صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 52

موضوع: تحصيل در رشته عكاسي و هنرهاي ديجيتالي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در رشته عكاسي و هنرهاي ديجيتالي

سلام دوستان من دانشجوی لیسانس عکاسی ترم 4 هستم قصدم اینه که برای ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد عکاسی به کره جنوبی برم ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در مورد نحوه ی گرفتن پذیرش یا بورسیه در این رشته از این کشور داره به من اطلاعاتی بده ممنون...

پیش فرض پاسخ : Portfoilo

سلام .من لیسانسم رو در رشته برق الکترونیک از یک دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم .ولی به رشته های هنری علاقه بیشتری دارم و می خواهم در کنکور سراسری 93 در رشته هنر شرکت کنم. می خواستم بدونم با داشتن لیسانس در رشته عکاسی چقدر شانس پذیرش در دانشگاههای کشورهای اروپایی را دارم؟اگر امکان دارد پاسخ را به ایمیلم بفرستید.

Junior Member

سلام دوستان.من کارشناسی گرافیک دارم و معدلم هم 16 است و برای ادامه می خوام عکاسی و دانشگاه آلمان رو انتخاب کنم.عکاسی کار کردم و می کنم اما می خواستم ببینم تغییر رشته ام و معدل پایینم چقد تاثیر گذاره. و در کا کسی از بچه ها هست که الان این رشته رو در یکی از دانشگاه های المان بخونه یا نه.هر جزییاتی بهم کمک می کنه.واقعا ممنون می شم یه طوری کمک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل عمران

سلام.
    من فارغ التحصیل رشته عمران از دانشگاه آزاد هستم و امسال به دلیل علاقه زیاد به عکاسی در رشته هنر موفق به مجاز شدم.و رزومه کاری و مدرک ILETS هم دارم با نمره 6.5 و مدرک فنی حرفه ای عکاسی ام دارم و سابقه کار در خبر گزاری.
    خواستم بدونم کدام کشور در حوزه اسکاندیناوی برای ادامه تحصیل در رشته عکاسی بهتره.؟
    و آیا امکانش هست من در مقطع ارشد اونجا به تحصیل بپردازم؟
    و از لحاظ هزینه تحصیل کدام مناسبتر است؟
    با تشکر فراوان.

Junior Member

با سلام
    من کارشناسی عمران رو در دانشگاه آزاد گرفتم.
    علاقه شدید به عکاسی دارم. تقریبا در زمینه عکاسی ماهر هستم.
    دوستان اگر راهنمایی کنن که برای ادامه تحصیل در رشته عکاسی در تورنتو یا هر شهر دیگر در کانادا به چه مدارکی یا اقداماتی نیاز هست ممنون میشم.
    نا گفته نمونه که دایی بنده شهروند کانادا هستن، آیا این قضیه کمکی میکنه؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    photojurnalist, fashion photographer

سلام دوستان ، من دانشگاه علمي كاربردي رشته عكاسي خبري فتوژورناليست و عكاسي مد خوندم ودوره هاي آتليه وعكاسي با مدرك بين المللي گروه صنعت ،
    ميخواستم راهنماييم كنيد براي ادامه تحصيل در دانشگاه هنر معتبر اروپا (ايتاليا,فرانسه،آلمان) در رشته عكاسي مد.
    اطلاعات ميخواستم از اسامي دانشگاهايي كه ((رشته عكاسي مد fashion photography )) پذيرش ميگيرن ؟ شرايط پذيرش ؟ هزينه دانشگاه ؟ نحوه اقدام به چه صورت هست ؟
    اطلاعات وشناخت كافي ندارم از دانشگاها وپذيرش واقدام !!!ا
    ممنون ميشم به طور كامل راهنماييم كنيد.
    ویرایش توسط negar_desiree : December 3rd, 2015 در ساعت 10:33 AM

سلام دوستان
    من هم تازه با این سایت آشنا شدم. و چیزی از نحوه ی فعالیت در اینجا نمی دونم
    من فوق لیسانس گرافیک دارم
    و رزومه کاریم بیشتر تو عکاسیه
    دوست دارم تو مقطع ارشد عکاسی ادامه تحصیل بدم......ولی نمیدونم کجا بهتره....؟ و اصلا تو این مقطع امکان اینکه بتونم بورس بگیرم وجود داره؟
    اگر بخوام بگردم باید کجا رو و چطور بگردم؟

سلام دوستان
    لطفا به سولای من جواب بدید
    من در هنرستان گرافیک خوندم و پیش دانشگاهی این رشته رو هم گرفتم. در دانشگاه علمی کاربردی رشته آهنگسازی خوندم و میخوام برای رشته مجسمه سازی یا عکاسی در جای مناسب که تحصیل رایگان باشه ادامه تحصیل بدم در نظرم آلمان یا فرانسه یا سوئد هستش .میخواستم بدونم در این دورشته کجا مناسبه؟چه کارهایی لازم هست انجام بدم به جز یاد گرفتن زبان اون کشور؟آیا لازمه کالج بگذورونم با مدرک پیش و رزومه ای که دارم ؟آیا میتونم با مدرک علمی کاربردی کاری کنم و فوق بخونم و تغییر رشته بدم؟و اینکه دانشگاه بهم معرفی کنید و آدرس سایت بهم بدید چون من کسی نیست که ازش مشاوره بگرم
    پیشاپیش از پاسخهایی که میدید سپاسگزارم دوستان

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی برق دارم ولی میخوام توی خارج از کشور رشته عکاسی بخونم.در حد نیمه حرفه ای هم کار کردم.کسی اطلاعاتی راجع به اینکه چطوری میشه با این شرایط فاند گرفت داره؟بعد واسه مقطع لیسانس فقط میشه رفت؟
    یه سوال دیگه: اگه اینجا کارشناسی ارشد عکاسی بخونم چقدر تاثیر داره واسه apply؟
    خیلی ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته هنر

سلام دوستان
    من 22 سالمه و محصل مقطع کاردانی داشگاه علمی کاربردی رشته عکاسی هستم و میشه گفت که بی تعارف عکاس خوبی هم هستم. زبان اینگلیسیم هم قویه.
    میخواستم ببینم بنظرتون شرایط تحصیل عکاسی توی بهترین دانشگاه های ایتالیا چجوریه؟
    و اینکه سخته بخوام یک ساله زبان دوم یاد بگیرم؟ {ینی ایتالیایی؟!} ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)