صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 52 , از مجموع 52

موضوع: تحصيل در رشته عكاسي و هنرهاي ديجيتالي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninblue نمایش پست ها
    سلام دوستانمن 22 سالمه و محصل مقطع کاردانی داشگاه علمی کاربردی رشته عکاسی هستم و میشه گفت که بی تعارف عکاس خوبی هم هستم. زبان اینگلیسیم هم قویه.میخواستم ببینم بنظرتون شرایط تحصیل عکاسی توی بهترین دانشگاه های ایتالیا چجوریه؟ و اینکه سخته بخوام یک ساله زبان دوم یاد بگیرم؟ {ینی ایتالیایی؟!} ...
    تا جایی‌ که من میدونم مدرک کاردانی در ایتالیا شناخته شده نیست. اگه پیش‌دانشگاهی رو خونده باشید میرونید از لینسنس شروع کنید.زبان ایتالیایی رو با پشت کار می‌شه ۱ ساله یاد گرفت. ولی‌ من شخصاً ایتالیا رو پیشنهاد نمیکنم به دلایل متفاوت. مخصوصاً در زمینه عکاسی‌. آکادمی دولتی میلان این رشته رو فقط در مقطع فوق لیسانس ارائه میده. اما عکاسی Fashion رو می‌تونید در یکی‌ از آکادمی‌های خصوصی بخونید. به عنوان مثل Istituto Marangoni خیلی‌ شناخته شده هست در زمینه رشته‌های مرتبط با فشن ولی‌ یکی‌ از گرونترین دانشگاه‌های ایتالیا هم هست.

PS.
    اگه اشتباه نکنم در این آکادمی که مثل زدم دوره لیسانس به زبان انگلیسی‌ ارائه می‌شه

پیش فرض پاسخ : تحصيل در رشته عكاسي و هنرهاي ديجيتالي

سلام دوستان من رشته تحصیلیم لیسانس عکاسی و فوق لیسانس پژوهش هنر دارم برای دکترا میخواستم عکاسی یا رشته مربوط به عکاسی بخونم با توجه به اینکه پایانامه ام هم در مورد عکاسی بوده چند تا سوال داشتم اول اینکه کدوم دانشگاه و شهر ها برای دکترا عکاسی پذیرش میده و دوم اینکه با این شرایطم میتونم دکترا بخونم یا اینکه باید دوباره برگردم برای مستر پذیرش بگیرم ؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)