صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 127

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

Banned

پیش فرض پاسخ : نقش و بنیان خانواده در کانادا

در حالت کلی ایجاد تاپیک های تخصصی کار خوبی است. منتهی امر در مورد مسائل "فرهنگی و اجتماعی" تاپیک ها معمولا از عنوان اولیه منحرف می شوند و اداره مطالب به طور مستمر به شکلی که به هدف تاپیک همگرا شود ممکن نیست.

به طور مشخص تاپیک زیر در مورد مسائل حقوقی خانواده در کانادا وجود دارد:

قوانین خانواده در نظام حقوقی کانادا

همین طور تمام تاپیک های زیر به نوعی مستعد چنین بحث هایی می باشند و با یکدیگر همپوشانی دارند.

برتری‌های کانادا نسبت به کشورهای دیگر

آیا مهاجرت به کانادا کار درستی می باشد؟

درستی یا نادرستی تصور ذهنی شما پیش و پس از رفتن به کانادا (فقط کانادا)

مسائل مربوط به فرهنگ و آداب و رسوم کانادایی ها

با توجه به وجود تاپیک های مشابه اشاره شده این تاپیک بسته می شود.

موفق باشید.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت همسر به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh1381 نمایش پست ها
    من یبار خانومم ویزا ویزیتور از آنکارا 6ماه پیش ریجکت شده، 3 ساله ازدواج کردم و باید اینجا حداقل یه سال بمونم و مصمم هستم اگه خانومم ویزا نگرفت برگردم(دانشجوی اینترنشنال مستر،یه ساله اینجام). به راهنماییتون احتیاج دارم.
    میخوام همونجور که فرمودید اپن ورک پرمیت اپلای کنم ولی تو همین استپ اول کلی سوال پیش اومد واسم.
    تو سوالای سایت اینا رو چجور باید جواب بدم؟درست جواب دادم؟
    How long are you planning to stay in Canada?:
    Temporarily - more than 6 months
    Will you be coming to Canada with a spouse or common-law partner who is, or will be, working in Canada as a temporary worker?: No
    Are you a dependent of a person who is or will be working in Canada - and you're of working age?: Yes

Do you want to submit an application for a family member? No

متاسفانه لینکی که دوستمون دادند رو وقتی که باز میکنم، داخل پکیج فرمهایی که واسه "ورک پرمیته(نه اپن ورک پرمیت)" ، خیلیاش گیج کننده است و اصلن به کیس ما نمیخوره...میتونم بدونم جز 1295E کدوم فرمها رو باید پر کرد؟ چک لیستش کدومه؟ شماره هاش رو میشه بگید؟
    میشه بگید داخل کاور لتر اپلیکنت که خانومم هست چیا نوشته بشه؟ بخصوص "Tie" و دلایل سفر جز دیدار همسر چی هست؟
    کاور لتر من چطور؟چی باید ذکر بشه؟
    نامه نظر استاد ضروریه؟ بخاطر این میپرسم چون حقیقتش اینه که فاند من اصلن برای ساپورت هر دومون کافی نیس، پس چطور بهش بگم بنویسه و بگه کافیه...

یه دنیا ممنونم...مرسی که یه امیدی بهمون دادی...
    چند راه دیگه هم میشه بررسی کرد:
    خانمتون از طریق دانشجویی اقدام کنند.
    ویزیتوری مجددا اپلای کنند

اصلا دروغ ننویس که اگه دروغت در بیاد خودتم دپورت میکنن. از قاتل میگذرن از دروغگو نمیگذرن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

سلام
    چرای ورک پرمیت
    اگه مدارک دانشجویی محکم و سابقه تامین مالی خودتون را ارائه دهید به راحتی می تونید دوباره اقدام کنید...
    ورک پرمیت حداقل 15000دلار برای شما هزینه دارد و شانس اوکی شدنش 50درصد هست.

الان زمان بررسی در آنکارا برای اسپانسر همسر حدود 9ماه شده است.
    بهتر است آنلاین اقدام نکنید(به دودلیل: 1- مدارک زیادی را باید آپلود کنید که سخت است و دید بصری آفیسر مخصوصا برای عکسهای مشترکتون را سخت می کنه 2- روش آنلاین جدیده و معمولا خوب جواب نمیده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abends نمایش پست ها
    سلام
    چرای ورک پرمیت
    اگه مدارک دانشجویی محکم و سابقه تامین مالی خودتون را ارائه دهید به راحتی می تونید دوباره اقدام کنید...

بهتر است آنلاین اقدام نکنید(به دودلیل: 1- مدارک زیادی را باید آپلود کنید که سخت است و دید بصری آفیسر مخصوصا برای عکسهای مشترکتون را سخت می کنه 2- روش آنلاین جدیده و معمولا خوب جواب نمیده)
    دوستان سلام
    با عرض معذرت اگر من نمیتونم جواب ایمیلها و پیامهای خصوصی شما رو بدم, چون هم تعدادشون زیاده و هم وقت من محدوده شما خودتون سعی کنید با مطالعه سایت به نتیجه برسید, فقط جهت شفاف شدن قضیه عرض میکنم:
    بعد از من با لیست مدارکی که درصفحه 5 گذاشتم پنج تن از دوستانم که خانم یا شوهرشون بعضا دوبار ریجکت شده وبودن به روش open work permit اپلای کردن و بین 6 روز تا 1 ماه پاس ریکوئستشون آمد .(مثل Tornado2247 در صفحه هفت)
    دوستانی که بدون سند و فقط با حدس و گمان نظراتی چون افسرنمیتونه آنلاین مدارک را کنترل کنه! یا مواردی از این قبیل موجب میشن دوستان دیگه از این طریق اقدام نکنن قطعا در اشتباها
    دوستی که گفتی 15000 دلار هزینه داره! از کجا این حرف رو میزنی؟! کل هزنیه اپلای آنلاین این روش فقط 150 دلار هست و شما هیچ هزنیه دیگری حتی هزینه پست مدارک را هم متحمل نمیشید
    موفق باشید و ناامید نشید

نقل قول نوشته اصلی توسط abends نمایش پست ها
    سلام
    چرای ورک پرمیت

سلام
    دوست عزیز لطفا بدون اطلاع کافی اینقدر مطمئن نظر ندید. open work permit هزینه اش 150 دلاره و آپلود مدارکشم بسیار ساده.

از طریق اسکیلد ورکر کبک اقدام کردم، تا 4-5 ماه دیگه مدیکالم میاد و هنوز وارد کانادا نشدم؛ چه زمانی بهترین زمان برای ازدواج هست؟ قبل PR یعنی از ایران؟ بعد PR? اگه قبل از ورود به کانادا ازدواج کنم و به کانادا اطلاع ندم و بعد از PR واسه ورود همسر اقدام کنم، واسم مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

سلام به همگی
    من با پسری که شهروند کانادا هست نامزد هستم و اون چند ماهی هست که اینجاست. برای اینکه من زودتر بتونم باهاش برم کانادا چه کاری بکنم بهتره؟ اینجا عقد کنیم؟ نحوه اقدام من چه جوری باید باشه؟
    ممنون می شم راهنماییم کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

سلام، نامزدتون پس از ازدواج باید اسپانسر شما باشن به این صورت که عقد می کنین بعد هم فرم ها و مدارک مربوط رو آماده می کنین و به میسی ساگا می فرستین که کل این پروسه دو قسمت داره یکی تایید شرایط همسرتون برای اسپانسر شدن که بعد از تائید این مرحله پروندتون به آنکارا فرستاده میشه و اونجا هم روی واقعی بودن ازدواجتون و سکیوریتی چک شما کار می کنن که چند ماهی زمان میبره. اگر همسرتون سیتیزن باشه میتونه تا وقتی که شما پاس ریکوئست بشین ایران بمونه اگر نه باید کانادا باشه. در ضمن این تاپیک مخصوص اسپانسرشیپ هست اونجا راحتتر میتونین جواب سوالاتون رو پیدا کنین مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی
    نقل قول نوشته اصلی توسط noosh_nm نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من با پسری که شهروند کانادا هست نامزد هستم و اون چند ماهی هست که اینجاست. برای اینکه من زودتر بتونم باهاش برم کانادا چه کاری بکنم بهتره؟ اینجا عقد کنیم؟ نحوه اقدام من چه جوری باید باشه؟
    ممنون می شم راهنماییم کنین.
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Junior Member

سلام دوستان.من برای سپتامبر پذیرش با فاند دارم و الان میخوام اقدام آنلاین کنم برای ویزا.همسرم فعلا شرایط اومدن نداره و تقریبا سال دیگه میتونه بیاد. آیا همسرم حتما باید الان همراه با من اقدام کنه برای ویزا؟آیا میشه من برم و اون ساله دیگه اقدام کنه؟ممنون میشم اگه کمکم کنید.

سلام
    من یک سالی هستش که تو آلبرتا درس میخونم واسه دکتری، ماهی هستش که عروسی کردم و میخوام از خانمم دعوت کنم واسه کانادا، من اصلا نمیدونم از گجا شروع کنم، میدونم که سیستم onlineشده، و اینکه open work permit به نظر بهتر جواب میده.
    حالا میشه لطفا دوستان لیست مدارک و ادرس link رو اینجا به اشتراک بزاره؟

خیلی خیلی ممنون
    بعضي ها خوبند/// بعضي ها بدند//// اما بعضي ها زشتند!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)