صفحه 9 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه online

نقل قول نوشته اصلی توسط Lenient نمایش پست ها
    میشه از دانشگاه خواست که به جای توصیه نامه online کاغذی بفرستیم؟
    آره می شه من از 10 تا دانشگاهی که می خوام اپلای کنم پرسیدم 6تاشون قبول کردن ولی 4 گفتن حتما
    online.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

پیش فرض پاسخ : Online Recommendation

سلام! اگه ممکنه منو راهنمایی کنید! یکی از دانشگاه هایی که من میخوام اپلای کنم تو قسمت recom گفته اسم recommender, email, and your massage to your recommender.من نمی فهمم! یعنی چی این اخریه؟
    خواهشا کمک کنید!
    مرسی

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط holahola نمایش پست ها
    سلام! اگه ممکنه منو راهنمایی کنید! یکی از دانشگاه هایی که من میخوام اپلای کنم تو قسمت recom گفته اسم recommender, email, and your massage to your recommender.من نمی فهمم! یعنی چی این اخریه؟
    خواهشا کمک کنید!
    مرسی
    خوب این یه مورد آپشنال هست، یعنی یه پیغامی همراه با لینک online application بره برای استاد مثلا شما می تونی بنویسی هی استاد این منما ریکام یادت نره. این جوری ننویسی!!! یه پیغام مودبانه برای درخواست ریکام یا یه چیزی تو این مایه ها، من که خودم هیچی ننوشتم.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستان یک سوال.
    دو تا از استادای من ایمیلهایی که براشون از طرف دانشگاه میاد رو فوروارد میکنن که من خودم پر کنم! حالا میخوام بدونم با توجه به این که اونها خودشون از این موضوع اطلاع دارن، مشکلی وجود نداره؟ به نظرتون IP ام رو عوض کنم یا حساسیت به خرج ندم؟
    ممنون.

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوستان یک سوال.
    دو تا از استادای من ایمیلهایی که براشون از طرف دانشگاه میاد رو فوروارد میکنن که من خودم پر کنم! حالا میخوام بدونم با توجه به این که اونها خودشون از این موضوع اطلاع دارن، مشکلی وجود نداره؟ به نظرتون IP ام رو عوض کنم یا حساسیت به خرج ندم؟
    ممنون.
    سلام
    سوال من هم همین بود دوستی در http://www.applyabroad.org/forum/sho...Letter/page139
    در پست 1385 جواب دادن که بهتره به خود استاد بگیم پر کنه ولی استادهای من سختشونه و این ریسک رو کردم و خودم از سه تا ریکام دوتاش رو با یک IP پر کردم استاد سوم هم هنوز نتونسته برام فوروارد کنه منم خیلی نگرانم ولی چاره ای نداشتم همین توضیح اینکه استاد جان برو اونجا بیا اینجا این ور اون ور یه کلمه هست نوشته فوروارد ... کلی وقتم رو گرفت تازه یکی از استادها ایمیل من رو هم کامل ننوشته بود و لینک به این مهمی رفت برای یکی دیگه!! زودی رفتم پسوردش رو عوض کردم.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط snshirazi نمایش پست ها
    سلام
    سوال من هم همین بود دوستی در http://www.applyabroad.org/forum/sho...Letter/page139
    در پست 1385 جواب دادن که بهتره به خود استاد بگیم پر کنه ولی استادهای من سختشونه و این ریسک رو کردم و خودم از سه تا ریکام دوتاش رو با یک IP پر کردم استاد سوم هم هنوز نتونسته برام فوروارد کنه منم خیلی نگرانم ولی چاره ای نداشتم همین توضیح اینکه استاد جان برو اونجا بیا اینجا این ور اون ور یه کلمه هست نوشته فوروارد ... کلی وقتم رو گرفت تازه یکی از استادها ایمیل من رو هم کامل ننوشته بود و لینک به این مهمی رفت برای یکی دیگه!! زودی رفتم پسوردش رو عوض کردم.
    ممنون.
    نگرانی که نداره، در کل من قویاً معتقدم که این ریکام های ما فرمالیته هستند. نهایتش اینه که ممکنه ایراد بگیرن، ما هم جواب بدیم بگیم هر دو از کامپیوتر دانشگاه پر شده که IP اش یکی بوده!
    یه راهش هم اینه که بقیه ریکام رو با استفاده از تغییر IP پر کنیم. حالا باز هم دوستان نظری دارند خوشحال میشم بشنوم.

Junior Member mehran82 آواتار ها

سلام
    والا این استادا انگار که اخیرا بهشون دیکته شده باشه زیر بار ریکام نمیرن حالا چه برسه اینکه بخوان آنلاین ثبت نام کنند. شاید این تغییر IP ایده خوبی باشه.
    بچه ها من پیشنهاد میکنم یه نامه بزنیم به وزارت علوم با مضمون سنگ اندازی اساتید در راه ادامه تحصیل دانشجوها. دولت کلا از رفتن دانشجوها برای اینکه به کاهش بیکاری کمک میکنه حمایت میکنه. الانم داریم نزدیک میشیم به انتخابات... میتونه تاثیر گذار باشه. نظرتون چبه؟
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛ كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

سلام دوستان
    من تا اینجای کار با موفقیت با اجازه اساتید محترمم online recomها رو انجام دادم. راحت بود یه ایمیل برای استاد می یاد با یه لینک که چندتا گزینه هم برای ارزیابی داشت وباید متن ریکام رو آپلود کرد، محض احتیاط از چند کامپیوتر و اینرنت مختلف انجام دادم تا IPها یکی نباشه!. این ریکامها برای آمریکا بود وبرخی از سیستم hobsons بودند و برخی collegenet.

اینکه IP ها یکی نباشند میشه یکیشو معمولی و یکیشو با استفاده از p*r*o*x*i*f*i*e*r پر کرد؟ اینجوری IP عوض میشه دیگه؟

ApplyAbroad Hero

سلام.بچه ها کمکم کنبد..من از کجا میتونم بفهمم که استاد رکام آنلاین را پر کرده و فرستاده ؟ حالا اگه یکی از سه اساتیدی که ایمیلشون را وارد پروفایل کردیم و پروفایل را هم سابمیت کردیم، حالش را نداشت رکام آنلاین را پر کنه ،؟ اون دانشگاه بهمون میگه ؟ اخطار میده که رکام ناقصه؟ اصلا میشه ایمیل یه استاد دیگه را وارد کرد به جای اون استادی که ننوشته رکام آنلاین را ؟ ممنونم.کمک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)