صفحه 1 از 45 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 468

موضوع: مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

پیش فرض مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

پیام مدیریت:

لطفاً پیش از طرح سوال به اطلاعیه جدول نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا رجوع نمایید.

جداول
    Study Permit

از زحمات سهیل عزیز و مخصوصا آقا امید که مدتی پیش فایل را به Google doc تبدیل نمود، تشکر می نمایم.

فایل غیر قابل ویرایش که توسط دوستان قابل ویرایش نمیباشد، و جهت مشاهده و به عنوان Backup می باشد که حاوی 4 شیت است.
    شیت اول: لیست دانشگاههایی که دوستان سالهای قبل و یا برای ترم پاییز ادمیشن گرفته اند و اقدام به ویزا نموده اند. (لیست 47 دانشگاه تقریبا با رعایت حروف الفبایی می باشد)
    شیت دوم: ویزا اپلیکانتهای Sep 2012
    شیت سوم: ویزا اپلیکانتهای May 2012
    شیت چهارم: ویزا اپلیکانتهای Jan 2012

-دوستان که عضو میباشند و برای ترم پاییز اقدام به ویزا نموده اند اطلاعاتشان را وارد نمایند، مواردی پیش آمده که دوستان بعد از وارد کردن اطلاعات خودشان خجالت کشیده و پاک کرده اند، و یا فقط جهت مشاهده فایلها رجوع میکنند.
    -دوستانی هم که عضو نیستند ولی از این فایل استفاده می نمایند (که کم نیستند) می توانند اطلاعات خودشان را به صورت Quest وارد نمایند.
    -اینجانب فایل دوم را هر روز چند بار درصورت مشاهده تغییرات در فایل اصلی آپدیت مینمایم، و برای کسایی که فکر میکنند که من به خاطر منافع شخصی این کار را کرده ام، واقعا متاسفم.

با تشکر از همکاری دوستان
    ویرایش توسط studentz : June 9th, 2012 در ساعت 08:13 PM دلیل: اضافه نمودن پیام

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام

بچه ها لطفا وقتی اطلاعات خودتون رو تو جدول وارد میکنید اطلاعات دیگران رو تغییر ندین. من الان رفتم یه نگاهی دوباره به جدول انداختم. دیدم مال دیگران که تغییر کرده هیچ، اطلاعات خودم هم یه جاهاییش تغییر کرده البته من تصحیح کردم. تازه خیلی از دانشگاه ها اسم شهرشون تو جدول تغییر کرده و اشتباه نوشته شده. من قبلا این اطلاعات رو دیدم اینجوری نبود!!!!! همه چیز درست بود.

اگه اینجوری پیش بریم بعدا خودمون دچار مشکل میشیم.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    جداول Study Permit

از زحمات سهیل عزیز و مخصوصا آقا امید که مدتی پیش فایل را به Google doc تبدیل نمود، تشکر می نمایم.

فایل اصلی قابل ویرایش بوده و کاربران اطلاعاتشان را وارد نمایند.

فایل غیر قابل ویرایش که توسط دوستان قابل ویرایش نمیباشد، و جهت مشاهده و به عنوان Backup می باشد که حاوی 4 شیت است.
    شیت اول: لیست دانشگاههایی که دوستان سالهای قبل و یا برای ترم پاییز ادمیشن گرفته اند و اقدام به ویزا نموده اند. (لیست 47 دانشگاه تقریبا با رعایت حروف الفبایی می باشد)
    شیت دوم: ویزا اپلیکانتهای Sep 2012
    شیت سوم: ویزا اپلیکانتهای May 2012
    شیت چهارم: ویزا اپلیکانتهای Jan 2012

-دوستان که عضو میباشند و برای ترم پاییز اقدام به ویزا نموده اند اطلاعاتشان را وارد نمایند، مواردی پیش آمده که دوستان بعد از وارد کردن اطلاعات خودشان خجالت کشیده و پاک کرده اند، و یا فقط جهت مشاهده فایلها رجوع میکنند.
    -دوستانی هم که عضو نیستند ولی از این فایل استفاده می نمایند (که کم نیستند) می توانند اطلاعات خودشان را به صورت Quest وارد نمایند.
    -اینجانب فایل دوم را هر روز چند بار درصورت مشاهده تغییرات در فایل اصلی آپدیت مینمایم، و برای کسایی که فکر میکنند که من به خاطر منافع شخصی این کار را کرده ام، واقعا متاسفم.

با تشکر از همکاری دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

بچه ها لطفا وقتی اطلاعات خودتون رو تو جدول وارد میکنید اطلاعات دیگران رو تغییر ندین. من الان رفتم یه نگاهی دوباره به جدول انداختم. دیدم مال دیگران که تغییر کرده هیچ، اطلاعات خودم هم یه جاهاییش تغییر کرده البته من تصحیح کردم. تازه خیلی از دانشگاه ها اسم شهرشون تو جدول تغییر کرده و اشتباه نوشته شده. من قبلا این اطلاعات رو دیدم اینجوری نبود!!!!! همه چیز درست بود.

اگه اینجوری پیش بریم بعدا خودمون دچار مشکل میشیم.
    متاسفانه حرف ایشون درسته و جدول به هم ریخته. یکی از دلیلاش هم اینه که من متوجه شدم یه نفر رفته جدول رو بر اساس دانشگاه سورت کرده. متاسفانه فقط قسمت دانشگاها سورت شده و بقیه قر و قاطی شده. برای من تو قسمت شرکت پستی زده بود 15000 و اسم دانشگاهمو کرده بود واترلو...!!!!!!! الان دیگه اطلاعات اون دو سه نفری که امروز اضافه شدن معلوم نیست درست باشه یا نه. به نظرم بهتره یه فرمتی به بچه ها بدیم و بگیم با پیام خصوصی اطلاعاتشونو برای اون نفری که میتونه جدولو ویرایش کنه بفرستن. اینطوری اطلاعات دیگه دست نمیخوره. ما جنبه اینکه یه فایل قابل ویرایش دستمون بدن نداریم...!!!
    این جدول خیلی به درد بقیه میخوره و حتی خودمون. لطف کنین همه برین اطلاعاتتونو درست کنین.
    درضمن تورج من چک کردم یه سری افراد توی یکی از لیستا هستن تو اون یکی نیستن. اینو یه چکی بکن.
    ویرایش توسط shibaak : June 3rd, 2012 در ساعت 01:03 AM

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

سلام، من خودم از این موضوع ناراحت شدم، راهکارهایی برای حل این مشکل وجود دارد که بعد از نظر خواهی از دوستان، اقدام به حل این مشکل خواهیم نمود.
    از varesh90 عزیز که پشتوانه اینجانب بوده و همینطور که راهکارهایی ارائه نموده اند، تشکر می نمایم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    متاسفانه حرف ایشون درسته و جدول به هم ریخته. یکی از دلیلاش هم اینه که من متوجه شدم یه نفر رفته جدول رو بر اساس دانشگاه سورت کرده. متاسفانه فقط قسمت دانشگاها سورت شده و بقیه قر و قاطی شده. برای من تو قسمت شرکت پستی زده بود 15000 و اسم دانشگاهمو کرده بود واترلو...!!!!!!! الان دیگه اطلاعات اون دو سه نفری که امروز اضافه شدن معلوم نیست درست باشه یا نه. به نظرم بهتره یه فرمتی به بچه ها بدیم و بگیم با پیام خصوصی اطلاعاتشونو برای اون نفری که میتونه جدولو ویرایش کنه بفرستن. اینطوری اطلاعات دیگه دست نمیخوره. ما جنبه اینکه یه فایل قابل ویرایش دستمون بدن نداریم...!!!
    این جدول خیلی به درد بقیه میخوره و حتی خودمون. لطف کنین همه برین اطلاعاتتونو درست کنین.
    درضمن تورج من چک کردم یه سری افراد توی یکی از لیستا هستن تو اون یکی نیستن. اینو یه چکی بکن.

من دیشب اون جدول قابل ویرایش رو با استفاده از غیرقابل ویرایشه درستش کردم. ولی به نظرم بهتره یه جوری کلا این قابل ویرایش از دسترس خارج بشه. فقط بچه ها پیام خصوصی بدن و یه مسئول اطلاعات رو وارد کنه. توی اون قابل ویرایشه همم فقط اسماشون بمونه که بتونن (انشالا) سبز یا (خدای نکرده، زبونم لال، خدا برا هیشکی نخواد) قرمز کنن.

ApplyAbroad Editor

من دیشب اون جدول قابل ویرایش رو با استفاده از غیرقابل ویرایشه درستش کردم. ولی به نظرم بهتره یه جوری کلا این قابل ویرایش از دسترس خارج بشه. فقط بچه ها پیام خصوصی بدن و یه مسئول اطلاعات رو وارد کنه. توی اون قابل ویرایشه همم فقط اسماشون بمونه که بتونن (انشالا) سبز یا (خدای نکرده، زبونم لال، خدا برا هیشکی نخواد) قرمز کنن.
    بهترین راه استفاده از google form است. به این صورت که یک فرم طراحی می شه و افراد با توجه به اون اطلاعاتشون را وارد می کنند و اطلاعات وارد شده توی فایل اکسل خود به خود ثبت می شه. می شه جوری طراحی کرد که کسی نتونه مستقیما فایل رو ویرایش کنه و تنها با استفاده از فرم بشه اطلاعات را وارد کرد.
    من قبلا از این فرم ها طراحی کردن. اگر با این پیشنهاد موافقید، به من پیام خصوصی بزیند که یا راهنماییتون کنم و یا اینکه دسترسی بدید که فرم رو طراحی کنم.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

با سلام، البته خوشحال می شویم،
    فعلن دو فایل وجود دارد، که در اولی بچه ها اطلاعات خودشان را وارد مینمایند، و در دومی که هر روز چند بار توسط من و دوستم اطاعات جدید و یا تغییر یافته آپدیت میشود، بایگانی میشوند. که فعلن تمام اطلاعات کاربران بدون نقص آپدیت شده است.
    پیشنهاد شما هم جالبه، خودم الان دارم امتحانش میکنم، بهتره شما جزئیات را با پیام خصوصی با اینجانب هماهنگ نمایید، در مورد دسترسی هم اگه پیام بزنید شما را به عنوان ادیتور معرفی خواهیم نمود.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط flurion نمایش پست ها
    بهترین راه استفاده از google form است. به این صورت که یک فرم طراحی می شه و افراد با توجه به اون اطلاعاتشون را وارد می کنند و اطلاعات وارد شده توی فایل اکسل خود به خود ثبت می شه. می شه جوری طراحی کرد که کسی نتونه مستقیما فایل رو ویرایش کنه و تنها با استفاده از فرم بشه اطلاعات را وارد کرد.
    من قبلا از این فرم ها طراحی کردن. اگر با این پیشنهاد موافقید، به من پیام خصوصی بزیند که یا راهنماییتون کنم و یا اینکه دسترسی بدید که فرم رو طراحی کنم.

با سلام، البته خوشحال می شویم،
    فعلن دو فایل وجود دارد، که در اولی بچه ها اطلاعات خودشان را وارد مینمایند، و در دومی که هر روز چند بار توسط من و دوستم اطاعات جدید و یا تغییر یافته آپدیت میشود، بایگانی میشوند. که فعلن تمام اطلاعات کاربران بدون نقص آپدیت شده است.
    پیشنهاد شما هم جالبه، خودم الان دارم امتحانش میکنم، بهتره شما جزئیات را با پیام خصوصی با اینجانب هماهنگ نمایید، در مورد دسترسی هم اگه پیام بزنید شما را به عنوان ادیتور معرفی خواهیم نمود.

با تشکر
    آخه مسئله اینه که این چیزی که ایشون میگن عملا بی فایده هستش چون اگر من برم باز اطلاعات قبلیا رو دستکاری کنم باز اون بهم میریزه. نمیشه هم کاری کرد که اصلا نتونن بچه ها تغییر بدن برای اینکه ممکنه طرف بخواد اصلاح کنه از خودشو و نتونه. همین کاری که الان داریم میکنیم بهتره. فقط به نظرم یه چکی بکن مثل اینکه یه دو سه نفری تو هر کدوم از جدولا هستن که تو اون یکی نیستن. و هر زمان هم که شخص جدیدی رو به بک آپ اضافه کردی یه پیغام خصوصی بهش بده بگو بره ببینه که کامل درست باشه. (چون ممکنه قبل از اینکه تو وارد اون یکی جدول کرده باشی یکی دستکاری کرده باشه.)

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

جداول Study Permit

با پیشنهاد دوست عزیزمونflurion، از این تاریخ به بعد طبق زیر جلو خواهیم رفت:

فرم: دوستان برای وارد کردن اطلاعات خودتان از این به بعد از این فرم استفاده نمایید.

جدول: همان جدول پیشین که برای کاربرها غیر قابل تغییر می باشد، که نتایج ادمیشنها و ویزا اپلیکانتها در 4 شیت آورده شده است. اطلاعاتی که شما در فرم بالا را وارد کرده و تغییراتتان را که از طریق پیام خصوصی درخواست نموده اید هم توسط من و flurion در این جدول وارد خواهد شد.

نحوه درخواست تغیرات: اگر تغییری در وضعیت اپلیکشنتان نظیر اکسپت یا رجکت به وجود آمد، یا اگر ایمیلی از طرف سفارت برای ارائه مدارک اضافی دریافت نمودید می توانید من و flurion را رو از طریق ارسال پیام خصوصی آگاه فرمایید، تا جدول کلی را آپدیت نماییم.

با تشکر

ویرایش توسط setareh21 : August 13th, 2012 در ساعت 06:55 PM دلیل: درخواست کاربر

با پیشنهاد دوست عزیزمون آرش، از این تاریخ به بعد طبق زیر جلو خواهیم رفت:
    نحوه درخواست تغیرات: اگر تغییری در وضعیت اپلیکشنتان نظیر اکسپت یا رجکت به وجود آمد، یا اگر ایمیلی از طرف سفارت برای ارائه مدارک اضافی دریافت نمودید می توانید من و آرش را رو از طریق ارسال پیام خصوصی آگاه فرمایید، تا جدول کلی را آپدیت نماییم.
    با تشکر
    ببین این خیلی خوب بود ولی به نظرت بهتر نیست اگر این فرم به هرکسی یه شماره بده در صورت امکان که افراد بتونن اگر خواستن اطلاعاتشونو از همون طریق با وارد کردن شماره شون آپدیت کنن؟؟؟ الان میشه گفت تو این فرم به اینصورت اون سوال 24 یجورایی بی معناست. چون معمولا بچه ها این فرمو زمانی پر میکنن که هنوز جواب نگرفتن...!!! ولی ایم مشکل با دادن یه شماره به طرف کاملا حل میشه و دیگه هیچکس هم نمیتونه اطلاعات یه نفر دیگه رو تغییر بده. آرش جان این اصلا تو این نوع فرمها ممکنه؟
    ویرایش توسط shibaak : June 4th, 2012 در ساعت 12:16 AM

صفحه 1 از 45 1234567891011 ... آخرینآخرین