صفحه 136 از 143 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1422

موضوع: مدت زمان انتظار از CSQ تا دریافت فایل نامبر فدرال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا دریافت فایل نامبر فدرال

سلام دوستان برای پیگیری فایا نامبر فدرال باید به کجا ایمیل یا زنگ بزنم لطفن راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan6334 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای پیگیری فایا نامبر فدرال باید به کجا ایمیل یا زنگ بزنم لطفن راهنمایی کنید
    متن نامه و آدرسهای ارسال بشرح زیر هست :
    Dear Sir/Madam,

Following getting my C.S.Q, I have issued my complete federal application to Citizenship & Immigration office (Sydney Office) in ......... and based on tracking my shipment online on “aramex.com”, I understood that it has been delivered in .......... Although passing more than 50 days, I have not received my Federal File Number yet.
    I would be grateful if you could acknowledge me the receipt of my application and the current status of it, if it is possible. Thanks for your time and consideration.
    Sincerely,

Main Applicant :
    C.S.Q Number :
    Individual Reference :
    Date of Delivery of documents :
    Farther Name :
    Date of Birth (yyyy/mm/dd):
    Email :
    Country / City of residence:
    Passport Number :
    Identity Card Number :
    Telephone:

به این نشانی ها ارسال بشه :

fsw-sydney-search-enquiry@cic.gc.ca
    cio-sydney-search-enquiry@cic.gc.ca
    ارسال2011MARCH-فایل نامبر2011MAY-دریافت آپدیت 2014APR-ارسال آپدیت 2014JUN-درخواست مجدد2014AUG-ارسال آپدیت دوم2014SEP-دریافت نامه مهلت18ماه2014SEP-ارسالB2وC1در2016MARCH-دریافت CSQ بدون مصاحبه2016MAY-ارسال مدارک به فدرال2016MAY-دریافت فایل نامبر فدرالسپتامبر2016-مدیکال2016OCT-دسیژن مید 2017ّFEB-صدور ویزا 2017FEB

Junior Member

سلام .من نزدیک 110 روزه که مدارکم به دستشون رسیده ولی فایل نامبرم نیومده . ایمیل هم زدم ولی هیچ جوابی ندادند . هیچ شماره تماسی نیست که بشه پیگیری کرد ؟
    ارسال مدارک 10 / 10 /2010 فایل نامبر 2011/7/13
    درخواست آپدیت ... 15/12/2014 انتظار مصاحبه: نداشتم !!
    نامه وقت مصاحبه : 18/9/2015 مصاحبه 4/11/2015
    قبولی در مصاحبه : 5/11/2015

Junior Member artmis21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

چه تاپیک خلوتی
    من هم فکر کنم 102 روزه الان که از رسیدن مدارک میگذره ولی خبری از فایل نامبر نیست. رفتم در قسمت رهگیری خود اداره مهاجرت، یک اکانت باز کردم، اطلاعات دادم و پروندم رو به اون اکانت لینک کردم. شماره پرونده رو بهم داد و وضعیت پرونده رو فقط زده open. باز خوبه میدونم به دستشون رسیده و این وسط گم نشده. پیشنهاد میکنم بقیه هم این کار رو انجام بدن، از بی خبری بهتره.
    این هم آدرس سایت: باید GCkey بسازید
    http://www.cic.gc.ca/english/e-services/account.asp
    فوق لیسانس/ 6 امتیازی- سابقه کار 3 سال/سن زیر 35- آیلتس 8، فرانسه B1 و B2/فایل نامبر نوامبر 2011 - آپدیت ژوئن 2015- ارسال آپدیت 24 سپتامبر 2015- CSQ بدون مصاحبه 14 آپریل 2016- فایل نامبر فدرال 28 سپتامبر - دریافت مدیکال 5 اکتبر- ثبت نتایج مدیکال 14 اکتبر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط artmis21 نمایش پست ها
    چه تاپیک خلوتی
    من هم فکر کنم 102 روزه الان که از رسیدن مدارک میگذره ولی خبری از فایل نامبر نیست. رفتم در قسمت رهگیری خود اداره مهاجرت، یک اکانت باز کردم، اطلاعات دادم و پروندم رو به اون اکانت لینک کردم. شماره پرونده رو بهم داد و وضعیت پرونده رو فقط زده open. باز خوبه میدونم به دستشون رسیده و این وسط گم نشده. پیشنهاد میکنم بقیه هم این کار رو انجام بدن، از بی خبری بهتره.
    سلام
    ممنون از توضیحات. فقط دز قسمت لینک کردن پرونده " Link an existing application to this account " اینو انتخاب کردید؟ بعد در قسمت " What did the applicant apply for? " چی انتخاب کردید؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    ارسال2011MARCH-فایل نامبر2011MAY-دریافت آپدیت 2014APR-ارسال آپدیت 2014JUN-درخواست مجدد2014AUG-ارسال آپدیت دوم2014SEP-دریافت نامه مهلت18ماه2014SEP-ارسالB2وC1در2016MARCH-دریافت CSQ بدون مصاحبه2016MAY-ارسال مدارک به فدرال2016MAY-دریافت فایل نامبر فدرالسپتامبر2016-مدیکال2016OCT-دسیژن مید 2017ّFEB-صدور ویزا 2017FEB

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس مکانیک

سلام.عذر میخوام این لینکی که گذاشتین مخصوص کسایی هستش که فایل نامبر فدرال رو گرفتن ؟ برای شخصی مثل بنده که 9 ماهه فایل نامبر کبک رو دریافت کرده قابل استفاده هست ؟
    چه تاپیک خلوتی
    فایل نامبر دسامبر 2015.اتمام مرحله verification در تاریخ 6 فوریه 2017 . در انتظار مرحله preliminary

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanp007 نمایش پست ها
    سلام.عذر میخوام این لینکی که گذاشتین مخصوص کسایی هستش که فایل نامبر فدرال رو گرفتن ؟ برای شخصی مثل بنده که 9 ماهه فایل نامبر کبک رو دریافت کرده قابل استفاده هست ؟
    سلام دوست عزیز. این لینک مربوط به پروسه فایل فدرال بعد از قبولی و دریافت CSQ کبک هست.

Junior Member

چه تاپیک خلوتی
    سلام دوست عزیز. من با این روش که شما فرمودید موفق نشدم شماره فایل نامبر بگیرم. میگه همچین فایلی وجود نداره. میشه لطفا بیشتر توضیح بدید در مورد چگونگی دریافت فایل نامبر فدرال. اینکه از کدوم روش و با پر کردن سوالات کدوم فیلدها موفق شدید. من بر اساس نام و نام خانوادگی جلو رفتم و اطلاعاتی بهم نداد. همچنین با استفاده از شماره پرونده که روی سی اس کیو هست هم اقدام کردم که کلا جلو نرفت و ایراد گرفت. مرسی.
    مدرک: فوق لیسانس(0امتیازی)، ارسال مدارک: 18-03-2011 دریافت فایل نامبر : 13-07-2011، فایل نامبر :***102 بدون مدرک زبان، نامه آپدیت : 07-04-2014 ارسال آپدیت : 02-7-2014، نامه فرصت 18 ماهه ارسال مدرک زبان: 24-07-2014، 4 سال سابقه کار با بیمه، رشته همسر 0 امتیازی، یک فرزند

رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

چون چند نفر پرسیده بودن دوباره بهتر توضیح میدم:

این لینکی که دادم کلا برای زمانی هست که شما پرونده مرحله فدرال رو ارسال میکنید. از اون به بعد تا دریافت ویزا میتونید مراحل پیشروی پرونده رو چک کنید. برای مثال تائید مدارک، تائید مدیکال، مرحله سکیوریتی چک.... این ها همه در یک جدول هستند و وضعیت در جلوش اعلام میشه.

میرید در سایت » https://clegc-gckey.gc.ca/j/eng/l?Re...368ad4def63b1b

از قسمت Sign up یک اکانت جدید می سازید. برای این مرحله چند تا سوال باید طرح کنید که بعدا به عنوان سوالات ایمنی ازتون میپرسه. یعنی هربار که آنلاین میشین علاوه بر یوزرنیم و پسورد ازتون یکی از این سوالات را به صورت تصادفی می پرسه، طرح سوالات هم دست خودتونه، مثلا غذای مورد علاقه، حیوان مورد علاقه.....

بعد که اکانت ساختید، باید بزنید link an existing application. در اونجا با استفاده از اطلاعات شما میگرده و پرونده شما رو پیدا می کنه. به نظرم اگر تازه مدارک فرستادید کمی صبر کنید تا در سیستم ثبت بشه، شاید پیدا نکنه. ولی مال من رو بعد از 100 روز امتحان کردم پیدا کرد. من خودم از طریق مشخصات رفتم، نه شماره CSQ. یعنی اسم و فامیل. تاریخ تولد و شهر و کشور و شماره پاسپورت هم میپرسه.

اطلاعات رو که دادید، اگر پرونده شما رو پیدا کنه بهتون نشون میده، و میرین قسمت وضعیت پرونده، و اون جدولی که گفتم رو میتونید ببینید. برای هر پرونده هم یک application number داره. که این شاید با فایل نامبر متفاوت باشه. چون من هنوز فایل نامبر دریافت نکردم نمیتونم بگم که آیا این دو یکی هستند یا نه. ولی Application number من بود، و این یعنی مدارک به دستشون رسیده و ثبت شده. (و به نظرم چون فایل نامبر در مرحله بعدی باید طی یک پیام به من اعلام بشه این شماره با شماره فایل متفاوته)

در جدول وضعیت پرونده من رو Open ذکر کرده، یعنی هست، یعنی تو نوبتم، ولی هنوز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده. یعنی حتی بررسی اولیه مدارک و ارسال فایل نامبر هم صورت نگرفته.

امیدوارم توضیحاتم روشن بوده باشه
    باز هم سوالی بود در خدمتم
    فوق لیسانس/ 6 امتیازی- سابقه کار 3 سال/سن زیر 35- آیلتس 8، فرانسه B1 و B2/فایل نامبر نوامبر 2011 - آپدیت ژوئن 2015- ارسال آپدیت 24 سپتامبر 2015- CSQ بدون مصاحبه 14 آپریل 2016- فایل نامبر فدرال 28 سپتامبر - دریافت مدیکال 5 اکتبر- ثبت نتایج مدیکال 14 اکتبر

رشته و دانشگاه
    MSc biology, Bahonar

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanp007 نمایش پست ها

بله قابل استفاده است. کلا برای مرحله فدرال هست تا دریافت ویزا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)