صفحه 3 از 143 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1422

موضوع: مدت زمان انتظار از CSQ تا دریافت فایل نامبر فدرال

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از قبولی در مصاحبه کبک تا دریافت فایل نامبر فدرال

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinh نمایش پست ها
    ارسال مدارک به سیدنی

ارسال: 12/05/2012
    دریافت:15/05/2012
    البته دو سه هفته به خاطر آرامکس سر کار بودم در 17 ام رکورد زده بود که آدرس اشتباه است، کلی هزینه تلفن به کانادا و ایران و ایمیل و... کردم
    آخرش دفتر تهران گفت کانادا شاکی شده که مگه کارش رو بلد نیست
    رکورد اشتباه زده ایم که زده ایم ولی نامه را رسوندیم
    پرداخت هزینه فدرال: گارانتی بانک
    منتظرفایل نامبر فدرال
    دوستان عزیز انتظار به سر رسید این روش پرداخت(پرداخت مستقیم ) از سال 2008 برای سیدنی قابل قبول نیست
    مدارک ما به این دلیل برگشت خورد

لطفا دوستانی که مانی اردر گرفتند برای من پیام خصوصی بگذارند تا من سریع یکی جور کنم

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از قبولی در مصاحبه کبک تا دریافت فایل نامبر فدرال

دوستان عزیز انتظار به سر رسید این روش پرداخت(پرداخت مستقیم ) از سال 2008 برای سیدنی قابل قبول نیست

لطفا دوستانی که مانی اردر گرفتند برای من پیام خصوصی بگذارند تا من سریع یکی جور کنم
    تکلیف اون پول که به حساب ریخته بودی چی شد؟

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

سلام
    بالاخره مدارک من هم امروز رسید به سیدنی
    چه مدت بعد از دریافت مدارک، فایل نامبر فدرال صادر میکنن ؟؟
    فایل نامبر کبک: 2010/09/28 فایل نامبر فدرال : 2012/07/24
    آپدیت: 2013/04/18 مدیکال: 2013/09/18 پاس ریکوئیست: 2013/11/18

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

دوستانی که پرسیدند پول پرداختی چی می شه؟ و دیگر مسائل...

یک برگه روی مدارک بود که اسمش پیوست A است، به هر دلیلی پرداخت شما مشکل داشته باشد این روی پرونده است بعد چندتا خط است که هرکدام یک دلیل عدم موفقیت است برای من یک خط را علامت زده که خلاصه معنی آن این است:
    پرداخت مستقیم شما قابل قبول نیست. از یک دسامبر سال 2008 برای دفتر سیدنی پرداخت مستقیم برای درخواستها قابل قبول نیست ...
    . برای برگشت پرداخت می توانید با دفتری که به آن پرداخت شده تماس بگیرید.

پس از جا آمدن حالم، کمی فکر کردم به این نتیجه رسیدم که شاید این طریق پرداخت برای خود ساکنین ترکیه است که می خواهند از طریق فدرال مهاحرت کنند

ضمننا از اینکه هیچ کس راحع مانی اردر کمک نکرد، کمال تشکر را دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    سلام
    بالاخره مدارک من هم امروز رسید به سیدنی
    چه مدت بعد از دریافت مدارک، فایل نامبر فدرال صادر میکنن ؟؟
    حدود یک ماه پس از دریافت مدارک
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

براي گرفتن ماني اردر به اينجا مراجعه كنيد :

http://irancanada.net/

اگه كسي جاي بهتري هم سراغ داره به من بگه . من هفته ديگه مصاحبه دارم.
    ارسال مدارک :2010 26 aug .فايل نامبر : 2010 13 oct . مصاحبه و سي اس كيو : 20 juin 2012 فایل نامبر فدرال : 22 اوت 2012 و اضافه کردن همسر به پرونده : 2 جولای 2013 و مدیکال 27 سپتامبر و رسیدن مدیکال 19 اکتبر , صدور سی اس کیو جدید 22 نوامبر 2013 , پاس رکوئست :29 ژانویه 2014, لند در مونترال : 4 جون 2014

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh1360 نمایش پست ها
    براي گرفتن ماني اردر به اينجا مراجعه كنيد :

http://irancanada.net/

اگه كسي جاي بهتري هم سراغ داره به من بگه . من هفته ديگه مصاحبه دارم.
    همین ایران-کانادا خوبه
    من هم خودم ازش تهیه کردم
    هم به موقع میرسونه به دستت هم کارمزدش از صرافی ها خیلی کمتره
    فایل نامبر کبک: 2010/09/28 فایل نامبر فدرال : 2012/07/24
    آپدیت: 2013/04/18 مدیکال: 2013/09/18 پاس ریکوئیست: 2013/11/18

با سلام
    من مدارکم در تاریخ 3 می بدستشون رسید نحوه پرداخت هم مانی اوردر بود. نمی دونم چرا فایل نامبر م نیومده!!!!!!
    رشته: صنایع غذایی
    تاریخ تحویل مدارک به سفارت : 19 مرداد

مدارک من 9 MAY به دستشون رسیده از کردیت کاردمم 28 May برداشت شده، ولی هنوز فایل نامبرم و نگرفتم.

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

افشین عزیز متاسفم و امیدوارم هرچه زودتر مشکلتون حل بشه...آیا تمام قصه از اول شروع میشه یا مهلتی برای اصلاح پرداخت درنظر گرفته اند؟ یعنی فایل نامبر یا چیزی که نشوندهنده دریافت مدارکتون باشه براتون صادر شده یا نه؟
    من چند روز قبل شما فرستادم و هنوز خبری نیست..عجب خبطی کردیم با این روش پرداخت
    دوستانی که پرسیدند پول پرداختی چی می شه؟ و دیگر مسائل...

یک برگه روی مدارک بود که اسمش پیوست A است، به هر دلیلی پرداخت شما مشکل داشته باشد این روی پرونده است بعد چندتا خط است که هرکدام یک دلیل عدم موفقیت است برای من یک خط را علامت زده که خلاصه معنی آن این است:
    پرداخت مستقیم شما قابل قبول نیست. از یک دسامبر سال 2008 برای دفتر سیدنی پرداخت مستقیم برای درخواستها قابل قبول نیست ...
    . برای برگشت پرداخت می توانید با دفتری که به آن پرداخت شده تماس بگیرید.

پس از جا آمدن حالم، کمی فکر کردم به این نتیجه رسیدم که شاید این طریق پرداخت برای خود ساکنین ترکیه است که می خواهند از طریق فدرال مهاحرت کنند

ضمننا از اینکه هیچ کس راحع مانی اردر کمک نکرد، کمال تشکر را دارم
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)