صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 127

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت همسر به کانادا

من قراره با دوست دخترم که جدیدا به کبک مهاجرت کرده و پی آر داره (ایشون ایرانی نیستند) ازدواج کنم و بلافاصله برای اقامت از طریق اسپانسرشیپ اقدام کنم. حالا چند سوال دارم :
    1- آیا تفاوتی داره که ما کجا ازدواج کنیم؟ منظورم داخل کانادا با مالزی (محل اقامت من)
    2- ایشون هنوز شاغل نیستند اونجا و شاید بخواهد درس بخونه و از بورس اونجا استفاده کنه و یا مخارج زندگی را از طریق کمک دولت تامین کنه. آیا این مشکلی برای اسپانسر شدن ایجاد می کنه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omideiran نمایش پست ها
    من قراره با دوست دخترم که جدیدا به کبک مهاجرت کرده و پی آر داره (ایشون ایرانی نیستند) ازدواج کنم و بلافاصله برای اقامت از طریق اسپانسرشیپ اقدام کنم. حالا چند سوال دارم :
    1- آیا تفاوتی داره که ما کجا ازدواج کنیم؟ منظورم داخل کانادا با مالزی (محل اقامت من)
    2- ایشون هنوز شاغل نیستند اونجا و شاید بخواهد درس بخونه و از بورس اونجا استفاده کنه و یا مخارج زندگی را از طریق کمک دولت تامین کنه. آیا این مشکلی برای اسپانسر شدن ایجاد می کنه؟
    کسی که از کمک های دولتی استفاده کنه نمی تونه اسپانسر همسر بشه. منظور از کمک دولتی social assisstance هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship - Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط beatrice نمایش پست ها
    سلام من بیش از 10 ماهه که ازدواج کردم و همسرم 3 ساله که در مونترال دکترا میخونه تو این مدت نتونستیم ویزای دیدار بگیریم چند روز پیش شوهرم از کانادا مدارکم رو به ترکیه فرستاد که به دستشون رسیده اینجا کسی هست که شرایط من رو داشته باشه من بتونم باهاش تماس بگیرم؟
    سلام عزیزم

من تقریبا شرایط شما رو دارم . یک سال و نیمه که ازدواج کردم . همسرم در مونترال مشغول به تحصیل هستند. دوبار برای ویزای ویزیتوری اقدام کردم. بار اول از آنکارا و بار دوم از ابوظبی و هر دو بار ریجکت شدم. توضیحات مفصل درباره ی این موضوع رو توی تاپیک ویزای همراه + سوالات خاص نوشتم . اگر فکر می کنی کمکی از دستم بر میاد برام پیغام بزار . حداقل اینه که می تونیم با هم همدردی کنیم. راستی دیدم که ادبیات فرانسه خوندی. من هم لیسانسم ادبیات فرانسه بوده البته از دانشگاه شهید بهشتی و الان هم دارم مدیریت می خونم . حقیقتش من خودم الان به فکر این هستم که برای دکترا پذیرش بگیرم و با ویزای تحصیلی برم . البته می دونم که پذیرش گرفتن زمان زیادی لازم داره و من هرچقدر هم تلاش کنم فوقش به زمستان 2013 برسم، یا حتی شاید دیرتر... اما این تنها راهیه که به ذهنم میرسه...

Member mslotani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر نرم افزار

من براي كبك اقدام كردم ، مي خواستم بعد از درست شدن كارم و رفتن به كانادا و گرفتن پي آر مي تونم ازدواج كنم با دوستم و كار اونو هم درست كنم ؟ مراحلشو ميشه به من بگيد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد تكنولوژي معماري(دانشگاه تهران)

سلام
    من تازه ويزا گرفتم و تا 6 May بايد برم كانادا(FSW)،دوستم كه قرار هست باهم نامزد كنيم قبلا" براي كبك اقدام كرده و CSQ گرفته،فايل نامبر فدرالش 8 ماه پيش اومده اما بدش ديگه هيچي.اينطور كه من تحقيق كردم 32 ماه از فايل نامبر طول ميكشه كارش.
    مي خوام بدونم ما چه راهي داريم براي اينكه در كوتاه ترين مدت ايشون هم ويزا بگيره...امكان تسريع پرونده خودش هست؟ از طريق اسپانسرشيپ كي بايد اقدام كرد و چقدر طول ميكشه؟ هفته آينده داريم ميريم آنكارا براي گرفتن ويزاي من، آيا ميشه با توجه به اينكه پرونده ايشون هم آنكارا هست حضوري پيگيري كرد كارش رو؟ كسي از شما دوستان تجربه اي در اين مورد داره آيا؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mslotani نمایش پست ها
    من براي كبك اقدام كردم ، مي خواستم بعد از درست شدن كارم و رفتن به كانادا و گرفتن پي آر مي تونم ازدواج كنم با دوستم و كار اونو هم درست كنم ؟ مراحلشو ميشه به من بگيد ؟
    به اين لينك بريد اطلاعات اسپانسر شيپي اونجاست

Junior Member

Question دعوت همسر به کانادا

سلام دوستان . من و دوست دخترم 2.5 ساله که با هم هستیم, 1.5 سال پیش ایشون به کانادا مهجرت کردن و ساکن تورنتو هستن و پی ار دارن. من هم به تازگی دانشجوی یک دانشگاه در Detroit آمریکا شدم. حالا میخوام برای ویزای دیداری اقدام کنم و برم تورنتو (این دو شهر خیلی نزدیک به هم هستن). ولی با وضعیت دلار فکر میکنم نتونم هزینه ی تحصیلم رو پرداخت کنم, و میخوام از طریق ایشون برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم.
    سوال اینجاست که من با چه عنوانی دعوت نامه از ایشون بگیرم که هم بهم ویزای دیداری رو بدن , هم چند ماهه دیگه که برای مهاجرت میخوام اقدام کنم مشکلی در اثبات رابطه مون پیش نیاد. فکر میکنم اگر بگم دوست دختر من هستن, ویزا ندن. و اگه نگم این رو بعدن برای مهاجرت مشکل پیش بیاد.
    لطفا راهنماییم کنین. ممنون

Junior Member

سلام
    بنده تقریبا سه سال هست که کانادا هستم و چهار ماه پیش از ایران ازدواج کردم. تقریبا دو هفته پیش از طریق آنلاین برای خانومم برای ویزای کار اقدام کردیم که در کمال ناباوری پس از تقریبا 12 روز پاس ریکوئستشون اومد. این اولین باری بود که برای ویزای ایشون اقدام میکردیم, و شد. بله بنده هم دوستانی دارم که چندین بار ویزای همسرشون به مشکل خورده. راهی که من رفتم به این صورت هست:
    1. برای open work permit اپلای کنید (تنها راهی که برای افسر در مورد افراد مثل من تعریف شده هست, معمولا دوستان برای visit اقدام میکنند که نمیتونن افسر را قانع بکنند که بعد از مثلا 5-6 ماه همسرشون برمیگرده ولی در این مورد بنده نوشتم که تاوقتی من استادی پرمیت معتبر دارم ایشون با من اینجا خواهد موند)
    2. آنلاین اپلای کنید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد و متالورژی - امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط a1982ja نمایش پست ها
    سلام
    بنده تقریبا سه سال هست که کانادا هستم و چهار ماه پیش از ایران ازدواج کردم. تقریبا دو هفته پیش از طریق آنلاین برای خانومم برای ویزای کار اقدام کردیم که در کمال ناباوری پس از تقریبا 12 روز پاس ریکوئستشون اومد. این اولین باری بود که برای ویزای ایشون اقدام میکردیم, و شد. بله بنده هم دوستانی دارم که چندین بار ویزای همسرشون به مشکل خورده. راهی که من رفتم به این صورت هست:
    1. برای open work permit اپلای کنید (تنها راهی که برای افسر در مورد افراد مثل من تعریف شده هست, معمولا دوستان برای visit اقدام میکنند که نمیتونن افسر را قانع بکنند که بعد از مثلا 5-6 ماه همسرشون برمیگرده ولی در این مورد بنده نوشتم که تاوقتی من استادی پرمیت معتبر دارم ایشون با من اینجا خواهد موند)
    2. آنلاین اپلای کنید.
    موفق باشید
    سلام و شادباش
    ممنون میشم یکم جزییات بیشتری از درخواست همسرتون و مدارکی رو که ارایه کردید به اشتراک بذارید.

در خصوص ویزای ویزیتوری هم گویا اگر موافقت بشه به اندازه مدت تحصیل دانشجو به همسرش ویزا میدن.(مثلا یکی از دوستان ویزای ویزیتوری ۴ ساله دارند)
    ولی این نوع ویزا که گفتید برام جالب بود.

وقت به خیر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial eng

نقل قول نوشته اصلی توسط a1982ja نمایش پست ها
    سلام
    2. آنلاین اپلای کنید.
    موفق باشید
    ببخشید الان همسرتون با open work permit می توانند وارد کانادا شوند آخر من شنیده بودم که این اجازه کار ویزا نیست !!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)