صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 127

موضوع: آرشیو پستهای قدیمی

پیش فرض پاسخ : دعوت همسر به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط a1982ja نمایش پست ها
    سلام
    بنده تقریبا سه سال هست که کانادا هستم و چهار ماه پیش از ایران ازدواج کردم. تقریبا دو هفته پیش از طریق آنلاین برای خانومم برای ویزای کار اقدام کردیم که در کمال ناباوری پس از تقریبا 12 روز پاس ریکوئستشون اومد. این اولین باری بود که برای ویزای ایشون اقدام میکردیم, و شد. بله بنده هم دوستانی دارم که چندین بار ویزای همسرشون به مشکل خورده. راهی که من رفتم به این صورت هست:
    1. برای open work permit اپلای کنید (تنها راهی که برای افسر در مورد افراد مثل من تعریف شده هست, معمولا دوستان برای visit اقدام میکنند که نمیتونن افسر را قانع بکنند که بعد از مثلا 5-6 ماه همسرشون برمیگرده ولی در این مورد بنده نوشتم که تاوقتی من استادی پرمیت معتبر دارم ایشون با من اینجا خواهد موند)
    2. آنلاین اپلای کنید.
    موفق باشید
    امکانش هست شرایط همسرتون، آیا دانشجو هست یا نه؟ و مدارکی که گذاشتید لطف کنید بگید

Junior Member

بنده به عنوان اینترنشنال استیودنت به صورت آنلاین برای ویزای همسر از طریق ویزای کار اقدام کردم, این روش یکی از روشهای تعیین شده توسط سایت مهاجرت کاناداست, برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/study/work-spouse.asp
    البته شاید این سوال ایجاد بشه که این روش برای کسانی هست که خودشان در کانادا هستند, به نظر من لزوما اینطور نیست و در مورد ما جواب داد.
    همسر بنده تازه فارغ التحصیل شدن و کاری ندارن. از طرف ایشان ما هیچ مدرکی در مورد ساپورت مالی نزاشتیم.

Document for Open Work Permit Visa:

1. Form IMM1295E --> Details of intended work in Canada--> open work permit, location (you resident address in Canada, add: This is my husband's resident Address in Canada), My occupation (Spouse on open work permit), Brief description (My husband is studying in Canada and I want to join him by open work permit), Duration (end of your study permit). The rest is as regular as you fill CIC forms.
    2. Fill other forms if needed.
    3. Principal applicants cover letter (backgroud, why want to come to Canada, Ties, supporting financial docs., difficulty being far away from husband/wife)
    4. Docs show your marriage was not fake! (Marriage certificate, birth certificates, translation of ring invoices, some photos of your wedding ceremony and other places you were together (some may think that photos should be in a manner that the wife does not have Hijab, I put all the photos with Chador!)
    5. Your enrollment letter in the university
    6. Bank statement
    7. Funding letter
    8. Your passport (as an ID)
    9. You study permit
    10. Invitation letter (state that your wife joins you on the state of "spouse on open work permit" as long as you have a valid study permit)
    11. You cover letter (background, ties that show you are going back to home after graduation, difficulties being far away from you wife)
    12. Your prof's letter (you are an outstanding student, money is enough to manage a couple's need, etc)
    13. Wife's graduate certificate
    14. your transcripts

موفق باشید

Junior Member

در ضمن ویزای همسرم را ما از ترکیه گرفتیم, ویزای مالتیپل work, که اعتبارش تا آخر اعتبار study permit بنده هست.

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

بنده به عنوان اینترنشنال استیودنت به صورت آنلاین برای ویزای همسر از طریق ویزای کار اقدام کردم, این روش یکی از روشهای تعیین شده .......
    ..............

1. ..........
    2. ..........
    3. .............
    4. ...........Docs show your marriage was not fake! (Marriage certificate, birth certificates, translation of ring invoices, some photos of your wedding ceremony and other places you were together (some may think that photos should be in a manner that the wife does not have Hijab, I put all the photos with Chador!)
    5. ............
    6. ..............
    7. /.......

موفق باشید
    سلام دوست عزیز

ببخشید من هنوز زیاد وارد نیستم و تفاوت شوخی و جدی رو در مورد مسایل ویزا گرفتن نمی فهمم هنوز از سوالم ناراحت نشوید

شما یعنی عکس عروسی و ترجمه قبض خرید حلقه ازدواج رو هم گذاشتی؟
    این جور مدارک یه کم آفیسر رو گیج نمی کنه؟!!!! خوب همون ترجمه شناسنامه و عقدنامه کافی نیست؟!!!
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

Junior Member

منظورتون را از شوخی و جدی نمیدونم! اگه منظورتون کلمه fake هست, معنیش شوخی نیست, معنیش اینه که شما باید نشون بدید ازدواجتون سوری نبوده و واقعی بوده. خیلیا برای رفتن از ایران از این کارا میکنن و افسر را باید مطمئن کنید که ازدواجتون واقعی بوده
    اینکار را خیلیا میکنن, حتا بعضا لیست تلفنها و ساعاتی که باهم صحبت کردن رو به افسر ارائه میدن.
    البته توجه کنید, افرادی که مثلا کلی از عقدشون گذشته (مثلا یکسال به بالا) و حتی بچه هم دارن نیازی به ارائه این چیزا نیست. از عقد ما کمتر از چهار ماه گذشته بود و ما لازم بود که این مدارک را به نظر من ارائه بدیم.
    موفق باشید

ممنون از اطلاعات مفیدتون.
    میتونم بپرسم شما اول برای work permit اقدام کردید، بعد درخواست ویزا دادید از این طریق؟
    ممنون میشم اگه شماره تماس کاناداتون رو برام پیغام خصوصی بذارید. من نزدیک 1 سال هست که در گیره ویزا گرفتن هستم

Junior Member

دوستان عزیز
    امروز دو نفر از دوستان خودم, که یکیشون خانومش ریجکت شده بود و دیگری بار اولش بود, دقیقا با همون مدارک و روشی که من اپلای کردم, اقدام کردند و هردو همین امروز پاس ریکوئست شدند.
    این به این معنیه که میتونید status را هم عوض کنید یعنی از visit به work.
    هر دو هم کمتر از دو هفته نتایجشون اومد.

به امیر عباس: بله برای open work permit اقدام میکنید, اونا خودشون پاس ریکوئست میدن و بهتون ویزا میدن
    موفق باشید

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

دوستان عزیز
    امروز دو نفر از دوستان خودم, که یکیشون خانومش ریجکت شده بود و دیگری بار اولش بود, دقیقا با همون مدارک و روشی که من اپلای کردم, اقدام کردند و هردو همین امروز پاس ریکوئست شدند.
    این به این معنیه که میتونید status را هم عوض کنید یعنی از visit به work.
    هر دو هم کمتر از دو هفته نتایجشون اومد.

به امیر عباس: بله برای open work permit اقدام میکنید, اونا خودشون پاس ریکوئست میدن و بهتون ویزا میدن
    موفق باشید
    ممنون از اطلاع رسانیتون. فقط یک سوال دارم. همسر اپلیکنت که واسه Open Work Permit اقدام می کنه، باید مدرک زبان هم داشته باشه؟
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    ممنون از اطلاع رسانیتون. فقط یک سوال دارم. همسر اپلیکنت که واسه Open Work Permit اقدام می کنه، باید مدرک زبان هم داشته باشه؟
    نخیر نیازی به مدرک زبان نیست.

Junior Member

سلام. دوستان دوس دختر من که 1.5 سال تو ایران با هم بودیم.میاد ایزان و باهم عقد میکنیم. 1/5 ساله اونجا پی اره . بعد از بازگشتش افدام میکنه. قطعا به من ویزا میدن؟(شواهد کافی هست عکس،ایمیل و...)چقدر باید منظر بمونم؟ لطفا راهنمایی کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)