صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 67

موضوع: ترجمه مدارک و گرفتن مهر دادگستری توسط خودمون

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و گرفتن مهر دادگستری توسط خودمون

ادرس این دادگستری کجاست؟ توی مطهری؟ یا هر جا میشه رفت؟

اگه کسی ریز نمرات اصلیو از دانشگاه گرفته باشه ولی مهر وزارت علوم نداشته باشه و دارالترجمه هم ترجمه کرده باشه مهر دادگستری هم خورده باشه ولی وزارت امور خارجه نه.آیا دانشگاه قبول می کنه تو پاکت رسمی بزاره و مهر کنه؟کسی تجربه داشته؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan123
    ادرس این دادگستری کجاست؟ توی مطهری؟ یا هر جا میشه رفت؟
    آدرس دادگستری: خیابان خیام - بالاتر از خیابان بهشت - روبروی پارک شهر - ساختمان کاخ دادگستری - طبقه همکف - اداره فنی قوه قضاییه

Junior Member

می شه لطف کنید و آدرس وزارت امور خارجه را برای ما که از تهران نیستیم قرار بدید.
    ممنونم.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_dm
    می شه لطف کنید و آدرس وزارت امور خارجه را برای ما که از تهران نیستیم قرار بدید.
    ممنونم.
    میدان امام خمینی به سمت میدان حسن آباد - خیابان 30 تیر - کوچه اختیاریه - پلاک 6 (خیلی سر راست است. در از سر خیابان 30 تیر تا کوچه اختیاریه 5 دقیقه بیشتر پیاده راه نیست)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان
    میدان امام خمینی به سمت میدان حسن آباد - خیابان 30 تیر - کوچه اختیاریه - پلاک 6 (خیلی سر راست است. در از سر خیابان 30 تیر تا کوچه اختیاریه 5 دقیقه بیشتر پیاده راه نیست)
    اولا از شما بسیار ممنونم. دوم اینکه آیا این میدان حسن اباد نام دیگری هم دارد؟ در نقشه پیداش نکردم!!!

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_dm
    اولا از شما بسیار ممنونم. دوم اینکه آیا این میدان حسن اباد نام دیگری هم دارد؟ در نقشه پیداش نکردم!!!
    مطمئن باشید از میدان حسن آباد در تهران معروف تر وجود ندارد. شما از میدان امام خمینی (توپخانه) که به سمت خیابان ولی عصر بیایید اولین میدان حسن آباد است ولی به آنجا نمیرسید چون خیابان 30 تیر قبل از میدان حسن آباد است. اگر با مترو به ایستگاه امام خمینی آمدید و پیاده شدید مطمئن باشید که از هر کسی ادرس خیابان 30 تیر را بگیرید بهتان میگویند

Junior Member

دوستان من یک سری مدارک مثل شناسنامه و سند خونه داشتم. از دالترجمه فقط ترجمه خواستم و مهر ها رو خودم رفتم گرفتم. پروسه به این صورت هست:
    قبل از گرفتن مهر وزارت امور خارجه باید مهر دادگستری رو بگیرید.
    برای مهر دادگستری به این آدرس باید برید: میدان حسن آباد، کوچه سید صدری( پشت آتش نشانی)، سازمان امور مترجمان رسمی دادگستری
    همونطور که قبلا بچه ها اشاره کردن معمولا گویا از شخص کار قبول نمی کنند و باید نماینده مترجم کار رو ببره ولی گفته بودن استثنائاتی هم هست و من چون هفته بعدش وقت سفارت داشتم گفتم خودم ببرم البته کلا خواستم یه دفعه خودم این کارو بکنم ببینم این دالترجمه ها چقدر دفعه های قبل سرم کلاه گذاشتن
    اونجا در طبقه اول در اتاق پذیرش رفتم پیش آقای جوانی نامی و گفتم کار آوردم گفت چرا خودت آوردی؟؟ باید نماینده بیاره چون هم باید پشت مدارک یکی یه دونه تمبر 5000 تومانی بخوره( بعد از زدن مهر باید یا یک خط با خودکار روش بکشید یا مهر باطل شد بخوره) هم اینکه نماینده باید دالترجمه یه لیست از کارهایی که آوردی به ما بده ...منم داشتم رای زنی می کردم و گفتم من خودم تمبر ها رو تهیه می کنم بگید از کجا باید بگیرم؟؟ در همین حین چونه زدن خانومی که نماینده همین دالترجمه من بود از راه رسید خودشون گفتن این نماینده فلان دالترجمست منم ازش 4 تا تمبر خریدم 20000 تومن و آقای جوانی هم گفت بگو دااترجمه لیست کار هاتو فکس کنه که خود خانم نمایتده
    بهشون گفت فردا لیست کارامو می بره براشون
    بعد از این هماهنگی ها رفتم طبقه 3 خانم سلطانی کارها رو مهر کرد
    بعد رفتم برای تایید وزارت خارجه که این هست آدرسش:
    خیابان امام خمینی، خیابان 30 تیر، کوچه انتخابیه
    اینجاکار طول می کشه اینجا دیگه الزامی به نماینده نیست خودتون می تونید این کار رو بکنید و این برنامش هستشنبه تا چهارشنبه) پنج شنبه تعطیله این بخش

دریافت مدارک برای تایید: 8:15 تا 10----------> تحویل مدارک تایید شده: 13
    دریافت مدارک برای تایید: 10 تا 11:30-------->تحویل مدارک تایید شده:14
    دریافت مدارک برای تایید:11:30 تا 14:30------->تحویل مدارک تایید شده:ساعت 12 روز بعد

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط s3pid3h نمایش پست ها
    دوستان من یک سری مدارک مثل شناسنامه و سند خونه داشتم. از دالترجمه فقط ترجمه خواستم و مهر ها رو خودم رفتم گرفتم. پروسه به این صورت هست:
    قبل از گرفتن مهر وزارت امور خارجه باید مهر دادگستری رو بگیرید.
    برای مهر دادگستری به این آدرس باید برید: میدان حسن آباد، کوچه سید صدری( پشت آتش نشانی)، سازمان امور مترجمان رسمی دادگستری
    همونطور که قبلا بچه ها اشاره کردن معمولا گویا از شخص کار قبول نمی کنند و باید نماینده مترجم کار رو ببره ولی گفته بودن استثنائاتی هم هست و من چون هفته بعدش وقت سفارت داشتم گفتم خودم ببرم البته کلا خواستم یه دفعه خودم این کارو بکنم ببینم این دالترجمه ها چقدر دفعه های قبل سرم کلاه گذاشتن
    اونجا در طبقه اول در اتاق پذیرش رفتم پیش آقای جوانی نامی و گفتم کار آوردم گفت چرا خودت آوردی؟؟ باید نماینده بیاره چون هم باید پشت مدارک یکی یه دونه تمبر 5000 تومانی بخوره( بعد از زدن مهر باید یا یک خط با خودکار روش بکشید یا مهر باطل شد بخوره) هم اینکه نماینده باید دالترجمه یه لیست از کارهایی که آوردی به ما بده ...منم داشتم رای زنی می کردم و گفتم من خودم تمبر ها رو تهیه می کنم بگید از کجا باید بگیرم؟؟ در همین حین چونه زدن خانومی که نماینده همین دالترجمه من بود از راه رسید خودشون گفتن این نماینده فلان دالترجمست منم ازش 4 تا تمبر خریدم 20000 تومن و آقای جوانی هم گفت بگو دااترجمه لیست کار هاتو فکس کنه که خود خانم نمایتده
    بهشون گفت فردا لیست کارامو می بره براشون
    بعد از این هماهنگی ها رفتم طبقه 3 خانم سلطانی کارها رو مهر کرد
    بعد رفتم برای تایید وزارت خارجه که این هست آدرسش:
    خیابان امام خمینی، خیابان 30 تیر، کوچه انتخابیه
    اینجاکار طول می کشه اینجا دیگه الزامی به نماینده نیست خودتون می تونید این کار رو بکنید و این برنامش هستشنبه تا چهارشنبه) پنج شنبه تعطیله این بخش

دریافت مدارک برای تایید: 8:15 تا 10----------> تحویل مدارک تایید شده: 13
    دریافت مدارک برای تایید: 10 تا 11:30-------->تحویل مدارک تایید شده:14
    دریافت مدارک برای تایید:11:30 تا 14:30------->تحویل مدارک تایید شده:ساعت 12 روز بعد

با تشکر از این دوست عزیز بابت اطلاعات کاملشون
    من مدارکمو اول دارالترجمه تائید قوه قضائیه زد...برای هر مدرک 5.000 تومن گرفت دارالترجمه و گفت 2 روز دیگه بیا....وقتی گرفتم مدارکو رو هر کدوم تمبر 5 تومنی باطل کرده بود یعنی عملا هزینه اضافی نگرفته و کلی زحمت از روی دوشم برداشته شد
    بعد خواستم که وزارت امور خارجه هم تائید کنه که خود منشی پیشنهاد داد شخصی ببرم بهتره
    خودم امروز به آدرس فوق رفتم (پلاک جدید ساختمان تائید مدارک: 1 همون ابتدای کوچه سمت راست)
    مدارک رو ازم گرفت و طبق زمان بندی بالا گفت بیا بگیر
    ضمنا مثل اینکه برای ارسال مدارک تایید شده ، پیک موتوری هم دارن و برای تهران پیک میکنن و برای شهرستان پست پیشتاز...البته هزینه داره
    ضمنا دستگاه POS هنوز راه نیفتاده، پس پول نقد ببرید (البته میتونید اول بدید و زمان تحویل مدارک تسویه کنید)
    برای من تائید یک سری کارنامه لیسانس و فوق و یک سری دانشنامه های لیسانس و فوق (مدارک مجزا ترجمه شده بودند) شد 30.000 تومن

ادمین عزیز........پیشنهاد میکنم عنوان این بخش تبدیل بشه به : "ترجمه مدارک و گرفتن مهر دادگستری و وزارت امور خارجه توسط خودمون "

Junior Member

سلام
    خسته نباشید
    آیا مدارک تحصیلی که میدیم برای ترجمه بعداز ترجمه شدن در دادگستری یا امورخارجه نمرات استعلام میشه؟یا فقط به سندی که دادیم نگاه میکنن؟سند مهر مدرسه رو داره آیا برای صحت نمرات چیزی از آموزش پرورش میپرسن؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)