صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 23456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 117

موضوع: کتاب و دیکشنری برای موبایل

پیش فرض پاسخ : کتاب و دیکشنری برای موبایل

سلام.من تازه در این سایت عضو شدم. یه سوالی دارم اینکه برنامه anki را میتوان برای گوشی نوکیا c6-00 نصب کرد؟ اگه میشه راهنماییم کنید من نمیدونم چه برنامه ای را دانلود کنم چون برای همه سیستم عامل ها هست به جز symbian! من شدیدا نیاز به این برنامه دارم.تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط princess_mina نمایش پست ها
    سلام.من تازه در این سایت عضو شدم. یه سوالی دارم اینکه برنامه anki را میتوان برای گوشی نوکیا c6-00 نصب کرد؟ اگه میشه راهنماییم کنید من نمیدونم چه برنامه ای را دانلود کنم چون برای همه سیستم عامل ها هست به جز symbian! من شدیدا نیاز به این برنامه دارم.تشکر
    سیستم عامل symbian دارید؟ خب، همچنین من خودم S60v3 دارم. تاجایی که من میدونم بهترین دیکشنری CALD Audio هست. دیگه توضیح نمی دم چون خیلی معروفه دیگه. نمیدونم میشه اینجا لینک دانلود مستقیم داد یا نه پس گوگلش کنید پیدا میشه: cambridge audio s60v3 برای مثال.
    ::Never say never::

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miladolad نمایش پست ها
    سیستم عامل symbian دارید؟ خب، همچنین من خودم S60v3 دارم. تاجایی که من میدونم بهترین دیکشنری CALD Audio هست. دیگه توضیح نمی دم چون خیلی معروفه دیگه. نمیدونم میشه اینجا لینک دانلود مستقیم داد یا نه پس گوگلش کنید پیدا میشه: cambridge audio s60v3 برای مثال.

ميتونيد همين جا يا در كتابخونه آپلود بفرماييد. ممنون از كمكتون .
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

برای استفاده از Audio Cambridge Advanced Learner's Dictionary یا CALD Audio باید برید سایت شرکت Mobisystems. بعد سیستم عامل گوشیتون رو انتخاب کنید (تو این مورد، Symbian S60 3rd Edition). دیکشنری های زیادی رو بهتون ارائه میکنه. هرکدوم رو خواستید میتونید مستقیم دانلود کنید. این چیزی رو که دانلود میکنید محتویات دیکشنری (entries) هست. برای استفاده از اون باید یک نرم افزار نمایش دهنده (viewer) داشته باشید به اسم MSDict Viewer Version 7، چیزی که ما باید ورژن crack و sign شده شو پیدا کنیم:آریاموبایل ورژن 7.02 شو داره.

حجم خود دیکشنری: حدود 115 مگابایت
    حجم نمایش دهنده: حدود 1 مگابایت

*توی وبلاگ این دوستمون هم توضیحاتی در مورد شیوه نصب و غیره هم نوشته شده.
    *هر مشکلی که داشتید رو میتونید از فروم موبایلستان بپرسید.
    * با یک نمایش دهنده میتونید از چندین دیکشنری مختلف استفاده کنید.
    * برای پلتفورم های دیگه
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط Simon : January 3rd, 2014 در ساعت 06:54 PM
    ::Never say never::

Junior Member

دوستان کسی نرم افزار موبایل لایتنر جاوا سراغ نداره؟ یکی معرفی شده بود گرفتم ران نشد رو گوشیم

Junior Member

سلام. ممنون ولی گوشی من تو این گوشیا نیست -_-

Junior Member

دیکشنری خوب انگلیسی به انگلیسی برای Sony Ericsson Vivaz سراغ داره کسی؟

دوستان با توجه به زحمتی که دوستانی مثل خودمون برای نرم افزار کشدند بهتر است دوستان برند اصل نرم افزار رو بخرند. با خرید این نرم افزار به تلاش دوستانتون احترام بگذارید

سلام.
    دوستان لینکی برای دانلود رایگان

نرم افزارهایANDROID برای یادگیری لغاتGRE (مثلاً انکی یا Amemorize)که کتابهای معروف مثلاً 3500، word smart یا مگوش رو در بر داشته باشه، هست؟ کلی جاها رو زیر و رو کردم اما نتونستم پیدا کنم!!! البته مگوش رو یکی از دوستان معرفی کرد، اما فکر کنم که باید به اینترنت متصل بشیم تا استفاده کنیم و برنامه A memorize رو نصب کردم که آفلاین کار کنه اما این برنامه روی بسیاری از گوشیهای جدید جواب نمی ده.

با آرزوی بهترینها...
    .If you worry about yesterday’s failures, then today’s successes will be few

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinzadeh_m نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان لینکی برای دانلود رایگان

نرم افزارهایANDROID برای یادگیری لغاتGRE (مثلاً انکی یا Amemorize)که کتابهای معروف مثلاً 3500، word smart یا مگوش رو در بر داشته باشه، هست؟ کلی جاها رو زیر و رو کردم اما نتونستم پیدا کنم!!! البته مگوش رو یکی از دوستان معرفی کرد، اما فکر کنم که باید به اینترنت متصل بشیم تا استفاده کنیم و برنامه A memorize رو نصب کردم که آفلاین کار کنه اما این برنامه روی بسیاری از گوشیهای جدید جواب نمی ده.

با آرزوی بهترینها...
    سلام

این لینک گوگل پلی برای دانلود نرم افزار انکی. این هم لینک خود سایت سازنده که میتونید نسخه های مختلف ( ویندوز ، لینوکس و ... ) را دانلود کنید.
    پس از ساخت اکانت در نرم افزار به قسمت shared decks بروید و با جستجوی نام کتاب - مثلا 450essential words for toefl - مجموعه مورد نظر را دانلود کنید.
    همچنین اگر سری به کتابخانه سایت بزنید چند مجموعه از این فلش کارت ها را پیدا میکنید. مثلا اینجا یا اینجا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)