صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: پیشنهادها | راهکارهای مرتبط با ارسال نظر راجع به مشاورین مهاجرتی " توسط کاربران "

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

پیش فرض پاسخ : مجاز بودن فرستادن نظرات راجع به مشاورین مهاجرتی توسط کاربران فروم در تاپیک مرب

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza-Parsanejad نمایش پست ها
    No need for apology dear.
    If people do not know their right, we should put our effort and energy to notify them.
    How much do you trust any other profession such as doctor without license? . One way is to let them know that DO NOT TAKE UN-REGULATED CONSULTANT bcz you can't make him responsible, and you have no proof that s/he is capable doing the job.
    I do have a suggestion
    Instead of negative ad, how about talking positive about the good ones and make them more popular to let people know about them.
    Cheers
    Reza Parsa Nejad
    باسلام خدمت دوستان.
    به نظرم خیلی وکلای مهاجرتی غیر از پر کردن فرمها و ارسال (که اون هم اکثرا توسط خود اپلیکنت انجام میشه) کار خاصی انجام نمیدن. متاسفانه به دلیل موقعیت کشور ما قادر به خیلی از کارها نیستیم مثل ارسال لندینگ فی که باعث شده دوستان بیشتر به مشاورین عزیز روی بیارن البته که با کمی مطالعه و صرف وقت میتوان از به هدر رفتن هزاران دلار بی زبان جلوگیری کرد . بنده خودم مشاور دارم ولی اگه دوباره بخوام اقدام کنم دیگه مشاور نمیگیرم چون واقعا حس کردم 4000 دلار بیزبون رو واسه هیچی صرف کردم که خودم میتونستم با مطالعه سایت اداره مهاجرت و قوانین بهش برسم. البته مشاورین بسیاری هستند که زحمت چک کردم و بررسی اطلاعات فرمها و مدارک موکلینشون رو هم به خودشون نمی دن و اون رو به عهده منشیهای شرکتشون میزارن که واقعا هیچ چی نمی دونن. من بارها با دفتر مشاورم تماس گرفتم و سوال کردم و در غالب موارد با جوابهایی مواجه شدم که خودم اونها رو می دونستم.
    در مورد شما آقای پارسانژاد من بارها در سایت شما در قسمت سوالات دیدم و خودم هم پرسیدم و اکثرا با جواب "پاسخگوی موارد خاص مهاجرتی نمی باشم" مواجه شدم. البته کاملا درسته که کسی که اطلاعاتی داره و براش زحمت کشیده اونا رو نباید به ارزانی بفروشه ولی بعضی از این سوالات بسیار ساده هستند که شما جواب نمیدید. البته بنده جواب این سوالات را به راحتی در این فروم پیدا کردم. در این فروم دوستانی هستند که خیلی بیشتر از دوستان مشاور اطلاعات دارند و بدون هیچ چشمداشتی در اختیار سایرین قرار میدهند. بنده هم تلاش کردم با افزایش مطالعه بتوانم اطلاعاتم رو بالا ببرم شاید بتونم به بعضی از دوستان کمک کنم.
    من خیلی از دوستان رو میشناسم که به خاطر اشتباه مشاور محترم بسیار ضرر کردند برای مثال اون همکار شما در اصفهان که باعث شد خیلی از دوستان از ورود به کانادا چندین سال محروم بشوند.
    تا حالا دقت کردید تعداد مشاورین تایید شده ایرانی چقدر زیاده ؟ این یعنی اینکه ما ایرانیها خیلی تمایل به گرفتن مشاور برای اقدام داریم و حاضر نیستیم وقت و زمان بگذاریم برای یادگیری.

موفق باشید.
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD McGill U., MSc Tehran U., BSc Shahid Beheshti U,

پیش فرض پاسخ : مجاز بودن فرستادن نظرات راجع به مشاورین مهاجرتی توسط کاربران فروم در تاپیک مرب

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_gh1362 نمایش پست ها
    در مورد شما آقای پارسانژاد من بارها در سایت شما در قسمت سوالات دیدم و خودم هم پرسیدم و اکثرا با جواب "پاسخگوی موارد خاص مهاجرتی نمی باشم" مواجه شدم
    Would you show me where did I say above in my site? It's better to talk documented. Let's not make this post personal please.
    As I said and CIC also mention "it's not mandatory to have a consultant". However 80% of people decide to go with one.
    QUOTE=sasa_gh1362;769316]من خیلی از دوستان رو میشناسم که به خاطر اشتباه مشاور محترم بسیار ضرر کردند برای مثال اون همکار شما در اصفهان که باعث شد خیلی از دوستان از ورود به کانادا چندین سال محروم بشوند.
    Are their names in ICCRC website? If not, then they are crooks and those "doostan" lost their money because they trusted the fraudulent people.
    If they are regulated ones, ICCRC has a clear path how to deal in this situation.
    Cheers,
    Reza Parsa Nejad

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza-Parsanejad نمایش پست ها
    Would you show me where did I say above in my site? It's better to talk documented. Let's not make this post personal please.
    As I said and CIC also mention "it's not mandatory to have a consultant". However 80% of people decide to go with one.[LEFT]
    Are their names in ICCRC website? If not, then they are crooks and those "doostan" lost their money because they trusted the fraudulent people.
    If they are regulated ones, ICCRC has a clear path how to deal in this situation.
    Cheers,
    Reza Parsa Nejad
    من معذرت میخوام من شما رو با اقای پارسای اشتباه گرفتم ببخشید. در مورد اون بخش از صحبتم از شما معذرت میخوام.
    در مورد دوم من هم نگفتم تمام مشاورین عزیز آدمای بدی هستند گفتم تعداد زیادی از دوستن ضربه خوردن از مشاورینشون. ولی به هرحال منظور کلی من این بود فرایند مهاجرت چیز پیچیده ای نیست نیاز به مشاور نیست . شما هم قبول کنید گرفتن 4000 هزار دلار یا بیشتر برای ارسال و پر کردن 4 عدد فرم مهاجرتی نهایت بی انصافی است.
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

Banned
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس سازه پلی تکنیک

من معذرت میخوام من شما رو با اقای پارسای اشتباه گرفتم ببخشید. در مورد اون بخش از صحبتم از شما معذرت میخوام.
    در مورد دوم من هم نگفتم تمام مشاورین عزیز آدمای بدی هستند گفتم تعداد زیادی از دوستن ضربه خوردن از مشاورینشون. ولی به هرحال منظور کلی من این بود فرایند مهاجرت چیز پیچیده ای نیست نیاز به مشاور نیست . شما هم قبول کنید گرفتن 4000 هزار دلار یا بیشتر برای ارسال و پر کردن 4 عدد فرم مهاجرتی نهایت بی انصافی است.
    احسنت بر شما دوست عزیز واقعا" درست میفرمائید ارزش کار این وکلا به خاطر عدم توانائی ما در ارسالات و نداشتن پست قوی بالا رفته و انصافا"4000 دلاز برایشان خیلی زیاد است من برای برادرم از پارسیان ویزا کارت گرفتنم و آدرس صندوق پستی رادادم از کبک اقدام کرد بدون وکیل مصاحبه قبول شد کیسش رفت دمشق الان هم به آنکارا منتقل شده و در انتظار پی آره 4000 تا رو هم انشالله کانادا خرج میکنه دوره مشاوره وکالنت یک دوره کوتاه مدته به راحتی هم میتونید بگذرونیدش وقتی رفتید کانادا می بینید همه دفتر دستک مشاورها بازار گرمیه باز هم دستتون درد نکنه که حرف دل خیلیامون را گفتید

Banned
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس سازه پلی تکنیک

ختم کلام دوستان فرایند مهاجرت خیلی پیچیده نیست همه چیز دز سایت cic روشنه پولتان را دور نریزید انتقال پول را صرافیها براتون انجام میدن یک صندوق پستی هم اجاره کنید بدون مشاور هم راحت میشه رفت کانادا ماشالله این همه راهنما در این سایت و فرومهای متفاوتش از تجربه دوستان استفاده کنید یکی از دوستان که وکیله حتی دوره فوق دیپلمش را هم تمام نکرده رفته مدرک مشاوره مهاجرت گرفته عضو ICCRC هم هست به همین راختی یه کاسبی تپل اینجا راه انداخته در صورتی که فکر کنم اکثر ما بهتر از او قوانین را بشناسیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD McGill U., MSc Tehran U., BSc Shahid Beheshti U,

No problem my dear friend
    Overall I can see frustration has been built up over the years for so many reasons
    The biggest one is that there is 900000 backlog files that CIC has no idea what to do with them.
    The second one is that they didn't deal with those fraudulent people and now no one knows how to clean this mess up.
    About the easy job of consulting, I only can say, that some parts are easier than the others, for example, the part for refugee courts can be very complex, same thing for entrepreneurship program and a bit of investment program. Well, clients do not pay for that, so no worry of wasting the money there.
    Skilled worker is pretty strait forward, however don't compare the average people in society with the average people here.
    Cheers,
    Reza Parsa Nejad

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

با سلام

ضمن تشكر از همه دوستاني كه در اين بحث مشاركت كردند، از اونجا كه اين چند روزه دوستان بحث و تبادل نظر مي كردند، كمي صبر كرديم تا صحبتهاي ديگر دوستان هم گفته شه.

در مورد پيشنهاد دوستان درخصوص شركتها يا وكلايي كه متاسفانه كلاهبرداري كردند يا خدمات مناسبي در مقايسه با رقباي خود ارايه ندادند، باتوجه به نياز ياد شده، در انجمن خدمات ساير شركتها تاپيكي ايجاد شده که شما دوستان می توانید تجربياتتونو به اشتراك بگذاريد، اين مساله از اين جهت مفيده كه دوستان ديگر كه در ابتداي راه/ مرحله انتخاب وكيل هستند، ميتونند از اين تجربيات استفاده كنند، فقط لطفا در اين زمينه انصافو رعايت كنيد و تا زماني كه كلاهبرداري فرد يا شركتي محرز نشده آنها رو عنوان نكنيد، ضمن اينكه اگر شركتي خدمات مناسبي در مقايسه با ديگران در زمينه مهاجرت ارايه ميده هم ميشه در اون تاپيك مطرح شه تا قابل توجه ديگر دوستان قرار بگيره.

ممنون
    ویرایش توسط hossein2266 : June 14th, 2012 در ساعت 07:35 AM دلیل: تصحیح لینک و مطلب
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)