صفحه 13 از 47 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 468

موضوع: مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

سلام.
    میدونم الان من هرچی بگم آناً یه عده میگن شما از خودتو پاک کردی حرف نزن دیگه ها، ولی به نظرم قدیم که همه خطی که مربوط به شخص بود رنگی میشد بهتر بود. اینجوری گم میکنی و باید هی نگاه کنی ببینین همون خطو داری میخونی یا بعدی یا قبلی. الان دیگه فقط اسمشه و تاریخ اکسپت یا ریجکت یا درخواست مدارکش که رنگی میشه و این به نظرم یخورده خوندن جدولو سخت کرده. به نظرم بهتره همه خط رنگی بشه. البته این پیشنهاد بود. میدونم که بعدا هم همه تقریبا یه رنگ میشه (انشالا همه سبز) ولی فعلا اینطوری نیست و این اتفاق هم به مرور میفته. میشه بعد که جوابای همه کامل شد همه رو به این صورت الان در بیاریم.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام.
    میدونم الان من هرچی بگم آناً یه عده میگن شما از خودتو پاک کردی حرف نزن دیگه ها، ولی به نظرم قدیم که همه خطی که مربوط به شخص بود رنگی میشد بهتر بود. اینجوری گم میکنی و باید هی نگاه کنی ببینین همون خطو داری میخونی یا بعدی یا قبلی. الان دیگه فقط اسمشه و تاریخ اکسپت یا ریجکت یا درخواست مدارکش که رنگی میشه و این به نظرم یخورده خوندن جدولو سخت کرده. به نظرم بهتره همه خط رنگی بشه. البته این پیشنهاد بود. میدونم که بعدا هم همه تقریبا یه رنگ میشه (انشالا همه سبز) ولی فعلا اینطوری نیست و این اتفاق هم به مرور میفته. میشه بعد که جوابای همه کامل شد همه رو به این صورت الان در بیاریم.
    پیش زمینهسطرهای جدولرا سه رنگ کردیم، که بچه ها راحت Track کنند، و سطر ها رو گم نکنن.

همچنین اطلاعات حاوی ستون های مهم را کنار هم آوردیم که در یک نگاه اطلاعات مهم کاربر در اختیار دوستان قرار گیرد.

فقط اطلاعات ستونهای
    ID و Doc & Q Req. وResult وRequested Document by Embassy or Returend Applicationرا رنگی کردیم، (موقعی که کل سطر رنگی بود برای ویرایش اذیت میشدیم)

رنگ نارنجی هم برای کاربرانی کهReturned application شده اند، استفاده میشود.

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

ضمن تشکر از دوست خوبمون تورج که زحمات زیادی رو برای این جدول کشیده اند.
    خواستم ببینم که ممکنه جلوی مشخصات هر شخص میزان شهریه سالیانه رو نوشت؟ می دونم کار سختیه ولی اگر بشه خیلی اطلاعات به بقیه می ده.
    ممنونم

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    ضمن تشکر از دوست خوبمون تورج که زحمات زیادی رو برای این جدول کشیده اند.
    خواستم ببینم که ممکنه جلوی مشخصات هر شخص میزان شهریه سالیانه رو نوشت؟ می دونم کار سختیه ولی اگر بشه خیلی اطلاعات به بقیه می ده.
    ممنونم

کار جدول علاوه بر من با (flurion) و Varesh90 هم هست.
    یک دقیقه کار داره! ولی دیگه همه فرم رو پر کردند، نمیشه از نو همه بیان فرم رو از نو پر کنند، ولی اگه نظر سایر بچه ها هم همینه! اون ستون هم میزاریم،
    Annual Tuition Fee ،
    میشه از ترم دیگه این ستون را گزاشت، برای مقایسه پیشنهاد خوبیه، که بفهمیم علاوه بر فاند، نامه بانکی دوستان چه کسری از شهریه را کاور میکنه! (البته هزینه زندگی بین 10000$-16000$ ثابت است.)
    ویرایش توسط setareh21 : August 13th, 2012 در ساعت 07:09 PM

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

توی قسمت فرم اونجا که اول اطلاعات بچه ها توش میاد همون اول که وارد میکنن قبل از اینکه وارد جدول بشه. اون جمله که بزرگ نوشتید توی یه مربع قرمز رنگ میاد روی مشخصاتو میگیره و نمیشه تا زمانی که وارد جدول نشده مشخصات رو از تو اون فرم دید. من نمیدونم برای همه اینطوره یا واسه من فقط. تا چند روز پیش هم پائینتر بود ولی امروز خیلی بالاتر اومده و دیگه کامل رو قسمتای اول مشخصاتو گرفته.
    میشه اینو یه جوری آورد پائینتر که اون وسط نباشه؟؟؟ یا یه ردیف اون جدول رو خونه ها شو باهم مرج کرد و گذاشت اونجا با فونت بزرگ؟ (مثل مثلا اونجا که نوشتید چند نفر پاس ریکوئست شدن چند نفر ریجکت شدن و اینا توی پیج همین سپتامبر امسال.)

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

کاربری که فرم را پر می نماید تمام اطلاعاتش در شیت Form ظاهر میشود، ممکن است زمانی که ادیتورها آنلاین نیستند، کاربری تغییر Status اپلیکیشن کند!!!
    در این صورت شما اگر عبارات Form(1 یا Form(2 یا Form(3 یا ... Form(n

در بالای جدول مطابق نمونه (عکس) دیدید، نشان دهنده این هست که کاربری فرم را پر کرده ولی مسئولان جدول شیت Sep2012 آپدیت نکرده اند!
    پس میتواندید به شیت Form رجوع نمایید، و اطلاعات و تغییرات جدید را مشاهده فرمایید. (عکس قرمز موجود در شیت Form را هم پایین آوردیم)

توجه بفرمایید که امکانش هست ما اطلاعات شیت Form را به شیت Sep2012 انتقال بدیم ولی در صفحه شما به علت پایین بودن سرعت اینترنت بازهم عبارت Form(1 .. در بالای جدول قابل دیدن باشد. که میتوانید صفحه را Refresh نمایید ...

Form.png

Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

کسایی که مسئول جدول هستید خواهش می کنم اطلاعات غلط رو وارد این جدول نکنید.
    خیلی واضحه که نفر آخر اطلاعات رو غلط وارد کرده. به نظرتون 16- روزه که پروندشو پست کرده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط aeiut نمایش پست ها
    کسایی که مسئول جدول هستید خواهش می کنم اطلاعات غلط رو وارد این جدول نکنید.
    خیلی واضحه که نفر آخر اطلاعات رو غلط وارد کرده. به نظرتون 16- روزه که پروندشو پست کرده؟
    دوست عزیز من مسئول جدول نیستم. ولی هر چی بچه ها وارد می کنن اونا وارد می کنند و ویرایش نمی کنند. بعد مسئولین جدول کلی سر این صفحه که با یک کلیک به را حتی می بینید زحمت می کشند ، درست نیست با لحن انقدر عصبانی خطابشون قرار بدید. بسیار ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

دوستانی که زحمت ویرایش جدول رو می کشید، توجه کنید که بعضی افرادی که نتیجه می گیرند، یا خیلی خوشحال هستند و یادشون می ره فرم پر کنند، یا خیلی اعصابشون خرابه حوصله ی این کار رو ندارند؛ بهتره هر موقع توی فروم کسی اطلاعاتشو میده، خودتون آپدیتش کنید و منتظر نشید خودش فرم پر کنه.

{در ضمن خواهش می کنم نگید که «این نظر شماست!» چون این بدیهیه که من نظر خودم رو می دم و نظر مثلن پسرخاله ام رو نمیدم.}

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    دوستانی که زحمت ویرایش جدول رو می کشید، توجه کنید که بعضی افرادی که نتیجه می گیرند، یا خیلی خوشحال هستند و یادشون می ره فرم پر کنند، یا خیلی اعصابشون خرابه حوصله ی این کار رو ندارند؛ بهتره هر موقع توی فروم کسی اطلاعاتشو میده، خودتون آپدیتش کنید و منتظر نشید خودش فرم پر کنه.

{در ضمن خواهش می کنم نگید که «این نظر شماست!» چون این بدیهیه که من نظر خودم رو می دم و نظر مثلن پسرخاله ام رو نمیدم.}
    راستش من هم با این نظر ایشون موافقم. یعنی تا جاییه می شه خودشون وارد کنند اگر این کار و نکردند بر اساس اطلاعات تو فرم این کار انجام بشه. خیلی خیلی ممنون بابت زحمات شما.