صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 52

موضوع: تحصيل در رشته عكاسي و هنرهاي ديجيتالي

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

نقل قول نوشته اصلی توسط peter pan نمایش پست ها
    سلام بچه هنری های گل
    منم لیسانس عکاسی دارم و از یه دانشگاه کانادا یا امریکا میخوام پذیزش بگیرم اما خودم نمیدونم از ابتدا باید چیکار کنم
    وکیل یل مشاور خوب با پرونده موفق کسی سراغ داره؟
    منتظرمااااااااا

وكيل لازم نداري. همه كارات رو خودت ميتوني انجام بدي. اول دانشگاهتو پيدا كن.توي سايتشون هر چيزي كي نياز داشته باشي هست.

سلام به هنری ها !!!
    اقا سوال دارم ...یه کمکی شاید فرجی بشه تو زندگیمون!!!
    به نظر شما تو عکاسی می شه بورس گرفت ...البته با یه رزومه و چند تا تاییده ی خفن! اگه مشه : کدوم کشورها؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط binahayat_m نمایش پست ها
    سلام به هنری ها !!!
    اقا سوال دارم ...یه کمکی شاید فرجی بشه تو زندگیمون!!!
    به نظر شما تو عکاسی می شه بورس گرفت ...البته با یه رزومه و چند تا تاییده ی خفن! اگه مشه : کدوم کشورها؟
    ممنون
    سلام

ببين من اسم دانشگاه يا كشور خاصي رو نميدونم تا بهت بدم. فقط بر اساس تجربه ئ خودم زماني كه دنبال دانشگاه واسه خودم بودم خيلي جاها ديدم كه رشته عكاسي رو ارايه ميدادن (هم آمريكا و هم اروپا) حتي من به خيلي از مدرسه/دانشگاه هاي اختصاصي در مورد عكاسي بر خوردم كه هميشه هرسم/حرسم رو در مياوردن (چون من براي رشته خودم(fine arts) خيلي به سختي جا پيدا ميكردم ولي ميديدم كه اينقدر دانشگاه/مدرسه/آكادمي فقط براي عكاسي هست!) مثلا من در هلند خيلي جاها ديدم كه عكاسي ارايه ميدن(من فقط دارم در مورد كميت حرف ميدنم, در مورد كيفيتشون نميدونم)
    بورس هم من ديدم كه ميدن (كه مثلما به كيفيت كارات بستگي داره)
    ولي كلا به نظر من امكان اسكلارشيپ براي عكاسي اگه بگردي خيلي بالاست.و فقط حدس ميزنم كه اگه در آمريكا سرچ كني شانست بيشتره. پس بگرد!
    Iraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

Member GODO آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khak نمایش پست ها
    سلام

ببين من اسم دانشگاه يا كشور خاصي رو نميدونم تا بهت بدم. فقط بر اساس تجربه ئ خودم زماني كه دنبال دانشگاه واسه خودم بودم خيلي جاها ديدم كه رشته عكاسي رو ارايه ميدادن (هم آمريكا و هم اروپا) حتي من به خيلي از مدرسه/دانشگاه هاي اختصاصي در مورد عكاسي بر خوردم كه هميشه هرسم/حرسم رو در مياوردن (چون من براي رشته خودم(fine arts) خيلي به سختي جا پيدا ميكردم ولي ميديدم كه اينقدر دانشگاه/مدرسه/آكادمي فقط براي عكاسي هست!) مثلا من در هلند خيلي جاها ديدم كه عكاسي ارايه ميدن(من فقط دارم در مورد كميت حرف ميدنم, در مورد كيفيتشون نميدونم)
    بورس هم من ديدم كه ميدن (كه مثلما به كيفيت كارات بستگي داره)
    ولي كلا به نظر من امكان اسكلارشيپ براي عكاسي اگه بگردي خيلي بالاست.و فقط حدس ميزنم كه اگه در آمريكا سرچ كني شانست بيشتره. پس بگرد!
    سلام دوست عزیز!
    به نظرت میشه با مدرک پیش دانشگاهی بورس گرفت؟ البته با داشتن رزومه ی خوب تو عکاسی ؟
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

نقل قول نوشته اصلی توسط GODO نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز!
    به نظرت میشه با مدرک پیش دانشگاهی بورس گرفت؟ البته با داشتن رزومه ی خوب تو عکاسی ؟
    سلام گودو جان

از اونجايي كه من براي رشته خودم (مجسمه سازي) با مدرك ديپلم و پيش, پذيرش و بورس گرفتم(البته از آمريكا) (البته از من مدارك دانشگاه رو هم خواستن و من هم بهشون دادم ولي تاثيري در قضيه اسكولارشيپم نداشت.چون من براي مقطع ليسانس اپلاي كردم و مدارك دانشگاه رو بعد از اينكه اسكولارشيپ دادند ازم خواستن)پس دليلي نداره كه شما اگه كارت خوبه نتوني بورس بگيري.چون مسلما اسكولارشيپ و فاند در رشته عكاسي بيشتر از رشته هاي ديگه fine arts هست. به نظر من فاند ميتوني بگيري ولي نه فاندي كه همه مخارجت رو پوشش بده. احتمالا حداكثر فاندي رو كه به شما بدن (اگه كارت خيلي عالي باشه) نيمي يا كمي بيش از نيمي از مخارجت رو تامين ميكنه و باقيش رو خودت بايد بدي.البته اين نظر منه و شايد هم جايي باشه كه فول فاند بهت بده. اما معمولا financial aids در رشته هاي هنر و بخصوص در مقطع ليسانس خيلي خيلي محدود هست و به سختي يافت ميشود. ولي اگه كارات بتونه نظرشون رو جلب كنه اميد زيادي هست كه اسكولارشيپ بگيري.

موفق باشي
    Iraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    painting

پیش فرض پاسخ : تحصيل در رشته عكاسي و هنرهاي ديجيتالي

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza21 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان لطفا كسي در مورد ادامه تحصيل در رشته عكاسي و هنرهاي ديجيتالي در اروپا يا كانادا اطلاع داره؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    لطفا بگو چه جور هنر دیجیتالی مورد نظرت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bachelor's Degree of Visual communication of NABI AKRAM UNIVERSITY ( GRAPHIC)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در رشته عكاسي و هنرهاي ديجيتالي

سلام. من علی لیسانس گرافیک از دانشگاه غیرانتفایی نبی اکرم هستم.
    مایلم در آلمان برای گرافیک تلویزیونی توی مقطع ارشد اقدام کنم.
    کسی اطلاعاتی تو این زمینه داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : شروع به تحصیل در مقطع لیسانس

منم دقیقا شرایط این آقا رو دارم.فقط می خواستم مقصدم یکی از کشورهای انگلیسی زبان باشه(آمریکا کانادا انگلیس).

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

پیش فرض پاسخ : شروع به تحصیل در مقطع لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط sayidteh نمایش پست ها
    منم دقیقا شرایط این آقا رو دارم.فقط می خواستم مقصدم یکی از کشورهای انگلیسی زبان باشه(آمریکا کانادا انگلیس).
    میشه . فقط یه نکته داره:
    باید آفیسر سفارت رو قانع کنی که اینکاره هستی. یعنی باید تو رشته ای که بذیرش میگیری حرفی برای گفتن داشته باشی. یا رشته ای باشه که امکان خوندنش در ایران نباشه یا محدودیت زیادی داشته باشه.
    برای مثال یکی از دوستان در همین فروم برای لیسانس مجسمه سازی بذیرش و ویزای امریکا گرفت. راز موفقیتش هم نمونه کارای قوی توی این رشته بود. در ضمن از این موضوع که ساخت مجسمه های فیگوراتیو در ایران با محدودیت مواجه هست هم استفاده کرد.
    توجه داشته باشید که بذیرش گرفتن برای لیسانس خیلی سخت نیست. در عوض ویزا گرفتن کمی سخته..!
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member banoo آواتار ها

سلام
    من تازه با این سایت آشنا شدم و این هم اولین پسته منه ، خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین
    من 26 سالمه و کاردانی گرافیک خوندم ، اما عکاسم و میخام ادامه تحصیلم هم تو رشته عکاسی باشه
    من و همسرم هر دو میخایم برای ادامه تحصیل ترجیحا در کانادا اقدام کنیم و ایشون هم میخان عکاسی بخونن ، ایشون هم سالهاست عکاسی میکنن و لی تحصیلات مرتبط ندارن

میشه راهنمایی کنین و بگین و باید برای شروع چه کار کنیم؟
    اصلا با این سن و این سابقه تحصیلات شانسی داریم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)