صفحه 141 از 143 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1422

موضوع: مدت زمان انتظار از CSQ تا دریافت فایل نامبر فدرال

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا دریافت فایل نامب

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanp007 نمایش پست ها
    با سلام
    همونطورکه در سایت ادارمهاجرت و همینطور csq های صادر شد نوشته شده، مدت اعتبار csq سه سال هستش.ولی جایی هم ذکر شده که ظرف12 ماه برای مرحله فدرال اقدام کنید. آیا امکان این وجود داره که بعد از دریافت csq دو سال بعد برای دریافت فایل فدرل اقدام کنیم؟تشکر
    همینطوری داره برای ماه دوسال بعد از دریافت سی اس کیو طول میکشه روز به روز هم طولانی تر میشه
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا دریافت فایل نامبر فدرال

سلام
    نمیدونم جای درستش می پرسم یا نه
    من اگه از داخل کبک برای مهاجرت کبک اقدام کنم، چه مدتی از زمان ثبت نام تا دریافت ویزا طول می کشه؟ منظورم کل پروسه شه. با فرض دانشجو بودن تو کبک منظورمه
    اگه از ایالات دیگه کانادا اقدام کنم چی؟ اون چ مقدار طول می کشه ؟
    یه سوال دیگه هم داشتم، امتیاز بیشتر باعث کاهش زمان یا شانس میشه ؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من از داخل کبک وقتی درسم تموم شد اقدام برای گرفتن CSQ کردم اما متاسفانه در مصاحبه فرانسه رد شدم
    کسی میتونه راهنماییم کنه که الان اگر از طریق skill worker اقدام کنم آیا میتونم هزینه ای (800$) را که برای پرونده قبلی پرداخت کردم به پرونده جدید منتقل کنم یا نه؟
    ممنون از راهنمایی تون

سلام

دوستانی که CSQ دریافت کردند، میگند که چطور متوجه شدند CSQ ارسال شده؟ آیا با ایمیل هم بهشون اطلاع دادند یا اصلا ایمیلی دریافت کردند که راهنمایی کنه بهشون؟ و از زمانی که اداره مهاجرت پست کرده تا زمانی که بدستشون برسه چقدر طول کشید؟

سلام

در مورد هزینه های مرحله فدرال آیا جدیداً باید Processing fee که 550 دلار هست و permanent residence fee که 490 دلار هست رو یکجا پرداخت کرد؟

Junior Member

Arrow پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا دریافت فایل نامبر فدرال

سلام
    فایل نامبر بنده مربوط به نوامبر 2013 است و چند روز پیش ایمیلی از سوی اداره مهاجرت کبک دریافت کردم که حاوی فایلی بود مربوط به یادگیری زبان فرانسه . آیا این فایل همان مرحله قبل از دریافت CSQ هست ؟؟
    اگر اینطوره لطفا دوستان راهنمایی کنن که چه کاری باید انجام بدم ؟
    با سپاس فراوان

سلام بچه ها csq من که 6 ماه گذشته اومده، اما اون زمان من ازدواج کرده بودم ، الان به نظر شما آپدیت کنم یا همین رو بفرستم فدرال، روال کاری فدرال رو کسی می دونه کجا نوشته ، سایتی، مطلبی، ...

نقل قول نوشته اصلی توسط SalariNayati نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که CSQ دریافت کردند، میگند که چطور متوجه شدند CSQ ارسال شده؟ آیا با ایمیل هم بهشون اطلاع دادند یا اصلا ایمیلی دریافت کردند که راهنمایی کنه بهشون؟ و از زمانی که اداره مهاجرت پست کرده تا زمانی که بدستشون برسه چقدر طول کشید؟
    اینطوری متوجه شدیم که فرم csq رو پست کردن دم در خونه، مدت زمان رو نمیدونم من نوامبر 2013 بودم که رسیده تقریبا 6 ماه پیش

نقل قول نوشته اصلی توسط mhr27 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از داخل کبک وقتی درسم تموم شد اقدام برای گرفتن CSQ کردم اما متاسفانه در مصاحبه فرانسه رد شدم
    کسی میتونه راهنماییم کنه که الان اگر از طریق skill worker اقدام کنم آیا میتونم هزینه ای (800$) را که برای پرونده قبلی پرداخت کردم به پرونده جدید منتقل کنم یا نه؟
    ممنون از راهنمایی تون
    خیر پرونده بررسی شده تموم شده

نقل قول نوشته اصلی توسط fattahi نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم جای درستش می پرسم یا نه
    من اگه از داخل کبک برای مهاجرت کبک اقدام کنم، چه مدتی از زمان ثبت نام تا دریافت ویزا طول می کشه؟ منظورم کل پروسه شه. با فرض دانشجو بودن تو کبک منظورمه
    اگه از ایالات دیگه کانادا اقدام کنم چی؟ اون چ مقدار طول می کشه ؟
    یه سوال دیگه هم داشتم، امتیاز بیشتر باعث کاهش زمان یا شانس میشه ؟
    ممنونم
    امتیاز باعث افزایش شانس یا زمان نمیشه ، مثلا من 57 امتیاز بودم و مجرد؛ الانم 60 امتیاز متاهل ، ربطی به هیچی نداره ، شانسی هم نیست، امتیاز بیاد تمومه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)