صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: تحصيل در رشته عكاسي و هنرهاي ديجيتالي

Junior Member agsaba آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط somy83 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون.
    من یه سرس کلکسیون عکس دارم ، مثل عکاسی از رعد و برق، آسمون و ...
    کلا علاقه ام به عکاسی از طبیعته. ولی خیلی حرفه ای نیستم. مدرک عکاسی از خانه عکاسان دارم. اینا کافیه؟ من که می خوام از صفر شروع کنم باید چه مدارکی بدم که قانع شن؟

در کل روند اپلای برای رشته هنر به این صورت که :1-شما نمونه کارهاتون رو (در مورد شما همین مجموعه عکسایی که گرفتید) برای دانشگاه مورد نظر ارسال میکنید. 2- دانشگاه برای آزمون یا برخی دانشگاهها برای مصاحبه از شما دعوت میکنه.
    در مورد تهیه پورتفولیو(نمونه کارهاتون) در وبسایت هر دانشگاهی میتونید مطالبی رو پیدا کنید,البته ازین تاپیکم استفاده کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...1340-Portfoilo
    برای آزمون هم باز باید به وبسایت دانشگاه مراجعه کنید و معمولا بسته به نوع رشته, آشنایی شما با ابزار کارتون و استعداد هنری شما تایین کنندست.مدرکتون اینجا ممکنه مورد استفاده باشه چون برخی دانشگاهها ازتون میخوان که اگر قبلا آموزش داشتید اطلاع بدید.
    در ضمن شما برای لیسانس نیازی به حرفه ای بودن ندارید اما بسته به دانشگاهی که قصد اپلای دارید باید پورتفولیویی در اون حد ارائه بدید.
    موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته هنر

سلام من لیسانس مترجمی دارم و الان میخوام واسه آلمان لیسانس عکاسی اقدام کنم این طور که از مطالب بالا متوجه شدم انگار امتحان عملی داره عکاسی نه؟ حتی با اینکه میخوایم از صفر شروع کنیم... من که هیچ دوره عکاسی نگذروندم چه مدرکی باید نشون بدم؟ و اینکه تو دوره های کامپیوتری مربوط به عکاسی به جز فوتوشاپ چه دوره دیگه ای هست؟رشته عکاسی گرایشات مختلف داره؟و اینکه کسی از دانشگاهای آلمان که این رشته رو دارن اطلاعی داره؟یه سوال دیگه ام داشتم آییا این رشته هم مثل معماری به هزینه زیادی نیاز داره؟

پیش فرض پاسخ : تحصيل در رشته عكاسي و هنرهاي ديجيتالي

سلام میخواستم ببینم رشته عکاسی برای ورود به دانشگاه امتحان ورودی داره؟

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

سلام چنتا سوال داشتم: موضوعات عکس واسه لیسانس عکاسی (پورتفولیو) چه چیزایی میتونه باشه؟ و چه موضوعاتی باشه بهتره و ارجحیت داره؟و اینکه واسه پذیرش تو این رشته لازمه سررشته ای از عکاسی داشته باشم؟منی که سر رشته ندارم ، پورتفولیوی خاصی هم فکر نکنم بتونم ارائه بدم...... یعنی حتما باید عکسا علمی باشه؟(آخه اکه بلد بودم که نمیخواستم لیسانسشو بگیرم). اگه تو عکاسی صفر باشمو دوره ای نگذرونده باشم مشکلی پیش میاد؟ اگه آره که دوستان راهنمایی کنن، چه دوره هایی رو کجاها میتونم بگذرونم. مرسی البته الان دترم فوتوشاپ یاد میگیرم )

Junior Member agsaba آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    سلام چنتا سوال داشتم: موضوعات عکس واسه لیسانس عکاسی (پورتفولیو) چه چیزایی میتونه باشه؟ و چه موضوعاتی باشه بهتره و ارجحیت داره؟و اینکه واسه پذیرش تو این رشته لازمه سررشته ای از عکاسی داشته باشم؟منی که سر رشته ندارم ، پورتفولیوی خاصی هم فکر نکنم بتونم ارائه بدم...... یعنی حتما باید عکسا علمی باشه؟(آخه اکه بلد بودم که نمیخواستم لیسانسشو بگیرم). اگه تو عکاسی صفر باشمو دوره ای نگذرونده باشم مشکلی پیش میاد؟ اگه آره که دوستان راهنمایی کنن، چه دوره هایی رو کجاها میتونم بگذرونم. مرسی البته الان دترم فوتوشاپ یاد میگیرم )
    در مورد پورتفولیو بهترین منبع وبسایت دانشگاه و قسمت دیپارتمان مربوطه است.
    اما در مورد سوال دوم , برای پذیرش باید نشان دهید به این رشته علاقه دارید و همینطور دارای استعدادید.خب طبیعیه که اگر به عکاسی علاقه داشته باشید زیاد عکس میگیرد حتی اگر تحصیلات آکادمیک نداشته باشید و همین عکسهایی که ثبت کردین گویای استعداد و نگرش هنری شماست.نیاز به ارائه مدرک و گذروندن دوره هم نیست اگر هم باشه در وبسایت دانشگاه حتما ذکر میشه.

سلام کسی در مورد رشتهdigital design(B.Aچیزی میدونه؟حدودا چه واحدایی واسه این رشته باید پاس کرد و اینکه موقعیت شغلیش کجاها میتونه باشه؟

سلام کسی از رشته عکاسی تو کشور اتریش اطلاعی نداره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغيير رشته به هنر

سلام من و دوستم دیپلم کامپیوتریم و میخوایم در رشته عکاسی ادامه بدیم و میخوایم بدونیم چیکار کنیم که بتونیم ادامه بدیم

سلام
    دوستانی که در مورد رشته عکاسی و گرفتن بورسیه توی این رشته اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنید.متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل عمران

با سلام من ترم آخر رشته عمران کارشناسی هستم و میخوام ارشد عکاسی بخونم.آیا میتونم واسه ارشد خارج از کشور درس بخونم ؟کدوم دانشگاهها هستن که ارشد عکاسی پذیرش داشته باشن{ فرقی نداره آمریکا باشه یا اروپا یا حتی آسیا}؟ سوال بعدم اینه که اونایی که رتبه 1 تا 3 ارشد میشن بورسیه میگیرن؟سوال آخرم اینه دانشجو ارشد باشی میتونی اقدام کنی مابقی تحصیلتو خارج از کشور بخونی؟
    با تشکر از سات مفیدتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)