صفحه 4 از 143 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1422

موضوع: مدت زمان انتظار از CSQ تا دریافت فایل نامبر فدرال

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از قبولی در مصاحبه کبک تا دریافت فایل نامبر فدرال

ارسال مدارک 8 جون/ دریافت در سیدنی 12 جون/ پرداخت : کردیت کارت
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از قبولی در مصاحبه کبک تا دریافت فایل نامبر فدرال

سلام
    با توجه به اینکه آفیسر پرونده رو برای پرداخت برگشت زده
    آفیسری که پرونده رو مطالعه کرده روی پرونده علامت زده است و روی قسمتی از فرمها یک شی قرمز چسبانده آیا پس از تهیه مانی اردر یا کردیت کارت باید دوباره همین فرمها را برگردانم یا فرمها را دوباره پر کنم؟

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinh نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه آفیسر پرونده رو برای پرداخت برگشت زده
    آفیسری که پرونده رو مطالعه کرده روی پرونده علامت زده است و روی قسمتی از فرمها یک شی قرمز چسبانده آیا پس از تهیه مانی اردر یا کردیت کارت باید دوباره همین فرمها را برگردانم یا فرمها را دوباره پر کنم؟
    من بودم همون فرمها رو میفرستادم ، البته بجز فرم روش پرداخت
    من سوال دیگه دارم که مهمه بنظرم..وقتی مدارک برگشت میخوره دو حالت میتونه پیش بیاد ...یا کلا اپلیکیشن فدرال رو ریجکت میکنن و روز از نو روزی از نو و یا از متقاضی میخوان اشکالات پرونده رو رفع کنه یعنی فایل نامبری چیزی میدن تا زمان رفع نقص ....در هر کدوم از حالتها منطقیه که یک دستورالعملی بدن به متقاضی....آیا روی اون پیوست Aکه گذاشتن هیچ توضیحی نداده که چکار باید بکنین؟ الان کدوم حالته بنظر خودتون؟ منظورتون از شی قرمز چیه ؟!
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc of chemical engineering

ارسال مدارک 31/5/2012
    دریافت مدارک در سیدنی 7/6/2012
    پرداخت: گارنتی بانک
    دو تا سوال دارم 1- آیا در صورت برگشت مدارک دوباره می بایست مدارک جدید تهیه کرد و بخصوص گواهی عدم سو پیشینه؟ من شنیدم که برای آنها تا 6 ماه اعتبار داره آیا درسته ؟
    2- برای ریفاند کردن پول پرداخت شده چکار باید کرد؟ آیا میشه از پول پرداختی برای لندینگ فی استفاده کرد؟

یکی از دوستان من که مدارکشون به دلیل پرداخت هزینه فدرال برگشت خورده بود بعد از گرفتن مانی اوردر و فرستادن مدارک ، فایل نامبرشون خیلی زود براشون ایمیل شده بود . ظاهرا بر روی مدارک ارسالی ایشان یک مهر روی هر برگ خورده بوده و فقط مشکل مانی اوردر بوده است و بعد از ارسال مانی اوردر سریعا فایل ایمیل میشود
    فقط دقت کنید که مشکل فقط نحوه پرداخت هزینه فدرال بوده باشد در این صورت کلیه مدارک برگشت خورده + مانی اوردر یا کردیت کارت را همراه فرم 5620 ارسال کنید
    موفق باشید
    ویرایش توسط livan_58 : June 14th, 2012 در ساعت 10:20 AM
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

Junior Member

مدارک دوست من 5 آوریل 2012 به سیدنی رسیده و مانی اردر هم فرستاده بود اما متاسفانه هنوز فایل نامبر نیومده براش. چطور میشه پیگیری کرد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aeroreza نمایش پست ها
    مدارک دوست من 5 آوریل 2012 به سیدنی رسیده و مانی اردر هم فرستاده بود اما متاسفانه هنوز فایل نامبر نیومده براش. چطور میشه پیگیری کرد؟
    معمولا مانی اوردرها یه شماره تلفن پشتشونه (حداقل مال پست کانادا اینجوریه) که از صحت مانی اوردر و نقد شدنش میشه مطلع شده. میتونن چک کنن نقد شده یا نه در حال حاضر - مال پست کانادا اینه ‌‌

1-800-5630444

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

Picture 002.jpg

با توجه به اینکه دوستان سوال زیاد می کنند اپندیس رو که توضیح داده آپلود کردم

شی قرمز نیز حالت برچسب دارد، هایلایت را خودشان انجام دادند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    معمولا مانی اوردرها یه شماره تلفن پشتشونه (حداقل مال پست کانادا اینجوریه) که از صحت مانی اوردر و نقد شدنش میشه مطلع شده. میتونن چک کنن نقد شده یا نه در حال حاضر - مال پست کانادا اینه ‌‌

1-800-5630444
    ممنون. اما برای پیگیری از خود اداره مهاجرت فدرال چطور میشه پیگیری کرد که چرا فایل فرستاده نشده؟(بعد از بیش از 2 ماه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mem_55 نمایش پست ها
    افشین عزیز متاسفم و امیدوارم هرچه زودتر مشکلتون حل بشه...آیا تمام قصه از اول شروع میشه یا مهلتی برای اصلاح پرداخت درنظر گرفته اند؟ یعنی فایل نامبر یا چیزی که نشوندهنده دریافت مدارکتون باشه براتون صادر شده یا نه؟
    من چند روز قبل شما فرستادم و هنوز خبری نیست..عجب خبطی کردیم با این روش پرداخت
    دوست عزیز از این که شما و افشین جان در پرداخت هاتون دچار مشکل شدین بی نهایت متاسفم . من تمام مواردی رو که شما برای مصاحبه گفته بودین انجام دادم و موفق هم شدم . از صمیم قلب براتون آرزو می کنم که مشکلتون حل بشه همون طوری که راهنمایی های خوب و سازنده شما باعث حل مشکلات من و خیلی از بچه های دیگه شد .
    ان شاءا... همیشه موفق باشین .
    "یا راهی باید یافت یا راهی باید ساخت ."

epa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)