صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 127

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت همسر به کانادا

سلام، من برای کانادا ویزای work permit گرفتم و باید تا ژانویه برم. ولی وقتی اقدام میکردم همسرم سرباز بود و پاسپورت نداشت. الان چطوری میتونیم برای اون اقدام کنیم؟

Junior Member

سلام
    من الان 2 سال هست در مالزی مشغول تحصیل هستم. دوست دختر من اهل رومانی است که تا کنون 2 مرتبه برای دیدن من اینجا اومده. با توجه به اینکه کار اقامت ایشان در کبک درست شده، تا یک ماه آینده برای زندگی به کانادا مهاجرت می کنه. خواستم بدونم چقدر ممکن است از طریق ایشان (اسپانسرشیپ) به کانادا مهاجرت کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omideiran نمایش پست ها
    من الان 2 سال هست در مالزی مشغول تحصیل هستم. دوست دختر من اهل رومانی است که تا کنون 2 مرتبه برای دیدن من اینجا اومده. با توجه به اینکه کار اقامت ایشان در کبک درست شده، تا یک ماه آینده برای زندگی به کانادا مهاجرت می کنه. خواستم بدونم چقدر ممکن است از طریق ایشان (اسپانسرشیپ) به کانادا مهاجرت کنم؟
    سلام .. چقدر ممکنِ یعنی چی دقیقا؟ ایشون وقتی رسیدن و کارت اقامتشون رو گرفتن میتونن برای شما اقدام کنن .. اگر ازدواج کنید که خوب هیچی ( مدارک ازدواج رسمی رو باید داد) ولی اگر ازدوج نکنید باید رابطه تان رو ثابت کنید و ثابت کنید برای کانادا با هم دوست نشدین ... پروسه اگر امروز شروع شه حداقل یکسال طول میکشه ( هر روز شرایط داره عوض میشه) (:

Junior Member

خیلی ممنون از پاسخ شما. من ترجیح می دهم بدون ازدواج رسمی اپلای کنم. به خاطر همین مردد هستم. از طرفی تا حداقل 2 سال آینده من باید مالزی باشم تا درسم تموم بشه. یه جا خوندم قانون تغییر کرده و باید تا 2 سال زوجین با همدیگر زندگی کنند.

Junior Member

بله منم جدیدا توی سایتشون دیدم که نوشتن از 25 اکتبر به بعد هر کسی پرونده میفرسته باید بدونه که بعد از گرفتن پی آر باید دو نفر 2 سال باهم زندگی کنن وگرنه پی آرشون گرفته میشه

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره مدت زمان بررسی پرونده های اسپانسرشیپ طبق جدول زمان بندی سایت مهاجرت کانادا هست یا بیشتر؟ آیا ممکنه کمتر هم باشه؟
    البته اینا که هر 3 ماه مدت زمان را بیشتر می کنند

Junior Member

سلام دوستان. من دارم برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا اقدام می کنم. یه سئوال داشتم ؟ اگه کار پذیرشم قطعی بشه ایا شوهرم میتونه همراه من بیاد یا این که اونم باید جداگانه ویزای تحصیلی یا کاری و... بگیره؟در کل چقدر احتمال داره که فقط به من ویزا بدن؟
    ممنون میشم اگه جواب سئوالم رو بگیرم

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh98 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دارم برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا اقدام می کنم. یه سئوال داشتم ؟ اگه کار پذیرشم قطعی بشه ایا شوهرم میتونه همراه من بیاد یا این که اونم باید جداگانه ویزای تحصیلی یا کاری و... بگیره؟در کل چقدر احتمال داره که فقط به من ویزا بدن؟
    ممنون میشم اگه جواب سئوالم رو بگیرم
    اگر همسرتون بخوان بدون گرفتن پذیرش در طول مدت تحصیل شما را همراهی کنند باید برای ویزای ویزیتوری اقدام کنند.
    اخیرا برای همراه خیلی دارن سخت گیری می کنند.
    برای اطلاعات بیشتر به مبحث زیر مراجعه کنید:
    ویزا برای همراه+سوالات خاص
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Junior Member

از پاسختون بی نهایت ممنونم. با توجه به اطلاعات موجود در تاپیک ذکر شده احتمال این که به راحتی به شوهرم ویزا بدن خیلی کمه. می خواستم بدونم چه راهی رو واسه ویزا گرفتن پیشنهاد میکنید؟ آیا میتونه با ویزای ویزیتوری بیاد و بعدش اونجا واسه کالج یا یه دوره اموزشی کوتاه مدت اقدام کنه و بمونه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmbn نمایش پست ها
    سلام یه سوالی داشتم
    من دوست دخترم(که قراره یه ماه دیگه عقد کنیم) داره اواخر آذر میره کانادا(با خانواده اقدام کرده و ویزای skilledworker به مادرش دادن که پرشکه)خودش admission دانشگاه تورنتو را هم گرفته و برای ژانویه دانشجوی اونجا میشه.من خودم mba دانشگاه تهران میخوانم و 3 سال دیگه درسم تموم میشه.میخوام هر طور شده برم تورنتو پیشش و اونجا زندگی کنم،به نظرتون چجوری اقدام کنم؟کلا چه option هایی وجود داره؟با تشکر

اول خانومت پی ار بگیره بعدش دو راه داری
    1-سریع ازدواج کنی و خانومت برات اسپانسر شیپی پر کنه (با روند الان 14ماه دیگه اونجایی)
    2- ازدواج رسمی نکنی و بری یه آبلتس بگیری و بعدش اردیبهشه برای اسکیل ورکر اقدام کنی (با روند الان 16ماه دیگه اونجایی)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)