صفحه 10 از 47 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 468

موضوع: مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

Exclamation پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

جدول روادید آنلاین قابل مشاهده است، اگر دوستان میخواهند کمکی به جدول کنند به مدیر محترم studentz هماهنگ بشوند.
    نیازی به فایل بازی و ... جهت تکمیل زحمات بچه ها ... تو این تاپیک نمیباشد.

هر گونه سوال و نظر و کمک در تاپیک مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا مطرح شود.
    (اطلاعات شما آپدیت شد.)

ویراستاران جدول به جر من:
    flurion و varesh90

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr150 نمایش پست ها
    سلام، من اطلاعاتمو توی جدول وارد کردم اینجا اما تعداد روزهایی که از سابمیشن گذشته رو 411 روز نوشته که اشتباهه، اجازه ادیت هم نمیده، چجوری میتونم ادیت کنم؟

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نکته مهم در مورد جدول روادید:

همانطور که میدونید جدول هر لحظه آپدیت میشود دوستان برای همکاری بیشتر میتوانند تغییر وضعیت و ثبت نتیجه اپلیکشن خود را با فرم انجام دهند که تو جدول سریع آپدیت شود و ما هم هر لحظه پست های شما عزیزان را دنبال نکنیم.

توضیح 1:

در صفحه اول فرم در سوال زیر گزینه ی 3 یا 4 را انتخاب نمایید، و در صفحه بعد که منتقل میشوید با وارد کردن ID و جواب دادن یک سوال دیگر فرم را سابمیت نمایید.

Please select one of these options.*

• New App + No Decision (New applicant but no decision has been made by the Embassy )
    • New App + With Decision ( New applicant and a decision has been made by the Embassy)
    • Previous App + With Changes (Prevous applicant and asked for additional Documents or Questions by the Embassy)
    • Previous App + With Decision (Prevous applicant and a decision has been made by the Embassy)

توضیح 2:

-در ستون Status هم اطلاعات کاربرانی که مدارک ازشون خواسته شده همراه زمانش وارد میشود، و تبدیل به رنگ بنفش میشود.
    - در ستون Requested Document by Embassy که از امروز اضافه شد، مدارک خواسته شده وارد میشود.
    -شمارشگر Doc Req App هم اضافه شد.

با تشکر

ApplyAbroad Editor
    varesh90 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام
    من برای ترم زمستان می خواهم اقدام کنم، و جدول را مرتب بررسی می کنم. اخیرا مشاهده کرده ام اطلاعات چند نفراز بچه ها چند روز پس از ورود به جدول حذف شده هست، آیا اشتباهی رخ داده است؟
    سلام دوست عزيز. ممنون از سوال خوبتون! اشتباهي در كار نيست و حذف شدن اطلاعات چند نفر از دوستان به دليل درخواست هاي مكررشون بوده! اينكه دليل اين درخواست چي بوده،‌براي ما هم نامعلومه. اتفاقا شرايط اين دسته از دوستان در بيشتر موارد خاص بوده:‌مثلا رشته خاص،‌ نيمه فاند بودن،‌ ... كه اگر اين اطلاعات در جدول مي موند و البته نتيجه درخواست ويزا هم ثبت مي شد،‌خيلي مي تونست كمك كنه به آيندگان. هنگام دريافت اين درخواست ها فرصت كافي براي تدوين يك سياست واحد در اين قبيل موارد وجود نداشت و تصميم گرفته شد تا مطابق درخواست اين دوستان،‌اطلاعاتشون حذف بشه. به نظر مي رسه بهتر باشه اطلاعات هيچ كاربري حذف نشه و حتي اطلاعات كاربراني كه حذف شده،‌ مجددا در جدول وارد بشه. با اينحال از نظرات سازنده دوستان و مديريت محترم در اين خصوص به شدت استقبال مي كنيم. موفق باشيد

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام
    من برای ترم زمستان می خواهم اقدام کنم، و جدول را مرتب بررسی می کنم. اخیرا مشاهده کرده ام اطلاعات چند نفراز بچه ها چند روز پس از ورود به جدول حذف شده هست، آیا اشتباهی رخ داده است؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط varesh90 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز. ممنون از سوال خوبتون! اشتباهي در كار نيست و حذف شدن اطلاعات چند نفر از دوستان به دليل درخواست هاي مكررشون بوده! ... به نظر مي رسه بهتر باشه اطلاعات هيچ كاربري حذف نشه و حتي اطلاعات كاربراني كه حذف شده،‌ مجددا در جدول وارد بشه. با اينحال از نظرات سازنده دوستان و مديريت محترم در اين خصوص به شدت استقبال مي كنيم. موفق باشيد
    varesh90 از زحماتی که در این مدت برای ویرایش جدول کشیدی ممنون، من هم با حذف اطلاعات مخالفم، مواردی که هم حذف شده فقط 3 مورد بوده است.
    لیست کاربران برای ترم های مختلف Sep 2011 - Jan 2012 - May 2012 - Sep 2012 و از همه مهمتر شیت نتایج پذیرش که در فایلی به عنوان جدول روادید دانشجویی کانادا جمع آوری شده است، تک تک اطلاعات این عزیزان میتوانند برای آیندگان در تصمیم گیری مفید باشد.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

سلام دوست عزيز. ممنون از سوال خوبتون! اشتباهي در كار نيست و حذف شدن اطلاعات چند نفر از دوستان به دليل درخواست هاي مكررشون بوده! اينكه دليل اين درخواست چي بوده،‌براي ما هم نامعلومه. اتفاقا شرايط اين دسته از دوستان در بيشتر موارد خاص بوده:‌مثلا رشته خاص،‌ نيمه فاند بودن،‌ ... كه اگر اين اطلاعات در جدول مي موند و البته نتيجه درخواست ويزا هم ثبت مي شد،‌خيلي مي تونست كمك كنه به آيندگان. هنگام دريافت اين درخواست ها فرصت كافي براي تدوين يك سياست واحد در اين قبيل موارد وجود نداشت و تصميم گرفته شد تا مطابق درخواست اين دوستان،‌اطلاعاتشون حذف بشه. به نظر مي رسه بهتر باشه اطلاعات هيچ كاربري حذف نشه و حتي اطلاعات كاربراني كه حذف شده،‌ مجددا در جدول وارد بشه. با اينحال از نظرات سازنده دوستان و مديريت محترم در اين خصوص به شدت استقبال مي كنيم. موفق باشيد
    نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    varesh90 از زحماتی که در این مدت برای ویرایش جدول کشیدی ممنون، من هم با حذف اطلاعات مخالفم، مواردی که هم حذف شده فقط 3 مورد بوده است.
    لیست کاربران برای ترم های مختلف Sep 2011 - Jan 2012 - May 2012 - Sep 2012 و از همه مهمتر شیت نتایج پذیرش که در فایلی به عنوان جدول روادید دانشجویی کانادا جمع آوری شده است، تک تک اطلاعات این عزیزان میتوانند برای آیندگان در تصمیم گیری مفید باشد.
    یکی از این افراد من بودم و دلیلم هم این بود که متاسفانه (بلانسبت شما) یه عده واقعا نمیدونم چرا حتی ارزش اینو ندارن که بهشون کمک کنیم. دوست ندارم وارد جزئیات بشم.
    بهرحال به نظر من اصلا این درست نیست که اطلاعات افرادی مثل من برگردونده بشه. من زمانی اطلاعاتم رو توی این سایت وارد کردم که جدول قابل ویرایش بود و من میتونستم در صورتی که بخوام اطلاعاتم رو پاک کنم. اینها جزو اطلاعات شخصی منه که شاید زمانی نخوام در اختیار کسی بذارم. کسی نمیتونه منو یا هرکس دیگه رو مجبور کنه. هرکسی اینجا حق داره اطلاعاتشو بخواد که وارد بشه یا پاک بشه. من اگر میدونستم هیچوقت نمیتونم این اطلاعات رو پاک کنم هیچوقت اصلا وارد نمیکردم و اونوقت کسی هم نمیتونست منو مجبور کنه به اینکه اینا باید بمونه. خیلی از کاربران هم هستند که اصلا اطلاعاتشون وارد نشده و اتفاقا زیاد هم توی فروم میان. به همین دلیل هم به شدت با این قضیه مخالفم که کسی نتونه اطلاعاتشو به میل خودش پاک کنه یا وارد نکنه.
    ویرایش توسط shibaak : June 28th, 2012 در ساعت 12:59 AM

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

همکاری برای جدول روادید

1: دوستانی که اطلاعاتشان تو جدول وارد نکرده اند، و از سفارت ایمیل یا نتیجه ای گرفتند، خواهش میشود اگر میخواهند کاربران را مطلع نمایند،

الف)
    جدول را از طریق فرم تکمیل نمایند.(
    توصیه میشود جدول را کامل نمایید که آیندگان هم از اطلاعات شما استفاده کند و دنبال پستهای شما نگردند)

ب)
    اگر پر کردن جدول برای شما مقدر نمی باشد،
    جوابتان را کاملتر حداقل با ذکر موارد مهم زیر بیان نمایند.
    Submission Date- University- Major- Degree- Fund- Grad Year- Immigration File/when- Relative in Canada
    تا نیازی به ایجاد پست برای پرسش 21 سوال پشت سر از شما هم نشود و این تاپیک شلوغ نشود.

2: دوستانی که اطلاعاتشان در جدول میباشد برای همکاری بیشتر میتوانند تغییر وضعیت و ثبت نتیجه اپلیکشن خود را با فرم انجام دهند که تو جدول سریع آپدیت شود و ما هم هر لحظه پست های شما عزیزان را دنبال نکنیم.
    نحوه پر کردن فرم: در صفحه اول فرم در سوال زیر گزینه ی 3 یا 4 را انتخاب نمایید، و در صفحه بعد که منتقل میشوید با وارد کردن ID و جواب دادن یک سوال دیگر فرم را سابمیت نمایید.

از دوستانی که همکاری میکنند، تشکر می نمایم.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

..............هنگام دريافت اين درخواست ها فرصت كافي براي تدوين يك سياست واحد در اين قبيل موارد وجود نداشت و تصميم گرفته شد تا مطابق درخواست اين دوستان،‌اطلاعاتشون حذف بشه. به نظر مي رسه بهتر باشه اطلاعات هيچ كاربري حذف نشه و حتي اطلاعات كاربراني كه حذف شده،‌ مجددا در جدول وارد بشه. با اينحال از نظرات سازنده دوستان و مديريت محترم در اين خصوص به شدت استقبال مي كنيم. موفق باشيد
    نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    یکی از این افراد من بودم و دلیلم هم این بود که متاسفانه (بلانسبت شما) یه عده واقعا نمیدونم چرا حتی ارزش اینو ندارن که بهشون کمک کنیم. دوست ندارم وارد جزئیات بشم.
    بهرحال به نظر من اصلا این درست نیست که اطلاعات افرادی مثل من برگردونده بشه. من زمانی اطلاعاتم رو توی این سایت وارد کردم که جدول قابل ویرایش بود و من میتونستم در صورتی که بخوام اطلاعاتم رو پاک کنم. اینها جزو اطلاعات شخصی منه که شاید زمانی نخوام در اختیار کسی بذارم.........................
    پر واضحه که حق آشکار کردن اطلاعات برای صاحبانش محفوظ باشه. اگر درخواست کردند که اطلاعات حذف بشه صاحب اختیار هستند و معلومه که باید بشه! البته ممکنه ویرایشگران جدول ناراحت بشن که به زحمت میفتند؛ اگر این طوریه موقع ورود اطلاعات خیلی گنده اون بالا باید نوشته بشه که پس از ورود اطلاعات امکان حذف یا مخفی کردن آن ها به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت! که این هم ممکنه سبب شه که مردم شک کنند و اصلن قید به اشتراک گذاشتنش رو از اول بزنند.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    پر واضحه که حق آشکار کردن اطلاعات برای صاحبانش محفوظ باشه. اگر درخواست کردند که اطلاعات حذف بشه صاحب اختیار هستند و معلومه که باید بشه! البته ممکنه ویرایشگران جدول ناراحت بشن که به زحمت میفتند؛ اگر این طوریه موقع ورود اطلاعات خیلی گنده اون بالا باید نوشته بشه که پس از ورود اطلاعات امکان حذف یا مخفی کردن آن ها به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت! که این هم ممکنه سبب شه که مردم شک کنند و اصلن قید به اشتراک گذاشتنش رو از اول بزنند.
    نمیدونم بچه ها عوض اینکه همکاری کنند، .... به به...
    چه شکی؟ جدول و اپلای ابراد عین همه، چون همه 306 نفری که تا الان اطلاعاتشون جدوله بچه های اپلای ابراد هستند.
    از این 306 نفر که تو جدول هست. فقط 3 نفر اطلاعتش را درخواست داده بود که پاک بشود و پاک شد.
    ناراحت؟
    فش هم میشنویم و امتیاز - هم میگیریم
    به جای اینکه وحدت و همکاری خودمون را نشون دهیم، که همه بیان اطلاعاتشون را وارد کنند ، با هم ..... به به...
    دوستانی هم که میخواهند اطلاعاتش پاک شود، لطفا برای حذف اطلاعات خودتان به مدیران محترم این انجمن پ. خ. بفرستید.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    نمیدونم بچه ها عوض اینکه همکاری کنند، .... به به...
    چه شکی؟ جدول و اپلای ابراد عین همه، چون همه 306 نفری که تا الان اطلاعاتشون جدوله بچه های اپلای ابراد هستند.
    از این 306 نفر که تو جدول هست. فقط 3 نفر اطلاعتش را درخواست داده بود که پاک بشود و پاک شد.
    ناراحت؟
    فش هم میشنویم و امتیاز - هم میگیریم
    به جای اینکه وحدت و همکاری خودمون را نشون دهیم، که همه بیان اطلاعاتشون را وارد کنند ، با هم ..... به به...
    دوستانی هم که میخواهند اطلاعاتش پاک شود، لطفا برای حذف اطلاعات خودتان به مدیران محترم این انجمن پ. خ. بفرستید.
    عجب!
    این جدول بسیار بسیار در روند بررسی اوضاع مفید بود

من از طرف بقیه از شما تورج عزیز تشکر می کنم (گفتم از طرف بقیه چون خودم هنوز توی جدول نیستم)

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    بهرحال به نظر من اصلا این درست نیست که اطلاعات افرادی مثل من برگردونده بشه. من زمانی اطلاعاتم رو توی این سایت وارد کردم که جدول قابل ویرایش بود و من میتونستم در صورتی که بخوام اطلاعاتم رو پاک کنم. اینها جزو اطلاعات شخصی منه که شاید زمانی نخوام در اختیار کسی بذارم. کسی نمیتونه منو یا هرکس دیگه رو مجبور کنه. هرکسی اینجا حق داره اطلاعاتشو بخواد که وارد بشه یا پاک بشه. من اگر میدونستم هیچوقت نمیتونم این اطلاعات رو پاک کنم هیچوقت اصلا وارد نمیکردم و اونوقت کسی هم نمیتونست منو مجبور کنه به اینکه اینا باید بمونه. خیلی از کاربران هم هستند که اصلا اطلاعاتشون وارد نشده و اتفاقا زیاد هم توی فروم میان. به همین دلیل هم به شدت با این قضیه مخالفم که کسی نتونه اطلاعاتشو به میل خودش پاک کنه یا وارد نکنه.
    حالا چرا اینقدر عصبانی.
    از قشر فرهیخته مملکت انتظارات بیشتری هستا

هر چه فریاد دارید سر سفارت کانادا در آنکارا بزنید نه سر همیدگه