صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با ارسال نظر راجع به مشاورین مهاجرتی " توسط کاربران "

پیش فرض پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با ارسال نظر راجع به مشاورین مهاجرتی " توسط کاربران "

سلام

این قضیه برای خیلیها ممکنه مهم باشه لطفا بررسی کنید و راهکاری ارائه دهید ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
    دوستان من نمیدونم قوانین و مقررات این فروم تا چه حد بهمون اجازه اینکارو میده ولی با توجه به اتفاقاتی که اخیرا داره برای بچه ها میافته چه برای دریافت کیپس و چه بی مسوولیتی وکلا برای پیگیری ریجکت دوستان، من فکر میکنم عنوان کردن اسم این وکلا و مشاوران دندان گرد و بی مسوولیت واقعا لازمه تا در آینده سرنوشت و عمر و پول دیگر عزیزان دست این شیادان نیفته. امیدوارم بیقه دوستان همکاری کنن تا یه لیست سیاه از اینها فراهم بشه و با ذکر دلایل مشکلات رسوا بشن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    پانی جان این لیست سیاهی که می گی 90 درصد وکلا رو شامل می شه
    - نصف وکیلا و مشاورانشون تا حالا حتی یکبار هم اسم کیپس رو نشنیدن
    - بیشتر وکیلها خبر ارسال فایلها به ورشو رو از خود ماها شنیدن
    - تقریبا 100% نمی دونن فرق بین این پراسس الکی و واقعی چیه

من تا حالا 2500 دلار دادم و 2500 تای دیگه هم باید بدم و اصلا نمی دونم چه خدماتی گرفتم که باید این پول رو بدم!!!
    .
    برای درخواست یک کیپس باید یک ماه التماس کنیم!!!!!!
    برای یک نامه پیگیری باید صد بار زنگ بزنیم!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    اسم بردن مستقیم از فردی که امکان دفاع ندارد شرط انصاف نیست اگر هم بیان و نظر دهند تاپیکها میشه عرصه تاخت و تاز شرکتهای مختلف برای تور کردن مشتریان تازه بدون هزینه و زحمتی
    کما اینکه ممکنه برای فروم یا کاربر ذیربط مشکلات حقوقی درست کنه ولی بصورت تلویحی و مستند و مدلل چنین امکانی برای اعضای فروم مهیاست.
    http://www.applyabroad.org/forum/for...8C%D9%87%D8%A7

نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. یعنی میشه تاپیکی ایجاد کنیم و هر کدوم نوع مشکل و برخورد نادرست از وکیلی دیدیم اونجا با ذکر نام ایشون و موضوع عنوان کنیم؟ اگه اینطور باشه واقعا عالی میشه و دوستان هم لطف کنن همکاری کنن میشه تا حدی شناخت بهتری از اینها ایجاد بشه.

به عنوان مثال وکیل من مشکلی برای درخواست کیپس نداشت و سریع و بدون یه قرون هزینه اضافه انجام داد. موضوع و مشکل من با ایشون خیلی متفاوت با بقیه شاید باشه ولی هر کدوم میتونیم مشکلات خودمونو مطرح کنیم
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : مجاز بودن فرستادن نظرات راجع به مشاورین مهاجرتی توسط کاربران فروم در تاپیک مرب

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    سلام

این قضیه برای خیلیها ممکنه مهم باشه لطفا بررسی کنید و راهکاری ارائه دهید ممنون
    ممنون از دوست خوبمون معینی عزیز و نکته خوبی که اشاره کردن
    دو تا مورد هست: انصاف و خیانت
    به نظر من انصاف رو کنار بگذاریم و اسم ببریم و طبق بقیه قوانین فروم از ایجاد جو جدل و بحث و دعوا جلوگیری کنیم ...
    خیانت و خسارتی که وکلا برای متقاضیان مهاجرت بوجود میارن، خیلی بیشتر و سنگین تر از اونی هست که ما بخوایم انصاف رو رعایت کنیم ...
    اونم با شرایط امروزه که هر ماه یه برنامه جدید و یه مشکل جدی جدید سر راه مهاجرین و بررسی پرونده شون سبز میشه ...
    ممنون و موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Banned
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس سازه پلی تکنیک

پیش فرض پاسخ : مجاز بودن فرستادن نظرات راجع به مشاورین مهاجرتی توسط کاربران فروم در تاپیک مرب

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    به نظر من انصاف رو کنار بگذاریم و اسم ببریم و طبق بقیه قوانین فروم از ایجاد جو جدل و بحث و دعوا جلوگیری کنیم ...
    خیانت و خسارتی که وکلا برای متقاضیان مهاجرت بوجود میارن، خیلی بیشتر و سنگین تر از اونی هست که ما بخوایم انصاف رو رعایت کنیم ...
    اونم با شرایط امروزه که هر ماه یه برنامه جدید و یه مشکل جدی جدید سر راه مهاجرین و بررسی پرونده شون سبز میشه ...
    ممنون و موفق باشید
    سلام دوست عزیز .من کاملا" با شما موافقم اکثر این وکلا ضررشان از سودشان بیشتره من چند بار در این مورد نوشتم طرفدارانشون جنگ راه انداختند کلا" بی خیال شدم البته من کلا" مخالف استقاده از این وکلا هستم با وجود اینکه پسر عموم وکیله من خودم اقدام کردم البته من سعی کردم اطلاعات ایشان را رایگان در اختیار بچه های فروم بگذارم منتها چون عیب وکلا را میگفتم متهم شدم به تبلیغ برای پسرعموم ولی من حبی اگر برادرم هم وکیل بود باز خودم اقدام میکردم چون هیچ اعتقادی به اینها ندارم پول برداختی به ایشان پول از دست رفته است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD McGill U., MSc Tehran U., BSc Shahid Beheshti U,

نقل قول نوشته اصلی توسط esios نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .من کاملا" با شما موافقم اکثر این وکلا ضررشان از سودشان بیشتره من چند بار در این مورد نوشتم طرفدارانشون جنگ راه انداختند کلا" بی خیال شدم البته من کلا" مخالف استقاده از این وکلا هستم با وجود اینکه پسر عموم وکیله من خودم اقدام کردم البته من سعی کردم اطلاعات ایشان را رایگان در اختیار بچه های فروم بگذارم منتها چون عیب وکلا را میگفتم متهم شدم به تبلیغ برای پسرعموم ولی من حبی اگر برادرم هم وکیل بود باز خودم اقدام میکردم چون هیچ اعتقادی به اینها ندارم پول برداختی به ایشان پول از دست رفته است
    I beg your pardon
    Dear, let's talk rational. An official consultant passes many courses, takes many exams, is being audited, pays the regulated fee ...
    and you accuse them as easy as this? Please don't. You might have had a bad experience with a crooked one who is not even official and come here and talk about a
    majority with decent records. It's not fair.

I myself am a regulated consultant and love my job, do you know why? Bcz I change people's lives

Once I read in Keyhan that "Ahmad tea is carcinogen" the only thing missing was the signature of
    "Mahmoud tea".
    Having a consultant is not mandatory, however there is a reason 80% of people world wide take a consultant.
    Don't get me wrong, you should reveal all crook consultants who are NOT regulated even if he's your
    "cousin".
    ,Otherwise, you don't need to talk about a regulated consultant here, you simply report them to ICCRC if he does some thing wrong and you have a proof. they will take care of him/her in a right way. Otherwise talk is cheap.
    Cheers,
    Reza Parsa Nejad
    ویرایش توسط Reza-Parsanejad : June 11th, 2012 در ساعت 07:12 AM

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza-Parsanejad نمایش پست ها
    I beg your pardon
    Dear, let's talk rational. An official consultant passes many courses, takes many exams, is being audited, pays the regulated fee ...
    and you accuse them as easy as this? Please don't. You might have had a bad experience with a crooked one who is not even official and come here and talk about a
    majority with decent records. It's not fair.

I myself am a regulated consultant and love my job, do you know why? Bcz I change people's lives

Once I read in Keyhan that "Ahmad tea is carcinogen" the only thing missing was the signature of
    "Mahmoud tea".
    Having a consultant is not mandatory, however there is a reason 80% of people world wide take a consultant.
    Don't get me wrong, you should reveal all crook consultants who are NOT regulated even if he's your
    "cousin".
    ,Otherwise, you don't need to talk about a regulated consultant here, you simply report them to ICCRC if he does some thing wrong and you have a proof. they will take care of him/her in a right way. Otherwise talk is cheap.
    Cheers,
    Reza Parsa Nejad
    فرمایشات شما متین نکته همان اجباری نبودن استفاده از مشاوره من شما را نمیشناسم ولی کیسهای ریادی را دیدم که وکلاشون در پیگیری کارشون اغماض کردند در هر صنفی انسان با تعهد و بی تعهد پیدا میشود متاسفانه در این صنف انسانهی بی تعهد زیاد پیدا میشود و ایرانیها هم به علت عدم آگاهی از حق و خقوقشان و عدم توانائی پی گیری مشکلات بوجود آمده در مراجع ذیربط متضرر میشوند نمونه زیاده منتهی اینجا مجالش نیست من فقط برداشت شخصی خودم را گفتم از شما هم معذرت میخواهم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD McGill U., MSc Tehran U., BSc Shahid Beheshti U,

نقل قول نوشته اصلی توسط esios نمایش پست ها
    فرمایشات شما متین نکته همان اجباری نبودن استفاده از مشاوره من شما را نمیشناسم ولی کیسهای ریادی را دیدم که وکلاشون در پیگیری کارشون اغماض کردند در هر صنفی انسان با تعهد و بی تعهد پیدا میشود متاسفانه در این صنف انسانهی بی تعهد زیاد پیدا میشود و ایرانیها هم به علت عدم آگاهی از حق و خقوقشان و عدم توانائی پی گیری مشکلات بوجود آمده در مراجع ذیربط متضرر میشوند نمونه زیاده منتهی اینجا مجالش نیست من فقط برداشت شخصی خودم را گفتم از شما هم معذرت میخواهم
    No need for apology dear.
    If people do not know their right, we should put our effort and energy to notify them.
    How much do you trust any other profession such as doctor without license? . One way is to let them know that DO NOT TAKE UN-REGULATED CONSULTANT bcz you can't make him responsible, and you have no proof that s/he is capable doing the job.
    I do have a suggestion
    Instead of negative ad, how about talking positive about the good ones and make them more popular to let people know about them.
    Cheers
    Reza Parsa Nejad

Banned
    رشته و دانشگاه

دوست عزیز شما به گفته خودتان در فرومهای دیگر 20 ساله کانادا هستید اینجا دیگه مثبت اندیشی معنی نداره چون تا بیای متوجه شوی گوشت را بریدند صنف دکتر و مهندس نداره بعضی از دکترها نیز قابل اعتماد نیستند و مهندسین هم همینطور اکثرا" اول پول براشون مهمه تا طرف مقابل من تا بحال به خاطر همین مثبت اندیشه حدود 10 میلیارد تومان ضرر کردم ---- مثلالهای زیادی هست گفتنش فایده ای نداره اما بهترین پیشنهاد اینه که هر کاری را با عقل بکنیم

Banned
    رشته و دانشگاه

If people do not know their right, we should put our effort and energy to notify them.
    How much do you trust any other profession such as doctor without license? . One way is to let them know that DO NOT TAKE UN-REGULATED CONSULTANT bcz you can't make him responsible, and you have no proof that s/he is capable doing the job.
    I do have a suggestion
    Instead of negative ad, how about talking positive about the good ones and make them more popular to let people know about them.
    Cheers
    Reza Parsa Nejad
    دوست عزیز تبلیغات شما را در سایت دیدم در کل من به همه دوستان توصیه میکنم اول در مورد نویسنده های پستها تعمق کنند بعد به حرفهاشون گوش کنند چون به قول معروف گربه محض رضای خدا موش نمیگیره من هدفم ضرر نکردن هم فرومیها و کمک به از دست ندادن سرمایه اشون است و بهشون توصیه میکنم وقتی بدون پرداخت هزینه اضافی و با راهنمائی دوستان میتونند اقدام کنند پو لشان را دور نریزند چون مشاورین فقط نقش واسطه را دارند به مدیران فروم هم پیشنهاد میکنم پستهائی که نویسنده اشان دنبال نفع مادی و تبلیغ برای خودشان هست را حذف کنند چون اینجا ما همه به هم اطلاعات رایگان میدهیم و هدفمان کمک به دوستانمان جهت رسیدن با کمترین هزینه به اهدافشان است نه جذب مشتری برای خودمان پس لطف کنید دیگر برای من چیزی ننویسید ...... چون کلا" من از دلالی بدم میاید

Banned
    رشته و دانشگاه

I do have a suggestion
    Cheers
    Reza Parsa Nejad
    در ضمن مردم بدون کمک شما و سایر همکارانتان با کمی تحقیق و مطالعه میتوانند از هدر دادن جها یا پنج هزار دلار از پول بی زبانشان جلوگیری کنند اگر شعارتان کمک به مردم برای آگاهی بیشتر است لطف کنید بجای تبلیغ در سایت و نوشتن نام تجاریتان برای جلب مشتری و کسب درآمد مثل چند نفر از همکارانتان که ناشناس و مجانا" مینویسند باشید نه عزیز هدف شما کسب درآمد است نه کمک به آگاهی بیشتر مردم لطفا" با نوشتن چند کلام به انگلیسی سعی به جلب مشتری نداشته باشید پاسخ دوستان دیگر به شما در فرومهای دیگر را هم خوانده ایم
    ((((((دوستان عزیز لطفا" قضاوت کنید)))))

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    ممنون و موفق باشید
    گل گفتید دوست عزیز لطف کنید پستهای آقای پارسا نژاد که دارند برای خودشون تبلیغ میکنند را هم بخوانید و نمونه خسارت وارد شده به دوستان را جهت عبرت در این فروم بنویسید تا دوستان در مورد بعضی از این دلالها قضاوت کنند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)