صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : Online Recommendation

نقل قول نوشته اصلی توسط disaster نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه چیزی هنوز واسه من روشن نشده در مورد ریکام آنلاین، و اون اینه که چرا این دانشگاه ها روی نوع ایمیل اساتید زیاد سخت گیر نیستن، بقول یکی از بچه ها خوب اینجوری میشه آدم خودش یه ایمیل درست کنه و اون رو بعنوان ایمیل استادش وارد سایت کنه، بعدش هم خودش فرم ها رو پر کنه!!! میدونم خیلی کار غیر اخلاقیه، من هم خودم اصلا دنبال این کار نیستم چون نیازی به این کار ندارم، ولی این مسئله واسم جای سوال داره هنوز؟؟؟
    despite us,they have based their faith upon trustfulness
    believe it or not,they let you do what you want,that's u that should decide whether it is a taboo to forge sth!
    ویرایش توسط amirhossein.gh : November 24th, 2011 در ساعت 12:45 AM
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام دوستان
    ببخشید نمی دونم آیا جای درستی این سوال را مطرح می کنم یا نه؟
    استاد من گفته که وقت نداره توصیه نامه بنویسه! قرار شده من متن خوبی بنویسم و ایشان برای دانشگاه ها ارسال کنه.
    نمونه خوبی وجود داره که به من کمک کنه؟
    ممنون میشم اگه راهنمای کنید؟

سلام
    كسي تا به حال اين تجربه رو داشته كه توصيه نامه آنلاين رو خودش از طرف استاد پر كنه ... يعني مثلا استاد ايميلي كه حاوي لينك به صفحه توصيه نامه هست به دانشجو بده و خود دانشجو ساير مراحل اش رو تكميل كنه ..البته من دقيقا مطمئن نيستم كه خود استادهايي كه ازشون درخواست توصيه نامه كردم قبول كنند كه چنين كاري رو بكنند اما قبلش ميخواستم بدونم اصلا چنين كاري شدني هست ؟

سلام دوستان
    برای یک دانشگاه می خوام اپلای کنم. اپلیکیشن فرم رو که می خوام پر کنم یک قسمت داره در مورد recommendation. در این قسمت یک جایی داره برای اینکه فایل PDF براشون بفرستم. این یعنی اینکه من باید ریکام کاغذی بگیرم و اسکن کنم و اون رو بفرستم؟
    ممنون از اینکه سریع جواب می دید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    سلام
    كسي تا به حال اين تجربه رو داشته كه توصيه نامه آنلاين رو خودش از طرف استاد پر كنه ... يعني مثلا استاد ايميلي كه حاوي لينك به صفحه توصيه نامه هست به دانشجو بده و خود دانشجو ساير مراحل اش رو تكميل كنه ..البته من دقيقا مطمئن نيستم كه خود استادهايي كه ازشون درخواست توصيه نامه كردم قبول كنند كه چنين كاري رو بكنند اما قبلش ميخواستم بدونم اصلا چنين كاري شدني هست ؟
    بله من این کارو کردم ولی فقط یه استاد از سه تا.

البته بعد از تکمیل و ارسال توصیه نامه یک ایمیل برای استاد میاد که باید تایید کنه تایید که کرد دیگه تمامه ... در جواب این دوستمون هم بگم که معمولاً جوامع متمدن چیزی رو چک نمی کنن مگه اینکه بهش مشکوک شن ... صد البته اگه ایمیل ساختگی رو توی گوگل بزنن و چیزی نیاد کاملاً مشخص میشه که ساختگیه ... و بدین ترتیب اگه توی لیست سیاه قرار بگیرین باید قید تحصیل توی اون کشور رو بزنین ... به ریسکش نمی ارزه ... البته منم مشکلی که دارم اینه که کلاً سه تا استاد میشناسم 2تاش که کلاً پیره و آنلاین مانلاین حالیشون نیست او یکی هم گفته وقت نداره ! پس من آخه از کی ریکام بگیرم ؟ اینهمه دوندگی برای تافل و جی آر ای و آی اس آی ... آخرشم اینجوری از اونجا که فکرشو نمیکنی ضربه رو میخوری ...

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    من باید یک online recommendation رو پرینت بگیرم و بدم استاد پر کنه. منتها یک مشکل بزرگ دارم و اینکه فرمها pdf هستند و تاکید دارند که جای خالی ها پرینت شوند و اصلا با دست پر نشن!! حالا مشکل من اینه که بلد نیستم چه جوری رو فایل pdf تایپ کنم ;-( خواهش می کنم به منو راهنمایی کنید که چه جوری تو فایل pdf تایپ کنم...
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط masume_mk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای یک دانشگاه می خوام اپلای کنم. اپلیکیشن فرم رو که می خوام پر کنم یک قسمت داره در مورد recommendation. در این قسمت یک جایی داره برای اینکه فایل PDF براشون بفرستم. این یعنی اینکه من باید ریکام کاغذی بگیرم و اسکن کنم و اون رو بفرستم؟
    ممنون از اینکه سریع جواب می دید.
    سلام
    پست های این قسمت رو تازه دیدم. فکر کنم تا حالا این کار رو انجام دادین. ولی به هر حال، بعضی از دانشگاه از بچه ها می خوان که همین کاری که گفتین انجام بدن. یعنی رکام رو خودشون بفرستن. تو قسمت های مختلف فروم بچه ها نوشتن در این مورد. من خودم برای یک دانشگاه همین کارو کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من باید یک online recommendation رو پرینت بگیرم و بدم استاد پر کنه. منتها یک مشکل بزرگ دارم و اینکه فرمها pdf هستند و تاکید دارند که جای خالی ها پرینت شوند و اصلا با دست پر نشن!! حالا مشکل من اینه که بلد نیستم چه جوری رو فایل pdf تایپ کنم ;-( خواهش می کنم به منو راهنمایی کنید که چه جوری تو فایل pdf تایپ کنم...
    متشکرم
    تو pdf که تایپ نمیشه کرد. ولی تا اونجا که من میدونم برنامه هایی هستن که pdf رو به word تبدیل میکنن. تو اینترنت یک سرچی بکنین.

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متشکرم
    برای تایپ تو فابل های pdf برنامه ای به اسم adobe acrobat professional وجود داره که میتونید تغییراتی رو فایل های PDF یدید باش. همچنین امکانات خوبی برای کامنت گداشتن و مارک کردن و.... میده!
    برنامه رو از اینجا میتونید دانود کنید
    همچنین برنامه های دیگه ای هم هست که میتونید اینجا ببینید

همچنین برخی فرم های PDF به صورت fillable From هستند که به شما امکان میده همونجا با Adobe Reader هم پرشون کرده پرینت بگیرید.

موفق یاشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)