صفحه 3 از 26 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : Online Recommendation

نقل قول نوشته اصلی توسط kbigdelysh
    توی ریکام اونلاین من نوشته:
    ability to work independetly
    چند تا گزینه داره که آخریش نوشته:
    not ovserved
    حالا سوال من اینه که not observed دقیقا یعنی چه؟ آخه دو معنی میتونه داشته باشه: 1- در او قابلیت کار مستقل دیده نشده 2- بی اطلاع از اینکه همچنین قابلیتی داره یا نداره.

حالا کدومشه؟

لطفا فوری بگین....عجله دارم
    گزينه 2
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

وقتی حق دیدن ریکام های آن لاین رو Waive نمی کنی، چجوری و کی میشه متن این ریکام ها رو دید؟ میشه ایمیل زد و از دانشگاه خواست که آدمو از متن اون ریکام ها مطلع کنه؟

اصلا این Waive کردن یا نکردن یعنی چی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    وقتی حق دیدن ریکام های آن لاین رو Waive نمی کنی، چجوری و کی میشه متن این ریکام ها رو دید؟ میشه ایمیل زد و از دانشگاه خواست که آدمو از متن اون ریکام ها مطلع کنه؟

اصلا این Waive کردن یا نکردن یعنی چی؟
    یه قانونی دارن که میگه دانشجو با درخواست خودش حق داره ریکام هاشو ببینه. ولی بهتره حق دیدنش رو ویو کنی...ولی به نظر من با توجه به اینکه استادا ایرانی خیلی توجه نمی کنن به این چیزا(به این که تو میتونی ریکامشون رو بخونی، فرقی نداره ویو کنی یا نکنی...)
    If you fail to plan,you plan to fail

یه قانونی دارن که میگه دانشجو با درخواست خودش حق داره ریکام هاشو ببینه. ولی بهتره حق دیدنش رو ویو کنی...ولی به نظر من با توجه به اینکه استادا ایرانی خیلی توجه نمی کنن به این چیزا(به این که تو میتونی ریکامشون رو بخونی، فرقی نداره ویو کنی یا نکنی...)
    اما به نظر من بهتره که waive کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

به نظر من هم بهتره که Waive کنید چون واسه خود دانشگاه ها خیلی مهمه که waive کنید و اگه waive نکنید فک می کنن که استادا چون privacy ندارن ممکنه حقیقت رو کاملا ننویسن و خیلی ارزشی واسه اون ریکام قائل نیستن
    سبز تویی که سبز می خواهمت

پیش فرض پاسخ : فوری!!! Referees Affiliation یعنی چی؟ لطفا کمک کنید، عجله دارم!!

منظور از professor در Title در مفهوم کلی یا اینکه Associate Professor ,... باید بنویسیم؟ لطفا زود جواب بدید

پیش فرض پاسخ : فوری!!! Referees Affiliation یعنی چی؟ لطفا کمک کنید، عجله دارم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr
    منظور از professor در Title در مفهوم کلی یا اینکه Associate Professor ,... باید بنویسیم؟ لطفا زود جواب بدید
    عنوان دقیق رو بنویسید. مثلا" Lecturer, Associate Professor , ...

Junior Member

درود دوستان. یه سوال داشتم.

از 3 تا Recom ای که باید باید بفرستیم میتونیم 2 تاشو به صورت paper بفرستیم و یکیش به صورت online توسط استاد فرستاده شه؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Faravahar
    درود دوستان. یه سوال داشتم.

از 3 تا Recom ای که باید باید بفرستیم میتونیم 2 تاشو به صورت paper بفرستیم و یکیش به صورت online توسط استاد فرستاده شه؟!!
    سلام
    اگر هر دو راه ممکن باشد- قاعدتا نباید مشکلی براتون پیش بیاد.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

ببینید آخه اینجوری که چه کاریه خب، یه ایمیل خودمون میسازیم و اونو وارد میکنیم و ...
    !!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    من راه حل دوم رو بیشتر می پسندم، خودمم به همچنین مشکلی برخورده بودم و به استادم گفتم که دیگه Recomm ها Online فرستاده میشه... گفت User/Pass ایمیلشو میده که خودم برم و پر کنم ...
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)