صفحه 8 از 26 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

Banned

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه online

نقل قول نوشته اصلی توسط snshirazi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه هایی که من می خوام اپلای کنم تاکید دارند که باید ایمیل دانشگاهی استاد رو بدم تا آنلاین توصیه نامه بنویسند من از سه تا استادم دو تاشون اصلا انگلیسی بلد نیستند و با ایمیل هم خیلی کار نکردند من همش نگرانم که با این اوضاع گرونی ارز من کلی پول اپلیکشن فی بدم بعد این استادها خراب کنند توصیه نامه ها رو چه کنم؟ البته من خودم متن انگلیسی آماده کردم و با هزار قر و فر راضی شدن به امضا ولی موندم وقتی از 10 تا دانشگاه برای اینا ایمیل بیاد چه کنم؟
    گیج شدم از بس مشکل دارم سر این استادها!!
    سعی کن راضیشون کنی که لینک فرستاده شده به ایمیل شون را واست فوروارد کنن و خودت پرش کنی. البته امیدوارم استادت بلد باشه که ایمیل فوروارد کنه

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

سعی کن راضیشون کنی که لینک فرستاده شده به ایمیل شون را واست فوروارد کنن و خودت پرش کنی. البته امیدوارم استادت بلد باشه که ایمیل فوروارد کنه

سلام
    واقعا بدبختی من هم همینه که فکر کنم اصلا تا حالا با ایمیلش کار نکرده یه مرد 70 ساله خوشحال و سرخوشی هم هست البته آدم علمی هست و به اندازه موهای سرش (البته نصفش کچله!!) پایان نامه و مقاله علمی پژوهشی با دانشجویان داشته خوشبختانه اسمش رو که در google scholar سرچ می کنم آبرومنده به خاطر همین مقالات .تازه فهمیدم که ایمیل دانشگاهی هم که داره ماله خود دانشگاه ما نیست ویه دانشگاه دیگه هست حالا ایمیل زدم به دانشگاها ببینم من اگه براشون پست کنم قبول می کنند چون نمی تونم رو این حساب کنم.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

Junior Member

سلام
    واقعا بدبختی من هم همینه که فکر کنم اصلا تا حالا با ایمیلش کار نکرده یه مرد 70 ساله خوشحال و سرخوشی هم هست البته آدم علمی هست و به اندازه موهای سرش (البته نصفش کچله!!) پایان نامه و مقاله علمی پژوهشی با دانشجویان داشته خوشبختانه اسمش رو که در google scholar سرچ می کنم آبرومنده به خاطر همین مقالات .تازه فهمیدم که ایمیل دانشگاهی هم که داره ماله خود دانشگاه ما نیست ویه دانشگاه دیگه هست حالا ایمیل زدم به دانشگاها ببینم من اگه براشون پست کنم قبول می کنند چون نمی تونم رو این حساب کنم.
    سلام، منم همین مشکل را دارم و استادم فکر کنم 70 سالشه. من فکر کنم مجبور بشم خودم برم دانشگاه، بشینم کنار دستش و بهش بگم چیکار کنه. شما هم میتونی اینکار را انجام بده.
    شما میخوای بگی به دانشگاه ریکام را پست کنی، چی میخوای بگی، یعنی میخوای استادم ایمیل بلد نیست. اینطوری که برای خودت بد میشه، به نظرت رو آن توصیه نامه حسابی باز میکنن؟
    اگر میل زدی و قبول کردن، لطفا به منم بگو که چی گفتی قبول کردن. ممنون
    من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی، ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم

سلام دوستان
    دانشگاه هایی که من می خوام اپلای کنم تاکید دارند که باید ایمیل دانشگاهی استاد رو بدم تا آنلاین توصیه نامه بنویسند من از سه تا استادم دو تاشون اصلا انگلیسی بلد نیستند و با ایمیل هم خیلی کار نکردند من همش نگرانم که با این اوضاع گرونی ارز من کلی پول اپلیکشن فی بدم بعد این استادها خراب کنند توصیه نامه ها رو چه کنم؟ البته من خودم متن انگلیسی آماده کردم و با هزار قر و فر راضی شدن به امضا ولی موندم وقتی از 10 تا دانشگاه برای اینا ایمیل بیاد چه کنم؟
    گیج شدم از بس مشکل دارم سر این استادها!!
    بعضی از دانشگاه ها لود نامه استاد رو قبول می کنن. به نظرم تنها کاری که میشه کرد اینه که از استاداتون بخواین ایمیلی رو که دانشگاه براشون میفرسته رو برای شما فوروارد کنند و بعد شما می تونی با اون لینک بری و نامه رو لود کنی. موفق باشید.

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط Myapply نمایش پست ها
    سلام، منم همین مشکل را دارم و استادم فکر کنم 70 سالشه. من فکر کنم مجبور بشم خودم برم دانشگاه، بشینم کنار دستش و بهش بگم چیکار کنه. شما هم میتونی اینکار را انجام بده.
    شما میخوای بگی به دانشگاه ریکام را پست کنی، چی میخوای بگی، یعنی میخوای استادم ایمیل بلد نیست. اینطوری که برای خودت بد میشه، به نظرت رو آن توصیه نامه حسابی باز میکنن؟
    اگر میل زدی و قبول کردن، لطفا به منم بگو که چی گفتی قبول کردن. ممنون
    سلام
    خوب من چون برای آمریکا و کانادا می خوام بفرستم اونا خیلی متن recom براشون مهم هست، من سه تا استاد دارم با یکی راحتم و ایمیل دانشگاهی داره و مشکلی نیست خودش بلده برام فوروارد بکنه خیلی معتبره من رو کاملا می شناسه رئیس دانشکده هست و گفته از قولش هرچی می خوام خوب برای خودم بنویسم. استاد دومم ایمیل دانشگاهی نداره ولی با اینترنت بلده کار کنه زبانش خوبه خودش تو آمریکا درس خونده و می دونه recom چی هست و چه قدر مهمه ولی نه اعصاب داره ونه وقت! با هزار سلام و صلوات من با این استاد تا اینجا اومدم و هنوز هم اپلیکیشن رو پر نکردم ببینم ایمیل غیر آکادمیک قبول می شه تو سایت یا نه؟ استاد سوم ... امان امان..... یه آقای 70 ساله نه انگلیسی بلده نه اینترنت. با امضای recom مشکلی نداره یه ایمیل دانشگاهی داره ولی اصلا نمی دونه چی هست خودش می گه که این ایمیل رو بچه های دیگه نوشتند پائین recom کاغذی ولی تا حالا از طرف دانشگاهی براش ایمیل نیومده!! اصلا نمی دونه فوروارد چیه! ولی دیروز بهم گفت تو بیا کارتی که بهم دادن از طرف دانشگاه رو من بهت بدم فکر کنم رمز ایمیلش هم اون تو باشه هنوز نگرفتم ازش ولی امیدوار شدم که این استاد چون هیچی از ایمیل بلد نیست من می تونم با یه ترفندی رمزش رو گیر بیارم!!!!

من به دانشگاها نوشتم که استادها با روش پستی راحت ترند و یکی شون هم مشکل تکنیکی داره با ایمیل دانشگاهی اش

به جز یکی دوتا بقیه با پست قبول کردند ولی حالا دردسر سربرگ انگلیسی دارم....
    از چاه به چاله و از چاله به چاه در رفت آمدم ....!!؟؟
    ویرایش توسط snshirazi : November 6th, 2012 در ساعت 11:53 AM

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

یعنی این ایمیل دانشگاهی حتما لازمه؟
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    یعنی این ایمیل دانشگاهی حتما لازمه؟
    حالا اگه باشه خیلی بهتره چون نشون می ده استاد شما بالاخره تو یه دانشگاه موقعیت آکادمیک داره ولی ایمیل معمولی هم قبول دارند یه نفر نوشته بود که سایت آن لاین اپلیکیشن ایمیل یاهو و گوگل رو قبول نکرده من خودم هنوز امتحان نکردم ولی ایمیل استادتون بهتره اسم و فامیل استاد در ایمیل باشه مثلا استاد علی محمدی ایمیل alimohammadi@yahoo.com نه اینکه ایمیلش باشه ali_sheytoon_to_kooche2002@yahoo.com !!!!
    ولی آنچه که مسلمه در تمام مراحل هم به خودم ثابت شده هم بچه ها اینجا نوشتند وقتی مشکلات رو صادقانه با دانشگاهای خارج مطرح می کنید اونها با آدم کنار می یاند چون ملاک بر صداقت هست مگه اینکه عکسش ثابت بشه.

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

خب یه استادی شاده، ایمیل درست درمون نداره تقصیر من چیه؟ عجب بساطی شده! مرسی
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    خب یه استادی شاده، ایمیل درست درمون نداره تقصیر من چیه؟ عجب بساطی شده! مرسی
    ببین واقعا به نظرم خودت رو خیلی درگیر این جزئیات نکن و روی همون چیزایی که به خود آدم بستگی داره یعنی یک پروفایل خوب نمره زبان خوب مقاله و ... تمرکز کن منم اولش خیلی نگران این مسایل بودم باور کن من اولش یکی از استادم بهم قول همکاری داد خیلی روش حساب کرده بودم هم ایمیل دانشگاهی داشت هم هیات علمی بود هم مشاور پایان نامه ام بود و هم زبانش عالی بود ولی همین که فهمید دانشگاهای خوبی از پروفایل من خوششون اومده یهو وقتی که recom رفتم ازش بگیرم نه جواب ایمیلم داد ونه تلفن و حتی تو دانشگاه به منشی دفترش گفته بود من اومدم دنبالش بگن نیست.....
    ولی بعد که ایمیل زدم به دانشگاها و دیدم چه قدر مهربون و فهیم هستند واقعا دلگرم شدم اینجا تو ایران تو دانشگاه مسئولین و استادها فقط دق می دن و به صدتا مدرک وتائیده مدرک و هزار جور مهر و امضا ایراد می گیرن ولی در دیار غربت راحت حرف آدم رو می پذیرند و استرس چیزایی الکی به آدم وارد نمی کنند.

Banned

میشه از دانشگاه خواست که به جای توصیه نامه online کاغذی بفرستیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)