صفحه 4 از 26 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : Online Recommendation

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82 نمایش پست ها
    من به یک مشکل برخوردم. یکی از استادام با ایمیل یاهوش کار میکنه و اونو داده به عنوان ایمیلش برای online recommendation letter. ازش قبول میکنند؟
    آره معلومه که قبول میکنن. من خودم 2 تا از دانشگاه هایی که دارم میفرستم گفته ایمیل حتما باید با پسوند .com باشه، البته یه دانشگاه دیگه هم بود که گفته باید ایمیل دانشگاه باشه و اگه چیزی در این مورد نگفته مهم نیست. شرایط دانشگاهو باید چک کنین

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sattare نمایش پست ها
    آره معلومه که قبول میکنن. من خودم 2 تا از دانشگاه هایی که دارم میفرستم گفته ایمیل حتما باید با پسوند .com باشه، البته یه دانشگاه دیگه هم بود که گفته باید ایمیل دانشگاه باشه و اگه چیزی در این مورد نگفته مهم نیست. شرایط دانشگاهو باید چک کنین
    They said it SHOULD be in commercial domain (.com) !?
    could u plz provide the addresses?

regards
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

اکثر دانشگاه‌هایی که می‌خوام اپلای کنم ریکام آن‌لاین می‌خوان. در این صورت دیگه لازم نیست نسخه paper این‌ها رو با پست توی پاکت دانشگاه ارسال کنیم؟

رشته و دانشگاه
    IT

من واسه PennState دوازده دسامبر اپلیکیشن رو سابمیت کردم، اما بعد سه روز،‌هنوز ایمیل ریکامندیشن به استادام نرسیده که فرم رو پر کنن. ددلاینش امروزه 15 دسامبر. چند بار ایمیل زدم مشکل رو مطرح کردم اما هنوز جواب ندادن. باید چه کنم؟ واسه ریکامندیشن معمولا چه قدر به استادا وقت می‌دن؟ بعد از ددلاین هم وقت می‌دن؟
    واسه یه دانشگاه دیگه هم همون روز سابمیت کردم ایمیلش واسه استادام اومد و تا دو هفته بعد ددلاین بهشون وقت داده بود. کسی مشکل مشابه داشته و می‌دونه که باید چی کار ‌کنم؟

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    من واسه PennState دوازده دسامبر اپلیکیشن رو سابمیت کردم، اما بعد سه روز،‌هنوز ایمیل ریکامندیشن به استادام نرسیده که فرم رو پر کنن. ددلاینش امروزه 15 دسامبر. چند بار ایمیل زدم مشکل رو مطرح کردم اما هنوز جواب ندادن. باید چه کنم؟ واسه ریکامندیشن معمولا چه قدر به استادا وقت می‌دن؟ بعد از ددلاین هم وقت می‌دن؟
    واسه یه دانشگاه دیگه هم همون روز سابمیت کردم ایمیلش واسه استادام اومد و تا دو هفته بعد ددلاین بهشون وقت داده بود. کسی مشکل مشابه داشته و می‌دونه که باید چی کار ‌کنم؟
    شماره ایی چیزی ندارند زنگ بزنی بخوای بفرستن؟
    با توجه به deadline زنگ بزنی بهتره...حداقلش می پرسی چقدر وقت میدند
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    منم يه همچين مشكلي داشتم. بهشون ايميل زدم و اونا دوباره به استادم ايميل زدن. در ضمن در نهايت فهميدم ايميل به spam ايميل استادم رفته و براي همين اون فكر كرده نرسيده. استادا هم معمولا دو هفته فرصت دارن فرمو بفرستن

رشته و دانشگاه
    IT

یکی از استادام توصیه نامه آنلاین رو که پر کرده فایل پی دی اف رو آپلود نکرده و چون نهایی کرده نمی تونه تغییر بده. حالا می تونم دوباره مشخصاتش رو به عنوان referee بدم؟ یعنی تکراری بشه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان یه استادی داد ریکام رو خودم پر کردم. شنیدم بودم که تابلو میشه اگه همه رو Excellent بزنی. منم دو تا شو زدم above average. به نظرتون واقعا تابلو میشه که همه Excellent باشن؟

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    دوستان یه استادی داد ریکام رو خودم پر کردم. شنیدم بودم که تابلو میشه اگه همه رو Excellent بزنی. منم دو تا شو زدم above average. به نظرتون واقعا تابلو میشه که همه Excellent باشن؟
    بله ۱۰۰ درصد تابلو می‌شه،،،اونها میدونن که هیچ کسی‌ همهٔ ویژگیهاش عالی‌ نیست...خیالت راحت همون چیزی که هستیو بنویس،،،
    من دوستم از دانشگا اتاوا پذیرش گرفت،،ریکامندیشن همینجوری بود،،،چند تا excellent،،چندتا هم پاپیینتر یا معمولی زد،،پذیرش هم گرفت RA هم گرفت،،،اگه چیزی غیر از واقعیت بنوسید اونجا بعدا دچار مشکل میشید
    موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    بله ۱۰۰ درصد تابلو می‌شه،،،اونها میدونن که هیچ کسی‌ همهٔ ویژگیهاش عالی‌ نیست...خیالت راحت همون چیزی که هستیو بنویس،،،
    من دوستم از دانشگا اتاوا پذیرش گرفت،،ریکامندیشن همینجوری بود،،،چند تا excellent،،چندتا هم پاپیینتر یا معمولی زد،،پذیرش هم گرفت RA هم گرفت،،،اگه چیزی غیر از واقعیت بنوسید اونجا بعدا دچار مشکل میشید
    موفق باشید
    حالا مثلا از 9 تا قابلیت ، سه تاش above average باشه و بقیه excellent بازم تابلوه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)