صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 127

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

Junior Member

پیش فرض آرشیو پستهای قدیمی

دوستان من 2سالی هست ازدواج کردم و حالا میخوام بعد یک ماه که اومدم کانادا(دانشجوی مسترم) بیام و همسرم رو بیارم با خودم...میشه در مورد روندش راهنماییم کنید؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت همسر به کانادا

سلام من برای ژانویه 2013 از دانشگاه Manitoba پذیرش بدون فاند دارم. بهتر اینه که من و شوهرم با هم تقاضای ویزا بدیم یا اول من ویزا بگیرم و بعدش برای اون اقدام کنیم؟

Junior Member vamosn آواتار ها

دوستان تاپیک ویزا برای همراه رو ببینید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...980#post783980

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط TManitoba نمایش پست ها
    سلام من برای ژانویه 2013 از دانشگاه Manitoba پذیرش بدون فاند دارم. بهتر اینه که من و شوهرم با هم تقاضای ویزا بدیم یا اول من ویزا بگیرم و بعدش برای اون اقدام کنیم؟
    هر دو می تونید با هم اقدام کنید.
    وقتی دفتر تهران فعال بود پرونده هر دو نفر را دورش یه کش می نداختند و با هم بررسی می کردند. آنکارا را نمیدونم چیکار می کنند. ولی می شه با هم ویزا گرفت. بودند دوستانی که به راحتی هر جفتشون ویزا گرفتند.

Junior Member

اولا ، هرگز به عنوان پارتنر اقدام نکنید چون این مسئله در ایران عرف نیست و اثبات آن برای ایرانیان بسیار سخت است و آفیسر ممکن است احتمال کلاه برداری دهد.و پرونده شما را دچار ریسک بالایی خواهد کرد.
    دوما ، این گروه از افراد به سه دسته تقسیم میشوند :
    1-کسانی که اقدام به مهاجرت کرده اند ولی هنوز به مساحبه دعوت نشده اند.
    2- کسانی که به مصاحبه رفته اند و قبول شده اند و پرونده فدرال دارند.
    3- کسانی که ویزا گرفته اند و قصد عزیمت دارند یا رفته اند . این گروه افراد تکلیفشان روشن است . فقط باید از طریق اسپانسر شیپ اقدام کنند.
    اما مابقی افراد ؛ قبل از هر چیزی باید حساب کنید آیا با اضافه کردن فایل همسرتان به پرونده امتیاز لازم میاورید یا خیر. توجه داشته باشید شما قبلا مجرد بوده اید و برای تشکیل پرونده با 53 یا 52 امتیاز کارتان پیش میرفت ولی به عنوان متقاضی متاهل، شما به عنوان متقاضی اصلی هستید و باید 63 امتیاز پر کنید. پس حساب کنید آیا همسر شما این امتیاز را برای شما پر میکند یا نه. اگر غیر از این باشد بهتر است اصلا اعلام نکنید تا به کانادا بروید انشاءالله. و بعد اسپانسر شوید. البته این ریسک را هم در نظر بگیرید که مخفی کردن ازدواج میتواند ریسک بالایی را برای پرونده شما ایجاد کند.
    اگر مطمئن شدید که همسر شما امتیاز لازم را به شما میدهد و شما هنوز به مصاحبه نرفته اید ، کافیست فرم تقاضای CSQ را برای همسرتان پر کرده و به همراه هزینه های قانونی ارسال نمایید . به امید خدا شما و همسرتان با هم به مصاحبه دعوت میشوید.
    اگر مطمئن شدید که همسر شما امتیاز لازم را به شما میدهد و شما به مصاحبه رفته اید و قبول شده اید و فایل فدرال هم دارید باید هم به فدرال اطلاع دهید هم به کبک . و فرم تقاضای CSQ را به همراه هزینه های لازم بفرستید و بعد از دریافت CSQ برای همسرتان فرم های لازم برای فدرال را پر کنید و به همراه مدارک لازم برای سفارت بفرستید. لازم به تذکر است که همسر شما حتما یا 99% به مصاحبه دعوت خواهد شد . و در هر صورت مدت زمان انتظار برای دریافت ویزا و یا دریافت وقت مصاحبه طولانی تر خواهد شد . چون آنها به وقت بیشتری نیاز دارند تا پرونده شما و همسرتان را بررسی مجدد کنند.
    در صورت کافی نبودن اطلاعات میتوانید در قسمت نظرات سوال خود را مطرح نمایید . خوشحال میشوم پاسخگوی شما باشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nami10 نمایش پست ها
    اولا ، هرگز به عنوان پارتنر اقدام نکنید چون این مسئله در ایران عرف نیست و اثبات آن برای ایرانیان بسیار سخت است و آفیسر ممکن است احتمال کلاه برداری دهد.و پرونده شما را دچار ریسک بالایی خواهد کرد.
    دوما ، این گروه از افراد به سه دسته تقسیم میشوند :
    1-کسانی که اقدام به مهاجرت کرده اند ولی هنوز به مساحبه دعوت نشده اند.
    2- کسانی که به مصاحبه رفته اند و قبول شده اند و پرونده فدرال دارند.
    3- کسانی که ویزا گرفته اند و قصد عزیمت دارند یا رفته اند . این گروه افراد تکلیفشان روشن است . فقط باید از طریق اسپانسر شیپ اقدام کنند.
    اما مابقی افراد ؛ قبل از هر چیزی باید حساب کنید آیا با اضافه کردن فایل همسرتان به پرونده امتیاز لازم میاورید یا خیر. توجه داشته باشید شما قبلا مجرد بوده اید و برای تشکیل پرونده با 53 یا 52 امتیاز کارتان پیش میرفت ولی به عنوان متقاضی متاهل، شما به عنوان متقاضی اصلی هستید و باید 63 امتیاز پر کنید. پس حساب کنید آیا همسر شما این امتیاز را برای شما پر میکند یا نه. اگر غیر از این باشد بهتر است اصلا اعلام نکنید تا به کانادا بروید انشاءالله. و بعد اسپانسر شوید. البته این ریسک را هم در نظر بگیرید که مخفی کردن ازدواج میتواند ریسک بالایی را برای پرونده شما ایجاد کند.
    اگر مطمئن شدید که همسر شما امتیاز لازم را به شما میدهد و شما هنوز به مصاحبه نرفته اید ، کافیست فرم تقاضای CSQ را برای همسرتان پر کرده و به همراه هزینه های قانونی ارسال نمایید . به امید خدا شما و همسرتان با هم به مصاحبه دعوت میشوید.
    اگر مطمئن شدید که همسر شما امتیاز لازم را به شما میدهد و شما به مصاحبه رفته اید و قبول شده اید و فایل فدرال هم دارید باید هم به فدرال اطلاع دهید هم به کبک . و فرم تقاضای CSQ را به همراه هزینه های لازم بفرستید و بعد از دریافت CSQ برای همسرتان فرم های لازم برای فدرال را پر کنید و به همراه مدارک لازم برای سفارت بفرستید. لازم به تذکر است که همسر شما حتما یا 99% به مصاحبه دعوت خواهد شد . و در هر صورت مدت زمان انتظار برای دریافت ویزا و یا دریافت وقت مصاحبه طولانی تر خواهد شد . چون آنها به وقت بیشتری نیاز دارند تا پرونده شما و همسرتان را بررسی مجدد کنند.
    در صورت کافی نبودن اطلاعات میتوانید در قسمت نظرات سوال خود را مطرح نمایید . خوشحال میشوم پاسخگوی شما باشم.

سلام، به هیچ عنوان ازدواج رو پنهان نکنید، یکی‌ از دوستان من این کارو کرد بعدا که همسرش خواست بیاد کانادا براش مشکل ایجاد شد
    که ناچار شد وکیل بگیر و کلی‌ هزینه کنه

Junior Member

سلام دوستان...مشکلی نداره قسمتهای مهم مدارک مالی رو که خودم میخوام تاکیید کنم هایلایت کنم؟ و سوال بعدیم اینه...من الان کانادام و حسابم خیلی پول نداره، اما ساپورترم و همسرم که ایرانند حساباشون خوب پول داره، حالا من باز پرینت حساب کانادام(حدود 4000دلار) رو بفرسم برای همسرم؟

Junior Member

سلام دوستان
    همسر من مقيم كاناداست و داراي كارت pr است در پي دعوتنامه اش من جهت درخواست ويزاي توريستي اقدام كرده و چندروز قبل از بسته شدن سفارت مداركم را ارسال كردم و با رعايت تمام حاشيه هاي امنيتي اعم از ترجمه سند ملكي پرينت ١٠٠٠٠٠ دلاري و مدارك مالكيت شركت خصوصيم يك كاور لتر با اين مضمون كه لا مصبا اگه مي خواستم بمونم اسپانسر شيپ اقدام مي كردم و من صرفا نگران تنهاييها و روحيه همسرم هستم هم زدم. اما هنوز هيچ خبري نشده.
    كسي از دوستان تجربه اي داره يا احتمال ميدين ويزا صادر بشه؟ ممنونم

پیش فرض تعطیلی سفارت کانادا در تهران

سفارت کانادا در تهران بسته شد !

دولت کانادا 5 روز به سفارت ایران در اتاوا فرصت داده تا خاک کانادا رو ترک کنند !

اینم شد حکایت سفارت انگلستان . . .
    Ma patrie est dans le coeur de ceux que j'aime
    وطن من در قلب کسانيست که دوستشان ميدارم
    Marguerite Bickel

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی جوش مرکز جوش ایران

پیش فرض پاسخ : تعطیلی سفارت کانادا در تهران

حالا رد شدن درخواست ویزای ایرانیها زیاد میشه.

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)