریکام گرفتن اذیت نشده م. دلیلش هم همین مشکله که شما نوشتی. ترجیحا سعی کنید استاد رو با حرف زدن منطی و محترمانه (و گاهی تعریف کردن ازش) مجاب کنید که ریکام ها رو سریع و پشت سر هم براتون ارسال کنه. بهشون حتما بگید که چندین جا ممکنه ازش ریکام بخوان.

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام دوستان

استاد من گفته اونطور که خودت دوست داری توصیه نامه تو بنویس بعد برای من بفرست که برات آپلود کنم.
    سوال من حالا اینه... آیا توصیه نامه آنلاین به اینصورته که فقط یه نامه رو اساتید آپلود میکنند؟ یا باید چندین گزینه رو به صورت دستی پر کنند؟
    خدا کنه حالت اول باشد.
    ممنون
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام دوستان

استاد من گفته اونطور که خودت دوست داری توصیه نامه تو بنویس بعد برای من بفرست که برات آپلود کنم.
    سوال من حالا اینه... آیا توصیه نامه آنلاین به اینصورته که فقط یه نامه رو اساتید آپلود میکنند؟ یا باید چندین گزینه رو به صورت دستی پر کنند؟
    خدا کنه حالت اول باشد.
    ممنون
    هر دو جورش هست.

You can say:
    He/ She is especiallytalented in X area and gaining the essential knowledge will help him/her to achieve his academic goals and interests ....
    Some14Myself

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)