صفحه 5 از 26 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

پیش فرض پاسخ : Online Recommendation

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    حالا مثلا از 9 تا قابلیت ، سه تاش above average باشه و بقیه excellent بازم تابلوه؟
    سجاد جان، فرم های ارزیابی اکادمیک بر مبنای مقایسه با یک گروه مرجع هستش. حالا اگر کسی در مقایسه با یه جمع 20 نفری از هر لحاظ هم برتری داشته باشه چیز عجیب و غیر قابل باوری نیست مگر در دو صورت:
    1-در رزومه شما چیزی باشه که خلاف اون رو ثابت کنه. برای مثال شما معدلی کمی بالاتر از اوریج دانشکده داشته باشید و ارزیاب توانایی درسی شما رو top 5% ارزیابی کرده باشه.
    2-موارد ارزیابی ، قابلیت هایی جز قابلیتهای اکادمیک رو هم مد نظر داشته باشن که خب از عرف خارج هست که کسی تمام توانمندیهاش در یک سطح نسبت به گروه مرجع باشن

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    حالا مثلا از 9 تا قابلیت ، سه تاش above average باشه و بقیه excellent بازم تابلوه؟
    اگه واقعا دانشجوی اکسلنتی هستید اشکالی نداره
    صادقانه پر کنید, مشکلی‌ پیش نمیاد.اون موردی که من دیدم دانشجوی معمولی‌ بود و پذیرش هم گرفت،

من خیلی وقته فارغ التحصیل شدم و اکثر استادام یا اون دانشگاه نیستند یا منو نمی شناسن، من تونستم ریکام کاغذی از دو سه نفرشون بگیرم، اما در مورد انلاین مطمئنم که هیچکدام همکاری نمی کنند ، ایا راه حلی وجود داره؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط sunlady نمایش پست ها
    من خیلی وقته فارغ التحصیل شدم و اکثر استادام یا اون دانشگاه نیستند یا منو نمی شناسن، من تونستم ریکام کاغذی از دو سه نفرشون بگیرم، اما در مورد انلاین مطمئنم که هیچکدام همکاری نمی کنند ، ایا راه حلی وجود داره؟
    حتی در مواردی هم که شما رکام کاغذی دارید گاهی ممکنه دانشگاهها بخوان با اساتید تماس بگیرن. در مورد خود من این اتفاق افتاد. به هر حال بهتر اینه که به اون اساتید اطلاع بدید که از طریق ایمیل پیگیری کنن وضعیت شما رو . در بدترین حالت از دانشگاههایی که آنلاین رکام خواستن بپرسید که امکانش هست با شما در مورد ارسال رکام با سرویس پستی موافقت کنن یا نه. ممکنه ازتون قبول کنن اما در هر صورت اینکه شما هیچ راه تماسی با اون استاد برای دانشگاه قرار ندید نکته شک بر انگیزی خواهد بود

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

تا چه مدت بعد ددلاین امکان ارسال آنلاین ریکام هست؟ من استاد لیسانسم فوق‌العاده سرش شلوغه و می‌گه خیلی از ایمیلا رو واسه این‌که این‌باکسش پر نشه و فرصت هم نمی‌کنه پر کنه پاک می‌کنه. گفت بذار واسه دو سه هفته دیگه که سرم خلوت‌تر شد. الان دو هفته و 5 روز از ددلاین گذشته، هنوز پر نکرده. چند بار دیگه نوتیفیکیشن فرستادم دیگه روم نمی‌شه. می‌شه کاغذی فرستاد؟

Junior Member S.Arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    تا چه مدت بعد ددلاین امکان ارسال آنلاین ریکام هست؟ من استاد لیسانسم فوق‌العاده سرش شلوغه و می‌گه خیلی از ایمیلا رو واسه این‌که این‌باکسش پر نشه و فرصت هم نمی‌کنه پر کنه پاک می‌کنه. گفت بذار واسه دو سه هفته دیگه که سرم خلوت‌تر شد. الان دو هفته و 5 روز از ددلاین گذشته، هنوز پر نکرده. چند بار دیگه نوتیفیکیشن فرستادم دیگه روم نمی‌شه. می‌شه کاغذی فرستاد؟
    the university normally has no problem with this delay in getting your recom. but, the problem is, you may loose the opportunities...they may review the files while your records are incomplete and they may not review yours.I have a same problem and the committee start the files while they did not get my recom yet..

دوستان یک سوال؟
    بعد از پرداخت fee لینک برای استاد ی که قرار است online پر کند فرستاده میشود یا قبل از ان؟
    مرسی
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi_s نمایش پست ها
    دوستان یک سوال؟
    بعد از پرداخت fee لینک برای استاد ی که قرار است online پر کند فرستاده میشود یا قبل از ان؟
    مرسی
    بذار من یه خاطره واستون تعریف کنم که جواب سوالتون رو هم داده باشم. من پارسال برای آشنایی با روند اپلای رفتم تو سایت یکی از دانشگاههای آمریکا و با اسم حقیقیم یه اکانت ساختم. همینطور مراحل مختلف مث ریپورت نمره تافل و جی آر ای و اینجور چیزار رو فقط داشتم یه نگاه می نداختم که رسیدم به بخش توصیه نامه آنلاین. با خودم گفتم که منکه نمی خوام فرم رو سابمیت کنم همینجوری ایمیل استاد راهنمام رو وارد کردم و سیو کردم رفتم واسه مرحله بعد. 3 هفته پیش بعد از یک سال دوباره به سایت دانشگاه سر زدم و با یوزر و پسوردم لاگین کردم. یهو دیدم اون پایین نوشته فلان کس (استاد راهنمام) در 21 جولای 2010 توصیه نامه شما رو سابمیت کرد. یخ کردم. باورم نمی شد. نگو به محض اینکه ایمیل رو وارد کردم و سیو کردم بدون پرداخت فی و سابمیت فرم، بلافاصله فرم توصیه نامه واسش رفته بود و ایشون هم فرم رو پر کرده بودن و سابمیت کرده بودن.
    Never Say Never

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان، یه چیزی هنوز واسه من روشن نشده در مورد ریکام آنلاین، و اون اینه که چرا این دانشگاه ها روی نوع ایمیل اساتید زیاد سخت گیر نیستن، بقول یکی از بچه ها خوب اینجوری میشه آدم خودش یه ایمیل درست کنه و اون رو بعنوان ایمیل استادش وارد سایت کنه، بعدش هم خودش فرم ها رو پر کنه!!! میدونم خیلی کار غیر اخلاقیه، من هم خودم اصلا دنبال این کار نیستم چون نیازی به این کار ندارم، ولی این مسئله واسم جای سوال داره هنوز؟؟؟
    همیشه آخر هر چیز خوب میشود، اگر نشد بدان که هنوز آخرش نرسیده است

معمولا اينطوريه كه همون لحظه كه ايميل رو وارد كنيد براي استاد درخواست توصيه نامه ارسال ميشه

ولي من تجربه اي بر عكس تجربه اي كه m_rond مطرح كرده دارم و اون اينكه در مورد يكي از دانشگاههاي مورد درخواستم فكر ميكردم بعد از وارد كردن ايميل استادها درخواست توصيه نامه براشون رفته باشه ولي بعدا فهميدم كه مدل اون دانشگاه فرق ميكرده و ايميل هاي هاي توصيه نامه رو بعد از Submit كردن درخواست ميفرستند .. من هم كه درخواستم رو تكميل كرده بودم منتظر بودم توصيه نامه ها ارسال بشه و بعد Submit اش كنم .... و خوب شد كه به موقع و پيش از پايان مهلت درخواست ها اين رو فهميدم و الا درخواستم در يك دور باطل مي افتاد

بنابراين خلاصه اش اين كه اكثر دانشگاهها همون لحظه ايميلي براي توصيه كننده ها مي فرستند اما هستند مواردي كه بعد از Submit كردن درخواست و پرداخت پول اين كار رو ميكنند

ایشون هم فرم رو پر کرده بودن و سابمیت کرده بودن.
    خيلي خوبه كه چنين استاد با مسئوليتي داريد ... استادهايي كه من ازشون درخواست توصيه نامه كردم انقدر كند هستند كه بايد چندين بار بهشون يادآوري كنم كه به موقع توصيه نامه ها رو بفرستند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)