صفحه 11 از 47 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 468

موضوع: مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

Junior Member kamran_K_K آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng, Arak U

پیش فرض پاسخ : مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

سلام تورج جون من اشتراک اینترنت نسبتا خوبی دارم (512) اما راستشو بخوای با باز کردن جدول فوق العاده مشکل دارم پیشنهادی چیزی نداری؟ روانی بودم از فکر ویزا از فکر این دیگه پرخاشگر شدم) کمک

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

مال من 128 هست، پست #102 را که خودی؟ سطر دومش؟ اگه با اون هم حل نشد، بهم پیام بفرست.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    عجب!
    این جدول بسیار بسیار در روند بررسی اوضاع مفید بود

من از طرف بقیه از شما تورج عزیز تشکر می کنم (گفتم از طرف بقیه چون خودم هنوز توی جدول نیستم)
    ممنون، این جدول و فرم از طریق ادمین و تمام مدیران اپلای ابراد و بزرگان مورد تایید و تشکر قرار گرفته است. در حدی که میخواهند جدول فعلی را به این سایت منتقل کنند.

فقط 3 مورد از 306 نفر که درخواست حذف داده بود، که با تمام احترام حذف شد.

اگر 1 هزارم زحماتی که من
    flurion و دوست دیگرم varesh90 کشیده ام را به دوش میگرفتند پست های حاشیه ای ایجاد نمیکردند.

این بحث در اینجا تمام میشود، کسایی که مخاف وضع موجود هستند، میتوانند به من امتیاز - بدهند و با مدیران هماهنگ شوند.
    ویرایش توسط setareh21 : August 13th, 2012 در ساعت 06:53 PM

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    یکی از این افراد من بودم و دلیلم هم این بود که متاسفانه (بلانسبت شما) یه عده واقعا نمیدونم چرا حتی ارزش اینو ندارن که بهشون کمک کنیم. دوست ندارم وارد جزئیات بشم.
    بهرحال به نظر من اصلا این درست نیست که اطلاعات افرادی مثل من برگردونده بشه. من زمانی اطلاعاتم رو توی این سایت وارد کردم که جدول قابل ویرایش بود و من میتونستم در صورتی که بخوام اطلاعاتم رو پاک کنم. اینها جزو اطلاعات شخصی منه که شاید زمانی نخوام در اختیار کسی بذارم. کسی نمیتونه منو یا هرکس دیگه رو مجبور کنه. هرکسی اینجا حق داره اطلاعاتشو بخواد که وارد بشه یا پاک بشه. من اگر میدونستم هیچوقت نمیتونم این اطلاعات رو پاک کنم هیچوقت اصلا وارد نمیکردم و اونوقت کسی هم نمیتونست منو مجبور کنه به اینکه اینا باید بمونه. خیلی از کاربران هم هستند که اصلا اطلاعاتشون وارد نشده و اتفاقا زیاد هم توی فروم میان. به همین دلیل هم به شدت با این قضیه مخالفم که کسی نتونه اطلاعاتشو به میل خودش پاک کنه یا وارد نکنه.
    دوست عزیز، قواعد جدول مشابه قواعد apply abroad تنظیم شده. شما در AA نیز اطلاعات شخصی (نظر دادن، سوال پرسیدن، و ...) وارد می کنید. شما اگه توی AA پست بگذارید، از یک ساعت بعد از گذاشتن پست نمی تونید آن را حذف کنید مگر اینکه به مدیر AA اطلاع بدید و درخواستتونو مطرح کنید!
    شما از اینکه خودتون نمی تونید اطلاعات را پاک کنید نباید عصبانی باشید (این عرفی است که همانطور که گفتم در AA و یا هر فروم دیگه ای صادقه)، شما در صورتی باید عصبانی باشید که درخواست حذف بدهید و ولی این کار با دلایل غیر منطقی صورت نپذیرد.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط flurion نمایش پست ها
    دوست عزیز، قواعد جدول مشابه قواعد apply abroad تنظیم شده. شما در AA نیز اطلاعات شخصی (نظر دادن، سوال پرسیدن، و ...) وارد می کنید. شما اگه توی AA پست بگذارید، از یک ساعت بعد از گذاشتن پست نمی تونید آن را حذف کنید مگر اینکه به مدیر AA اطلاع بدید و درخواستتونو مطرح کنید!
    شما از اینکه خودتون نمی تونید اطلاعات را پاک کنید نباید عصبانی باشید (این عرفی است که همانطور که گفتم در AA و یا هر فروم دیگه ای صادقه)، شما در صورتی باید عصبانی باشید که درخواست حذف بدهید و ولی این کار با دلایل غیر منطقی صورت نپذیرد.
    ببین تورج من تشکر کردم ازت + هم دادم ولی این باز داره کش میده...!!! و واقعا هم به نظر من این بحث رو نباید کش داد ولی از اونجایی که ایشون نکاتی رو ذکر کردن باید در جوابشون بگم که:
    دوست من اولا من اصلا عصبانی نیستم. از تورج هم تشکر کردم. همونروز. فقط صرفا دلایل مختلف رو برای این حق شخصی خودم شما و همه توضیح دادم که این یک نوع اطلاعات شخصیه و هر کسی حق داره اگر نخواد نذاره. اگر هر کس دیگه هم جز خودم بود بهش حق میدادم که نخواد همچین اطلاعاتی رو در اختیار من و بقیه بذاره. ضمن اینکه تو جدول AA همه میدونن که نمیتونن اطلاعات رو بعد از مدتی پاک کنن و این قانون از اول ذکر شده. ولی اینجا من فکر میکردم میشه ولی یهو روند عوض شد و جدول رو بستن و گفتن فقط خودمون میتونیم دستش بزنیم (ضمن اینکه بگم کار خوبی بود از اون جهت که اطلاعات بقیه رو دیگه نمیشد دست زد.) و ممنونم از اینکه تورج هم همکاری کرد.
    ضمنا اطلاعات این دوتا جدول کاملا باهم متفاوته و با اینکه میدونم اطلاعات خیلی به در بخوریه و همیشه هم از زحمات بچه ها چه تورج چه شما چه varesh تشکر کرددم ولی دیگه دوست ندارم حداقل فعلا اطلاعات خودم اونجا باشه.
    ویرایش توسط shibaak : June 30th, 2012 در ساعت 09:51 AM

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

درود
    اگه بشه کاری کنید که تو جدول افرادی که پذیرش May دارن رو از بقیه تشخیص داد، خوب میشه.

سپاس

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    درود
    اگه بشه کاری کنید که تو جدول افرادی که پذیرش May دارن رو از بقیه تشخیص داد، خوب میشه.

سپاس
    درود
    جواب شما را اینجا میدم، ولی هم پست شما هم این پست من به تاپیک مربوطه منتقل می شود!
    افرادی که May پذیرش گرفتند و ویزا گرفتند در شیت May 2012 هستند.
    افرادی که مجبور به دیفر شدند، به خواست خودشون انتقال دادم رو Sep 2012،
    تشخیص؟ تعدادشون کمه، و همچنین در شیت Additional Comments about your application هم اگر دلشون خواسته دیفر کردنشنو نوشتن.
    هر گونه سوال - پیشنهاد در: مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

توضیحات لازم برای جدول و فرم روادید دانشجویی کانادا: #101

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

تغییرات کلی:

جدول روادید به کمک ادمین محترم مهرداد عزیز به اپلای ابراد انتقال یافت، لینک جدید:

https://docs.google.com/spreadsheet/...zVl9YY0E#gid=2

این آخرین تغییر در مورد جدول می باشد! لینک جدید را در Browser خود دخیره نمایید!

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

من یه پیشنهادی دارم برای جدول.
    مثل جدول نتایجی که در applyabroad برای همه کشورها رشته ها و ... وجود داره که شخص مختاره نام کاربریش مخفی بمونه یا نمایش داده شه، برای این جدول هم میشه اینکار رو کرد.
    شاید کسایی که اطلاعاتشون توی جدول هست و میخوان نباشه به اینکه به جای نام کاربری شون نوشته بشه "hidden" راضی شن و هم اطلاعات مفیدشون برای بقیه بمونه. فقط چیزی که هست باز یه زحمت اضافه ای میافته گردن سه دوستی که جدول رو مرتب میکنند، اینکه باید بدونن کدوم hidden کدوم کاربره تا بتونن اطلاعات رو به روز کنن!!
    باز برای از بین رفتن این مشکل یه پیشنهاد تکمیلی دارم. کاربرهایی که میخوان نام کاربریشون در جدول مخفی باشه، صبر کنن وقتی نتیجه نهایی رو از درخواست ویزای دانشجویی شون گرفتن اطلاعات رو در جدول وارد کنند.
    باز هم تشکر از سه تا مسئول خوب جدول که این همه روی این موضوع وقت میذارند. من که به خصوص به آقا تورج برای به روز کردن جدول خیلی زحمت دادم و واقعا ازشون ممنونم.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hope نمایش پست ها
    من یه پیشنهادی دارم برای جدول.
    مثل جدول نتایجی که در applyabroad برای همه کشورها رشته ها و ... وجود داره که شخص مختاره نام کاربریش مخفی بمونه یا نمایش داده شه، برای این جدول هم میشه اینکار رو کرد.
    شاید کسایی که اطلاعاتشون توی جدول هست و میخوان نباشه به اینکه به جای نام کاربری شون نوشته بشه "hidden" راضی شن و هم اطلاعات مفیدشون برای بقیه بمونه. فقط چیزی که هست باز یه زحمت اضافه ای میافته گردن سه دوستی که جدول رو مرتب میکنند، اینکه باید بدونن کدوم hidden کدوم کاربره تا بتونن اطلاعات رو به روز کنن!!
    باز برای از بین رفتن این مشکل یه پیشنهاد تکمیلی دارم. کاربرهایی که میخوان نام کاربریشون در جدول مخفی باشه، صبر کنن وقتی نتیجه نهایی رو از درخواست ویزای دانشجویی شون گرفتن اطلاعات رو در جدول وارد کنند.
    باز هم تشکر از سه تا مسئول خوب جدول که این همه روی این موضوع وقت میذارند. من که به خصوص به آقا تورج برای به روز کردن جدول خیلی زحمت دادم و واقعا ازشون ممنونم.
    در جدول می خواهیم به قول یکی از دوستان Friendly باشیم، تا استقبال از جدول زیاد شود، و اطلاعات خوبی برای آیندگان بماند. خیلی ها با دیدن اسامی کاربراها و اطلاعات اونها، اطلاعات خود را وارد میکنند، من فکر نمیکنم آیندگان بخوان با پ. خ. مزاحمتی برای کاربرانی که ایجاد کنند. چون تمام اطلاعات دوستان در جدول هست، و نیازی به طرح سوال و ایجاد پست نیست.

ولی با توجه با اینکه جدول از امروز به AA انتقال یافت، کلیه قوانین AA روی جدول هم اجرا میشود، نظر با اکثریت و مدیران و از همه مهمتر ادمین محترم است.