صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 67

موضوع: ترجمه مدارک و گرفتن مهر دادگستری توسط خودمون

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و گرفتن مهر دادگستری توسط خودمون

نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مدرکم رو تهران ترجمه کردم.
    بنظر شما میشه در تبریز مهر دادگستری و خارجه بزنم؟؟
    ممنون از لطفتون
    دوستان توجه کنند که هر شهری مدرک رو ترجمه کردن فقط همون شهر میشه مهر دادگستری زد.

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    تا جایی که من توی دادگستری دیدم اصلا دادگستری حداقل توی تهران (خیابان حافظ) تمبر نمیزنه و هر پرونده ای که تمبر دادگستری نداشته باشه حواله میده به دارالترجمه طرف بره خودش تمبر بزنه. خودمم حقیقتش تعجب کردم که چرا تمبر خودشونو خودشون نمیزنن و پس میفرستن دارالترجمه ولی چیزی بود که عینا توی امور مترجمان دیدم. هزینه هر تمبر دادگستری هم 40 تومنه.
    تشکر از جوابتون، من چند تا دارالترجمه زنگ زدم گفتن ۴۰ تومن واسه تایید دادگستری، ظاهراً اگه بخوایم خودمون اقدام کنیم باید این تمبر‌ها رو از خود دارالترجمه گرفت، اما قیمت این تمبر‌ها چنده ؟ بعید میدونم ۴۰ تومن باشه، چون اگه خود تمبر ۴۰ تومن باشه، دارالترجمه باید بیشتر بگیره چون فی‌ سبیل لله که مدارک رو نمیبره امور مترجمان، هزینه پیک و ...

دوستان راه حلی‌ که این ۴۰ تومن رو کاهش بدیم وجود داره؟ مثلا خودمون بریم دنبال تایید دادگستری چند میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198 نمایش پست ها
    تشکر از جوابتون، من چند تا دارالترجمه زنگ زدم گفتن ۴۰ تومن واسه تایید دادگستری، ظاهراً اگه بخوایم خودمون اقدام کنیم باید این تمبر‌ها رو از خود دارالترجمه گرفت، اما قیمت این تمبر‌ها چنده ؟ بعید میدونم ۴۰ تومن باشه، چون اگه خود تمبر ۴۰ تومن باشه، دارالترجمه باید بیشتر بگیره چون فی‌ سبیل لله که مدارک رو نمیبره امور مترجمان، هزینه پیک و ...

دوستان راه حلی‌ که این ۴۰ تومن رو کاهش بدیم وجود داره؟ مثلا خودمون بریم دنبال تایید دادگستری چند میشه؟
    من خودم رفتم مهر کنم. 60 تومن پول هر تمبر بود. دارالترجمه 10 تومن هم برا هر تمبر هزینه مالیات و ... گرفت.

Junior Member

اگه میشه آدرس دالترجمه ب منم بدین

دوستان من چند روز قبل ریزنمرات ترجمه شده رو از دارالترجمه گرفتم بدون تمبر و مهر دادگستری.
    امروز بهشون زنگ زدم که میتونم الان بیارم برام تمبر و مهر بزنین، میگن فرصتش تا سه روز بوده و دادگستری این کار رو نمیکنه. راست میگن؟
    اگر خودم ببرم دادگستری، قبول میکنن و همینطور ارزون تر از نرخ دار الترجمه در میاد؟

Junior Member

دوستان هزینه کلی ترجمه چقد میشه؟همه از ترجمه حرف میزنن اما کسی رو ندیدم جایی هزینه کل رو بگه...
    این فروم هام انگار متروکه ان...خبری از جواب نیست....

نقل قول نوشته اصلی توسط h_s645 نمایش پست ها
    دوستان هزینه کلی ترجمه چقد میشه؟همه از ترجمه حرف میزنن اما کسی رو ندیدم جایی هزینه کل رو بگه...
    من 2 روز پیش ریز نمرات ابتدایی و راهنمایی و دبیرستانم رو دادم برای ترجمه. بدون مهر دادگستری و وزارت امور خارجه. برگه ای 25 هزار تومن قیمتش بود.
    حدودا 550 هزارتومن برام تموم شد تا ریز نمراتمو ترجمه کنم.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط h_s645 نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز هزینه رو که نمیشه کلی گفت. شما چی رو میخواید ترجمه کنید؟! یکی برای دکتری apply میکنه باید مقطع لیسانس و ارشد و ترجمه کنه، یکی ارشد apply میکنه پس فقط مدرک لیسانس رو ترجمه میکنه. یکی به مهر دادگستری نیاز داره یکی نداره! نمیشه هزینه کلی گفت ولی به سادگی خودتون میتونید حساب کنید.
    هزینه رسمی ترجمه های پرکاربرد:
    دانشنامه: 30 هزار تومان
    ریزنمرات دانشگاهی (هر ترم): 12 هزار تومان
    مرجع رسمی: http://ekfam.ir/Portals/2/documents/...-26-144636-907

ضمنا ظاهرا هزینه تمبر دادگستری و امورخارجه از اول شهریور95 افزایش پیدا کرده.
    تمبر دادگستری از 40 هزار تومان به 60 هزار تومان افزایش پیدا کرده.
    تمبر وزارت خارجه هم قبلا 1000 تومان بود الان به ازای هر برگ حساب میشه، هر صفحه 6000 تومان.

موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز هزینه رو که نمیشه کلی گفت. شما چی رو میخواید ترجمه کنید؟! یکی برای دکتری apply میکنه باید مقطع لیسانس و ارشد و ترجمه کنه، یکی ارشد apply میکنه پس فقط مدرک لیسانس رو ترجمه میکنه. یکی به مهر دادگستری نیاز داره یکی نداره! نمیشه هزینه کلی گفت ولی به سادگی خودتون میتونید حساب کنید.
    هزینه رسمی ترجمه های پرکاربرد:
    دانشنامه: 30 هزار تومان
    ریزنمرات دانشگاهی (هر ترم): 12 هزار تومان
    مرجع رسمی: http://ekfam.ir/Portals/2/documents/...-26-144636-907

ضمنا ظاهرا هزینه تمبر دادگستری و امورخارجه از اول شهریور95 افزایش پیدا کرده.
    تمبر دادگستری از 40 هزار تومان به 60 هزار تومان افزایش پیدا کرده.
    تمبر وزارت خارجه هم قبلا 1000 تومان بود الان به ازای هر برگ حساب میشه، هر صفحه 6000 تومان.

موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    هزینه تمبر دادگستری رو از چه منبعی میشه پیدا کرد؟ من 15 مهرماه مدارکم رو دادم برای ترجمه و دارالترجمه گفته هزینه تمبر دادگستری 90 تومن هست یعنی دارن هزینه اضافی میگیرن؟

Senior Member

سلام.میشه مدارکی رو که ۲_۳ سال پیش ترجمه کردم و مهرای دادگستری و وزارت خارجه هم دارن رو ببرم دادگستری و وزارت خارجه دوباره مهر بزنن؟اگه نشه باید از اول ترجمه کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)