صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 67 , از مجموع 67

موضوع: ترجمه مدارک و گرفتن مهر دادگستری توسط خودمون

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و گرفتن مهر دادگستری توسط خودمون

سلام
    من میخوام کپی مدارک دانشگاهم رو با مهر دادگستری کپی برابر اصل کنم. کجا میتونم آدرس دادگستری هایی که اینکار رو میکنم پیدا کنم؟

Junior Member

سلام من مداركم رو دادم يك دارالترجمه واسم ترجمه كرد به زبان اسبانيايي الان يك سوال دارم كارم خيلي فوريه ايا من خودم ميتونم مهر دادكستري و امور خارجه رو خودم شخصا بكيرم من شهرستانم بردم اونجا كفتن بايد ببري تهران همونجا كه ترجمه كردي خودم ببرم دادكستري واسم تاييديه مزنن با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Textile Design

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshadfj نمایش پست ها
    سلام من مداركم رو دادم يك دارالترجمه واسم ترجمه كرد به زبان اسبانيايي الان يك سوال دارم كارم خيلي فوريه ايا من خودم ميتونم مهر دادكستري و امور خارجه رو خودم شخصا بكيرم من شهرستانم بردم اونجا كفتن بايد ببري تهران همونجا كه ترجمه كردي خودم ببرم دادكستري واسم تاييديه مزنن با تشكر
    سلام
    من امروز یک مدرک رو چون عجله داشتم،خودم بردم دادگستری ولی بارکدش رو خود دارالترجمه برام گرفته بود،من بردم مهر زدن،حتما باید مدارک شناسایی که نشون میده صاحب سند شما هستی یا مال بستگان درجه 1 هست،همراهتون باشه...
    هزینه امور خارجه رو هم همونجا ازتون میگیرن...

فکر میکنم شما هم باید بری همون دارالترجمه ازشون بپرسی...

Junior Member abolfazltorbat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer (Major: Control system), Residing in Mashhad

دوستان یه سوال اگه تو مدارک ریز نمرات تغییری به صورت دستی اضافه بشه
    موقع تاییده ی دادگستری ایرادی وارد میکنن یا موقع تاییده ی دارالترجمه مشکل پیش میاد ؟

با سلام خدمت دوستان. 3 تا سوال دارم. سوال اولم اینه که آیا میشه برای اینکه نرخ بالای مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو نخوایم بدیم آ، مدارک رو بدیم دارالترجمه فقط ترجمه رسمی کنه و مهرهای دارالترجمه و وزارت امور خارجه رو خودمون ببریم تو دادگستری بزنیم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین.
    سوال دومم اینه که من تو یکی از سایت های امور مهاجرتی خوندم که سازمان های ارزیابی مدارک تحصیلی خارج از کشور مثل سازمان wes کانادا ترجمه مدارک رو که دریافت کرد خودش استعلام میکنه به صورت ایمیلی با دانشگاه و اصلا نیازی نیست مهره های مذکور روی اسناد پست شده بهش ، وجود داشته باشه درسته؟ کسی اطلاعی داره در این مورد؟
    سوال سوم اینه که آیا میشه در کیفیت ترجمه تمامی دارالترجمه های رسمی اعتماد کرد یا بهتره به دارالترجمه های با سابقه مدارک رو بدیم واسه ترجمه؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

تجربه خودمو از تایید مدارک توسط دادگستری و امور خارجه میگم تا دوستان از تغییرات جدید اطلاع پیدا کنن و وقتشون تلف نشه. متاسفانه بعضیا به هر دلیلی اطلاعات غلط رو تو پخش میکنن.
    من تمام مدارکم رو دادم دارالترجمه تا بعد از ترجمه، مهر دادگستری و امورخارجه رو بگیره ولی یکیشون رو به خاطر حواس پرتی خودم (و اینکه دارالترجمه هم لطف نکردن و یادآوری نکردن) اصل مدرک رو ازشون گرفته بودم. بخاطر همین تایید دادگستری و خارجه رو نگرفته بودن. چون عجله داشتم خودم دیروز رفتم تاییدات رو بگیرم. مسئول دارالترجمه از دید من بخاطر مریضی روح و روانش به من گفت برو کاخ دادگستری روبروی پارک شهر. منم گفتم حتما اینا که کارشون اینه از آخرین اطلاعات خبر دارن. خلاصه دیروز رفتم کاخ دادگستری که گفت سالهاست رفته بالاتر از میدان حسن آباد. یه ساختمون دو طبقه است که بالاتر از میدان حسن آباد، کوچه اول دست چپ هستش. باید کوچه رو حدود 2-3 دقیقه پیاده برید تا برسید بهش. لوکیشن ساختمون تایید مدارک رو اینجا میذارم:
    https://maps.google.com/?cid=3266024433093527949
    فقط حتما قبلش تمبر رو از دارالترجمه (شاید جاهای دیگه ای هم باشه) بگیرید و باطلش کنن. برای من الان 60 تومن شد برای هر پلمپ. اگه قبلا تمبرها رو باطل نکرده باشید اونجا احتمالش کمه که بتونید تمبر پیدا کنید چون نماینده های دارالترجمه ها که اونجا هستن قبلنا تمبر میشد ازشون بخری ولی الان برای تهران بارکدی شده و باید یه نماینده شهرستان پیدا کنید. پس ریسک نکنید و قبلش اینکارا رو انجام بدید. وقتی رفتید تو این ساختمون از دستگاه نوبت بگیرید و بشینید تا صداتون کنن. مدارک رو تحویل میدید و حدود بیست دقیقه تا نیم ساعت بعد صداتون میکنن و مهر خورده رو بهتون میدن.
    مرحله بعد امور خارجه است که چند سال پیش یکی از دوستان گفته بودن اگه تا یازده و نیم نرسی، مدارکت رو فرداش تحویل میدن. الان اینطوری نیست. آدرسش هم عوض شده. به جای خیابون 30 تیر، سر راست تره که از سردر باغ ملی برید داخل. اینم لوکیشن سردر باغ ملی:
    https://maps.google.com/?cid=17850424473123853042
    از این درب که برید داخل، بعد از یک دقیقه پیاده روی به سمت جلو، سمت راستتون یه ساختمونی هست با پله های بزرگ و ستونهای فکر کنم هخامنشی. از پله ها که برید بالا یه در سمت چپ هست که همون تو از دستگاه نوبت میگیرید. نوبتتون که شد ترجمه مدارک و فکر کنم اصلشون رو میدید و بعد از بررسی مهر میزنه مسئولش. بعد بادجه صندوق ازتون هزینه اش رو میگیره. بنشینید تا مسئول صندوق صداتون کنه. هر مهر میشه 6 تومن. کار تمومه.

Junior Member

سلام. ممنون از راهنمایی کامل شما.
    میخواستم بپرسم غیر از دارالترجمه ها از کجا میشه تمبر تهیه کرد؟
    و اینکه ترجمه رسمی مدراک من که مربوط به پارسال هست و مهر مترجم رسمی هم داره تایید میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman40 نمایش پست ها
    تجربه خودمو از تایید مدارک توسط دادگستری و امور خارجه میگم تا دوستان از تغییرات جدید اطلاع پیدا کنن و وقتشون تلف نشه. متاسفانه بعضیا به هر دلیلی اطلاعات غلط رو تو پخش میکنن.
    من تمام مدارکم رو دادم دارالترجمه تا بعد از ترجمه، مهر دادگستری و امورخارجه رو بگیره ولی یکیشون رو به خاطر حواس پرتی خودم (و اینکه دارالترجمه هم لطف نکردن و یادآوری نکردن) اصل مدرک رو ازشون گرفته بودم. بخاطر همین تایید دادگستری و خارجه رو نگرفته بودن. چون عجله داشتم خودم دیروز رفتم تاییدات رو بگیرم. مسئول دارالترجمه از دید من بخاطر مریضی روح و روانش به من گفت برو کاخ دادگستری روبروی پارک شهر. منم گفتم حتما اینا که کارشون اینه از آخرین اطلاعات خبر دارن. خلاصه دیروز رفتم کاخ دادگستری که گفت سالهاست رفته بالاتر از میدان حسن آباد. یه ساختمون دو طبقه است که بالاتر از میدان حسن آباد، کوچه اول دست چپ هستش. باید کوچه رو حدود 2-3 دقیقه پیاده برید تا برسید بهش. لوکیشن ساختمون تایید مدارک رو اینجا میذارم:
    https://maps.google.com/?cid=3266024433093527949
    فقط حتما قبلش تمبر رو از دارالترجمه (شاید جاهای دیگه ای هم باشه) بگیرید و باطلش کنن. برای من الان 60 تومن شد برای هر پلمپ. اگه قبلا تمبرها رو باطل نکرده باشید اونجا احتمالش کمه که بتونید تمبر پیدا کنید چون نماینده های دارالترجمه ها که اونجا هستن قبلنا تمبر میشد ازشون بخری ولی الان برای تهران بارکدی شده و باید یه نماینده شهرستان پیدا کنید. پس ریسک نکنید و قبلش اینکارا رو انجام بدید. وقتی رفتید تو این ساختمون از دستگاه نوبت بگیرید و بشینید تا صداتون کنن. مدارک رو تحویل میدید و حدود بیست دقیقه تا نیم ساعت بعد صداتون میکنن و مهر خورده رو بهتون میدن.
    مرحله بعد امور خارجه است که چند سال پیش یکی از دوستان گفته بودن اگه تا یازده و نیم نرسی، مدارکت رو فرداش تحویل میدن. الان اینطوری نیست. آدرسش هم عوض شده. به جای خیابون 30 تیر، سر راست تره که از سردر باغ ملی برید داخل. اینم لوکیشن سردر باغ ملی:
    https://maps.google.com/?cid=17850424473123853042
    از این درب که برید داخل، بعد از یک دقیقه پیاده روی به سمت جلو، سمت راستتون یه ساختمونی هست با پله های بزرگ و ستونهای فکر کنم هخامنشی. از پله ها که برید بالا یه در سمت چپ هست که همون تو از دستگاه نوبت میگیرید. نوبتتون که شد ترجمه مدارک و فکر کنم اصلشون رو میدید و بعد از بررسی مهر میزنه مسئولش. بعد بادجه صندوق ازتون هزینه اش رو میگیره. بنشینید تا مسئول صندوق صداتون کنه. هر مهر میشه 6 تومن. کار تمومه.

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)