صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 127

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial eng

پیش فرض پاسخ : دعوت همسر به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid1387 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما ولي مشكل من اينه كه من در حال حاضر 7 ماه هستش كه در كانادا هستم آيا اين راهنمايي كه فرموديد در مورد من هم صدق مي كنه؟
    همسر شما یا می تواند برای ویزیتور اقدام نماید و یا open work permit به نظر بهترین راه برای فهمیدن مدارک مورد نیاز این است که در سایت CIC قسمت اقدام آن لاین سوالات مربوط به eligibility را برای هر کدام از این 2 نوع ویزا که انتخاب کردید visitor و یا work را پاسخ دهید اگر مراحل را ادامه دهید چک لیست مناسب شما را نشان می دهد
    و البته بهتر است مدارک اضافه ای که اکثر ایرانیها ارایه می دهند نیز خودتان در قسمت explanation letter بگذارید
    اگر دانشجو هستید در همین فروم به قسمت تحصیل در کانادا + روادید دانشجویی کانادا + ویزا همراه مراجعه نمایید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid1387 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما ولي مشكل من اينه كه من در حال حاضر 7 ماه هستش كه در كانادا هستم آيا اين راهنمايي كه فرموديد در مورد من هم صدق مي كنه؟
    درخواست ویزای همسرتون به مدت حضورتون در کانادا ارتباطی نداره و همسر شما میتونستند همزمان با شما برای ویزا اقدام کنند. چنانچه همسرتون برای ادامه تحصیل یا کار بیایند که راحتتر بهشون ویزا میدن. به هر صورت مورد به مورد و فرد به فرد داستان فرق میکنه و بهتره که اقدام کنید تا تکلیف مشخص بشه. من مواردی دیدم که هر دو همزمان اومدند. یکی دانشحویی و همسر ویزیتوری که بعد ورک پرمیت گرفته.

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

من مصاحبه رفتم و منتظر مديكالم . به دليل اينكه پارتنرم به پرونده ام اضافه بشه نمره كافي رو نمياريم و ريجكت ميشم به همين دليل ازدواج هنوز نكردم . و مي خوام بعد از گرفتن ويزا ازدواج كنم . شما ميدونيد بعد از گرفتن ويزا بايد چه مراحلي را برم براي اسپانسرشيپي ؟ كسي مي دونه مراحلش چه جوره ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    من مصاحبه رفتم و منتظر مديكالم . به دليل اينكه پارتنرم به پرونده ام اضافه بشه نمره كافي رو نمياريم و ريجكت ميشم به همين دليل ازدواج هنوز نكردم . و مي خوام بعد از گرفتن ويزا ازدواج كنم . شما ميدونيد بعد از گرفتن ويزا بايد چه مراحلي را برم براي اسپانسرشيپي ؟ كسي مي دونه مراحلش چه جوره ؟
    دوست عزیز
    اگه به صفحه های قبل مراجعه کنید میبینید که این قسمت مربوط به اسپانسر شیپی همسران است.

سلام دوستان
    امروز خبر خوش پاس رکوستِ خانومم بعداز ۶ روز کاملا مارو شوکه زده کرد
    داستان از این قراره که من یک ساله تقریبا که اومدم کانادا و بعداز اینکه ترم یک رو گذروندم رفتم ایران تا با نامزدم ازدواج کنم. ما خیلی‌ استرس داشتیم که از چه طریقی واسه ویزا خانومم اقدام کنیم که طبقه صحبتای دوستانم تصمیم گرفتم که ویزا ویزیتور اقدام کنیم اما درست قبل از اینکه تصمیم نهایی‌ رو بگیریم اومدم یبار اپلای ابرد هم چک کردم که این پیج رو دیدم و مشکوک شدم چجوری می‌شه با اپن ورک پرمیت همسرم و بیارم اینجا. خلاصه پروسه رو اپن ورک پرمیت رفتیم و مدارک رو ۱۲ مارس سابمیت کردیم به صورت آنلاین و ۱۸ مارس هم پاس رکوئست شد خانومم. من به تمام شما عزیزانی که کانادا هستند و همسرشون ایران توصیه می‌کنم که صفحه ۵ از همینجا و پست a1982ja رو بخونن و مدارک رو طبقه همین پست تهیه کنن و آنلاین آپلود کنن و امیدوارم که شما عزیزان هم از این طریق زودتر ویزاتون بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tornado2247 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    داستان از این قراره که من یک ساله تقریبا که اومدم کانادا و بعداز اینکه ترم یک رو گذروندم رفتم ایران تا با نامزدم ازدواج کنم. ما خیلی‌ استرس داشتیم که از چه طریقی واسه ویزا خانومم اقدام کنیم که طبقه صحبتای دوستانم تصمیم گرفتم که ویزا ویزیتور اقدام کنیم اما درست قبل از اینکه تصمیم نهایی‌ رو بگیریم اومدم یبار اپلای ابرد هم چک کردم که این پیج رو دیدم و مشکوک شدم چجوری می‌شه با اپن ورک پرمیت همسرم و بیارم اینجا. خلاصه پروسه رو اپن ورک پرمیت رفتیم و مدارک رو ۱۲ مارس سابمیت کردیم به صورت آنلاین و ۱۸ مارس هم پاس رکوئست شد خانومم. من به تمام شما عزیزانی که کانادا هستند و همسرشون ایران توصیه می‌کنم که صفحه ۵ از همینجا و پست a1982ja رو بخونن و مدارک رو طبقه همین پست تهیه کنن و آنلاین آپلود کنن و امیدوارم که شما عزیزان هم از این طریق زودتر ویزاتون بیاد.

دوست عزيز تبريك ميگم
    مي تونيد بگيد كجاي سايت دقيقا چيزي به اسم اوپن ورك پرميت براي اقدام هست
    من كه چيزي نديدم تو اين لينك
    http://www.cic.gc.ca/english/study/work-spouse.asp
    فقط گفته مي تونيد اقدام كنيد مي تونيد لطفا مراحل رو به ترتيب برامون بنويسيد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tornado2247 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    ببخشید یه سوالی من دیروز شروع کردم به online apply تو صفحه اول جا فقط برای چند تا مدرک بود که upload بشن آیا بقیه supporting documents رو صفحات دیگر می شه upload کرد؟ چون اونجوری که من حساب کردم 10-20 مدرک است که باید upload شه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alizadeh نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید یه سوالی من دیروز شروع کردم به online apply تو صفحه اول جا فقط برای چند تا مدرک بود که upload بشن آیا بقیه supporting documents رو صفحات دیگر می شه upload کرد؟ چون اونجوری که من حساب کردم 10-20 مدرک است که باید upload شه.
    من به تجربه دیدم که هر چی مدارک شلوغتر باشه دیرتز جواب میدن و حتی مشکوک میشن که چه خبره. شما فقط مدارکی رو که خواستند بفرستید. خلاصه و شسته و رفته.

Junior Member

من یبار خانومم ویزا ویزیتور از آنکارا 6ماه پیش ریجکت شده، 3 ساله ازدواج کردم و باید اینجا حداقل یه سال بمونم و مصمم هستم اگه خانومم ویزا نگرفت برگردم(دانشجوی اینترنشنال مستر،یه ساله اینجام). به راهنماییتون احتیاج دارم.
    میخوام همونجور که فرمودید اپن ورک پرمیت اپلای کنم ولی تو همین استپ اول کلی سوال پیش اومد واسم.
    تو سوالای سایت اینا رو چجور باید جواب بدم؟درست جواب دادم؟
    How long are you planning to stay in Canada?:
    Temporarily - more than 6 months
    Will you be coming to Canada with a spouse or common-law partner who is, or will be, working in Canada as a temporary worker?: No
    Are you a dependent of a person who is or will be working in Canada - and you're of working age?: Yes

Do you want to submit an application for a family member? No

متاسفانه لینکی که دوستمون دادند رو وقتی که باز میکنم، داخل پکیج فرمهایی که واسه "ورک پرمیته(نه اپن ورک پرمیت)" ، خیلیاش گیج کننده است و اصلن به کیس ما نمیخوره...میتونم بدونم جز 1295E کدوم فرمها رو باید پر کرد؟ چک لیستش کدومه؟ شماره هاش رو میشه بگید؟
    میشه بگید داخل کاور لتر اپلیکنت که خانومم هست چیا نوشته بشه؟ بخصوص "Tie" و دلایل سفر جز دیدار همسر چی هست؟
    کاور لتر من چطور؟چی باید ذکر بشه؟
    نامه نظر استاد ضروریه؟ بخاطر این میپرسم چون حقیقتش اینه که فاند من اصلن برای ساپورت هر دومون کافی نیس، پس چطور بهش بگم بنویسه و بگه کافیه...

یه دنیا ممنونم...مرسی که یه امیدی بهمون دادی...

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض نقش و بنیان خانواده در کانادا

مواردی که در این تاپیک جهت بررسی به بحث گذاشته می شود:
    1- نقش خانواده در کانادا
    2- بنیان خانواده در کانادا
    3- مشکلات خانواده در کانادا
    4- اهمیت خانواده و فرزند در کانادا
    5- استحکام خانواده در کانادا
    6- قوانین حمایتی از خانواده در کانادا
    ...
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)