صفحه 7 از 143 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1422

موضوع: مدت زمان انتظار از CSQ تا دریافت فایل نامبر فدرال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از قبولی در مصاحبه کبک تا دریافت فایل نامبر فدرال

از مديران هم كسي پاسخكًوي اين سوال نيست ؟؟؟
    با تشكر

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از قبولی در مصاحبه کبک تا دریافت فایل نامبر فدرال

نقل قول نوشته اصلی توسط Tabar777 نمایش پست ها
    از مديران هم كسي پاسخكًوي اين سوال نيست ؟؟؟
    با تشكر
    آنکارا یه فرم مخصوص ریفاند داره که توش چند تا گزینه برای علت درخواست ریفاند ذکر شده...مثلا اینکه اپلیکیشن فرستاده نشده باشه یا امثال اینا...ولی من گزینه ای که به کار ما بیاد توش ندیدم...فکر میکنم باید یک ایمیل بزنین و ضمن درخواست ریفاند ، ازشون راهنمایی بخواین.....مدارک شما هم برگشت؟
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

Junior Member

نه هنوز ولي با توجه به نحوه پرداخت (كًارانتي بانك تركيه )و عدم دريافت فايل فدرال احتمالاً پرونده ماهم تو راهه و امروز فردا ميرسه .
    من ١٥ may مداركم ُ رو فرستادم تا امروزم خبري نيست . فقط اميدوارم پروندم كًم نشه و برسه خونه !!!

Junior Member arash5051 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

دوستان عزیز کسی تو این هفته فایل نامبر نگرفته؟ لطفا در صورت مثبت بودن جواب تاریخها رو هم ذکر کنید.
    با تشکر از توجه شما
    رشته ۱۲ امتیازی، فایل نامبر کبک آپريل ۲۰۱۱، سی اس کیو ۲۸مي ۲۰۱۲، فایل نامبر فدرال ۲۵ جولاي ۲۰۱۲ ،مدیکال ؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tabar777 نمایش پست ها
    نه هنوز ولي با توجه به نحوه پرداخت (كًارانتي بانك تركيه )و عدم دريافت فايل فدرال احتمالاً پرونده ماهم تو راهه و امروز فردا ميرسه .
    من ١٥ may مداركم ُ رو فرستادم تا امروزم خبري نيست . فقط اميدوارم پروندم كًم نشه و برسه خونه !!!
    سلام دوست عزیز
    اصلا نگران نباشید. هیچ اتفاقی برای پروندتون نمی افته. من هم دقیاقا حال شما رو داشتم که بعدا دیدم چه نگرانی بیهوده ای بوده. مدارک من دقیقا 2 ماه بعد از دریافت در سیدنی، به دستم رسید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

دوستان آیا امضا یا نوشتن نام و نام خانوادگی پشت مانی اردر اجباری است؟

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinh نمایش پست ها
    دوستان آیا امضا یا نوشتن نام و نام خانوادگی پشت مانی اردر اجباری است؟
    سلام افشین جان
    اینو دوستان بخونند شاید خیلیها از این موارد سئوالها داشته باشند
    سئوالات در مورد مانی اردر

Junior Member ahou85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Analytical Chemistry

سلام دوستان
    کسانی که به صورت مستقیم در گارانتی بانک ترکیه پرداخت داشتند، بهشون روشی و آدرس و تلفنی جهت پس گرفتن پول گفتند؟ لطفاً توضیح مبسوط بفرمائید.
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط ahou85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسانی که به صورت مستقیم در گارانتی بانک ترکیه پرداخت داشتند، بهشون روشی و آدرس و تلفنی جهت پس گرفتن پول گفتند؟ لطفاً توضیح مبسوط بفرمائید.
    با تشکر
    آهو جان اینم توضیح مبسوط: خیر ، هیچی، نه، No، Nine، Noch

متاسفانه هیچ تلفنی برای قسمت فدرال و سیدنی من پیدا نکردم که بتوانم تماس مستقیم بگیرم، ایمیل به آنها زدم و هنوز جواب نگرفتم

اگر کسی تلفن مستقیم فدرال را می داند لطفا پیام خصوصی بدهد
    یکی از دوستانم با دفترکبک تماس گرفت هم درباره کندی قسمت فدرال هم در مورد این روش پرداخت پرسید
    آنها گفتند که از این مشکل مطلع هستند ولی این موضوع دست فدرال است البته یک مکاتباتی کرده اند چون فقط برای ایرانیان این مشکل پیش نیامده است و برای چند کشور دیگر هم مشابه این مسئله پیش آمده است و همه به قسمت کبک ایمیل زده یا اطلاع داده اند.
    نکته مثبت این است که دفتر کبک گفته ما نیاز شغلی مان بیشتر شده و سعی داریم پروسه را سریعتر کنیم و این موضوع را فدرال اطلاع داده ایم.

من در ترکیه فامیل دارم به یکیشان گفتم پیگیری کند هنوز خبری نیست.

قکر می کنم درنهایت باید به آنکارا بروم
    ویرایش توسط afshinh : June 29th, 2012 در ساعت 08:56 AM

سلام دوستان

من چند تا سوال دارم .
    1-آیا فایل نامبر فدرال را اول از طریق ایمیل می فرستند و یا از طریق پست؟
    2- اگر از طریق ایمیل هست ، فرستنده به چه نامی است؟(sender email)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)