صفحه 14 از 47 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 468

موضوع: مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط aeiut نمایش پست ها
    کسایی که مسئول جدول هستید خواهش می کنم اطلاعات غلط رو وارد این جدول نکنید.
    خیلی واضحه که نفر آخر اطلاعات رو غلط وارد کرده. به نظرتون 16- روزه که پروندشو پست کرده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sabioli نمایش پست ها
    دوست عزیز من مسئول جدول نیستم. ولی هر چی بچه ها وارد می کنن اونا وارد می کنند و ویرایش نمی کنند. بعد مسئولین جدول کلی سر این صفحه که با یک کلیک به را حتی می بینید زحمت می کشند ، درست نیست با لحن انقدر عصبانی خطابشون قرار بدید. بسیار ممنون.
    چرا ما همیشه دنبال ایرادی توی یک کیس هستیم؟ شما بفرمایید چی کار کنیم!؟؟ که اطلاعات کاربرها رو برسسی کنیم؟
    ما یک ترک نامبر راه انداختیم! که همه شاکی شدند!!!!
    من خودم تا حالا اطلاعات کاربرها رو نگاه نکرده ام! فقط به Status ها و شمارشگرها نگاه میکنم! چون هممون یه جوری عین همیم!.......

مورد اشتباه: خوب حتما ایشون موقع وارد کردن تاریخ سابمیشن 7/28/2012 به جای 6 7 زده!...

ویرایش: ما فقط اطلاعات شبیه University را U و Engineering را Eng و بعضی اطلاعات را خلاصه میکنیم، که راحت خوانده شوند.

پیشنهاد: شما میتوانید اگه اطلاعات مشکوکی دیدید! به کاربر مربوطه پیام بفرستید، و سوال و مورد را ازش بپرسید و بگید اصلاخیه رو تو این تاپیک یا با پر کردن فرم به اطلاع همه برساند ......

Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    چرا ما همیشه دنبال ایرادی توی یک کیس هستیم؟ شما بفرمایید چی کار کنیم!؟؟ که اطلاعات کاربرها رو برسسی کنیم؟
    ما یک ترک نامبر راه انداختیم! که همه شاکی شدند!!!!
    من خودم تا حالا اطلاعات کاربرها رو نگاه نکرده ام! فقط به Status ها و شمارشگرها نگاه میکنم! چون هممون یه جوری عین همیم!.......

مورد اشتباه: خوب حتما ایشون موقع وارد کردن تاریخ سابمیشن 7/28/2012 به جای 6 7 زده!...

ویرایش: ما فقط اطلاعات شبیه University را U و Engineering را Eng و بعضی اطلاعات را خلاصه میکنیم، که راحت خوانده شوند.

پیشنهاد: شما میتوانید اگه اطلاعات مشکوکی دیدید! به کاربر مربوطه پیام بفرستید، و سوال و مورد را ازش بپرسید و بگید اصلاخیه رو تو این تاپیک یا با پر کردن فرم به اطلاع همه برساند ......
    آقا دست شما درد نکنه که واسه جدول زحمت می کشید. شما درست می فرمایید. من الان بشون یه پیام میدم

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aeiut نمایش پست ها
    آقا دست شما درد نکنه که واسه جدول زحمت می کشید. شما درست می فرمایید. من الان بشون یه پیام میدم
    ممنون از شما
    از این به بعد همه باید برای جدول فعالیت کنند! تا اشتباهی در جدول نباشد!

فعالیت و همکاری

1) به توضیحات مدیر محترم توجه بفرمایند: اطلاعیه مهم - جدول روادید دانشجویی کانادا

2) کاربران اطلاعات خام خودشان را با دقت با ID اپلای ابراد از طریق فرم پر نمایند.

3) تغییر اطلاعات را حتما بازم با فرم انجام دهند! و بعد پاس ریکوست شدن یا ..... اولین مرحله تکمیل فرم باشد!
    یادتون نره شما از این سایت و جدول استفاده کرده اید!!!!

4) اگه اطلاعات مشکوکی دیدید! به کاربر مربوطه پیام بفرستند، و سوال و مورد را ازش بپرسید و بگید اصلاحیه رو تو این تاپیک و یا با پر کردن فرم به اطلاع همه برساند.

5) ممنون

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

آپدیت اطلاعات و عدم همکاری کاربران Sep 2012:

برای اینکه اوضاع مرتب شود قبلا تک تک پستهای کاربران (مخصوصا اپلیکانتهای 2011 شیت Sep 2011) را برسی می نمودیم.
    از دو هفته پیش مرتبا در پست های #92 و #96 و #111 از بچه ها دعوت به همکاری نمودم
    در نهایت دیروز در پست #2641 مطلب زیر را اشاره نمودم:
    دوستان تغییر وضعیت و ثبت نتیجه اپلیکشن خود را با فرم انجام دهند که تو جدول سریع آپدیت شود! ما پست های شما عزیزان را دنبال نخواهیم کرد!!!
    موضوع دنبال کردن پست های کاربر دقیقا خلاف سیاست های ما می باشد:
    1) چون اونوقت همه عادت میکنند که به جای پر کردن فرم پست بزارن و ...
    2) فرم روادید را به همین خاطر درست کردیم! و اینکه مسئولان جدول مرتب نمیتونند پست های عزیزان را مرور نمایند...
    3) اکثر کاربران فرم را پر مینمایند و مواردی فرم را با تاخیر پر مینمایند. و موارد اندکی فرم را اصلا پر نمیکنند.

راه حل:

1) دوستانی که پست های این کاربران را میبینند، میتونند با ارسال پیام خصوصی یا مطرح کردن در تاپیک مربوطه درخواست کنند که فرم را پر کنند. که اتفاقا امروز دوستان همکاری نمودند و از این کاربران به روش های مذکور درخواست تکمیل فرم کردند.

2) دوستان خودشان داوطلب بشوند و فرم را به جای این کاربران پر نماییند.

3)
    مسئولان جدول در صورت مشاهده عدم همکاری کاربران در تاپیک مربوطه پستی نظیر #2641 و اطلاعیه مهم - جدول روادید دانشجویی کانادا را یاد آوری خواهند نمود. که خوشبختانه این روش تا الان کارساز بوده است.

امیدوارم در آینده نزدیک نیازی به هیچ کدام از راه حل های مذکور نباشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    دوستانی که زحمت ویرایش جدول رو می کشید، توجه کنید که بعضی افرادی که نتیجه می گیرند، یا خیلی خوشحال هستند و یادشون می ره فرم پر کنند، یا خیلی اعصابشون خرابه حوصله ی این کار رو ندارند؛ بهتره هر موقع توی فروم کسی اطلاعاتشو میده، خودتون آپدیتش کنید و منتظر نشید خودش فرم پر کنه.
    {در ضمن خواهش می کنم نگید که «این نظر شماست!» چون این بدیهیه که من نظر خودم رو می دم و نظر مثلن پسرخاله ام رو نمیدم.}
    {دویست عزیز من مشکل شما رو در مورد نظر نفهمیدم الان؟ ولی دلایل و راه حل های موجود را مطرح کردم.}

درود
    تعداد Q and D Req رو شمردم دیدم ۷۱ هست نه ۷۳

با سپاس

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

یه پیشنهادی. (حالا باز نگین تو اطلاعات خودت نیست دیگه حرف نزنا. اینا فقط پیشنهاده.)
    الان من داشتم به یکی از بچه ها برای اثبات تمکن مالی پیشنهاداتی میدادم و ایشون گفت رو چه حسابی تو میگی خیلیا با مانده فقط اقدام میکنن و گردش نمیدن؟ دیدم خب راست میگه من از دوستای نزدیک خودمو خیلیا رو دیدم و شنیدم. اینجا هم همینطور. از بچه ها خیلیا گفتن فقط با مانده اقدام کردن ولی من نمیدونم واقعا چه تعدادی از بچه ها اینطوری اقدام میکنن و نمیتونم به ایشون بگم عمو این تعداد هستن که فقط با مانده اقدام میکنن و ضمن اینکه دونستن این نکته به همراه نتیجه ویزا میتونه برای بعدیا هم خیلی مفید باشه و راهنما.
    پس میشه یه گزینه و طبیعتا یه خونه به جدول اضافه کرد که طرف بنویسه بی اس هایی که داده رو با گردش داده یا فقط مانده و یه توضیحی بده از بی اس هاش و گردش ها و میانگیناشون؟
    البته این عملی کردنش راحت نیست مخصوصا برای بچه های امسال که دیگه همه وارد کردن و رفتن ولی برای بعدیا خیلی راحتتره و خیلی هم به درد میخوره. مخصوصا که به نظر میاد آنکارا خیلی بیشتر رو قضیه مالی گیره.
    صرفا یه پیشنهاد بود. همین.
    ویرایش توسط shibaak : July 16th, 2012 در ساعت 12:41 PM

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط SaidJan نمایش پست ها
    درود
    تعداد Q and D Req رو شمردم دیدم ۷۱ هست نه ۷۳

با سپاس
    ممنون از توجه شما. دو تا از cell ها دارای space بودند و اشتباه پر به حساب می آمدند. اکنون جدول درست شده است.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    یه پیشنهادی. (حالا باز نگین تو اطلاعات خودت نیست دیگه حرف نزنا. اینا فقط پیشنهاده.)
    الان من داشتم به یکی از بچه ها برای اثبات تمکن مالی پیشنهاداتی میدادم و ایشون گفت رو چه حسابی تو میگی خیلیا با مانده فقط اقدام میکنن و گردش نمیدن؟ دیدم خب راست میگه من از دوستای نزدیک خودمو خیلیا رو دیدم و شنیدم. اینجا هم همینطور. از بچه ها خیلیا گفتن فقط با مانده اقدام کردن ولی من نمیدونم واقعا چه تعدادی از بچه ها اینطوری اقدام میکنن و نمیتونم به ایشون بگم عمو این تعداد هستن که فقط با مانده اقدام میکنن و ضمن اینکه دونستن این نکته به همراه نتیجه ویزا میتونه برای بعدیا هم خیلی مفید باشه و راهنما.
    پس میشه یه گزینه و طبیعتا یه خونه به جدول اضافه کرد که طرف بنویسه بی اس هایی که داده رو با گردش داده یا فقط مانده و یه توضیحی بده از بی اس هاش و گردش ها و میانگیناشون؟
    البته این عملی کردنش راحت نیست مخصوصا برای بچه های امسال که دیگه همه وارد کردن و رفتن ولی برای بعدیا خیلی راحتتره و خیلی هم به درد میخوره. مخصوصا که به نظر میاد آنکارا خیلی بیشتر رو قضیه مالی گیره.
    صرفا یه پیشنهاد بود. همین.

شما چرا گیر دادید به این "باز نگین ...... " تو پست #121 هم گفتید، بحث نبود اطلاعات کاربران که حل شده بود، هر چی دوست دارید تو این تاپیک پیشنهاد بدید.

گردش خیلی مهم نیست میانگین 3-4 ماهه مهمه. حالا هر چی که مهمه .... میتونن توی یک باکس که فرم را پر میشه، بنویسند مثلا 100m- Average12m
    تو فرم هم قسمت راهنما (نوشته زیر سوال) اضافه میکنیم.

موفق باشید.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

یه مطلبی در مورد جدول میخواستم بگم. میشه لطفا وقتی سوالی یا مدرکی از یکی خواسته میشه از طرف سفارت تاریخ درخواست هم تو جدول ذکر بشه؟ البته الان واسه خیلی از افراد این موضوع رعایت شده اما واسه خیلیها هم نشده!! بودن این تاریخ بازه زمانی بین ارسال مدارک و درخواست سفارت رو مشخص میکنه.

ممنون بابت همه زحماتتون در مورد جدول
    با توجه به اینکه به پست #118 هیچکس توجه نمیکرد! مدل سوال فرم در مورد تاریخ دریافت ایمل از سفارت عوض شد، که در اینصورت همه مجبور هستند جواب بدهند.

همچنین: رنگ کاربران کهAsked Questions میشوند، را با رنگ کاربران که Doc Request میشوند، را از هم دیگر جدا نمودیم. ولی شمارشگر به نام Doc & Q Req App می باشد.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

از قسمت Revision history جدول دیدم که:
    کاربر arash_itook (ردیف 167) در تاریخ 7/17/2012 0:42:19 فرم را پر کرده اند که در فرم زده اند: Asked Questions Jun-17!!!. در حالی که در پست #3490 گفته اند: Jul-16
    ایشون خودشان دقت نکرده اند!!! و باید خودشان درخواست اصلاح بکنند!

امروز، hesamoddin88 فرم را پر کرده اند (سطر 123) که Asked Questions Jul-16 شده.

- دوستان اطلاعات خودتان را دقیق وارد نمایید.

- دوستان بهتره به عدد شمارشگرهایی که بالای صفحه هستند توجه کنید، و دفعه بعد با عدد قبلی مقایسه نمایید. و بهتره سوال در مورد تغییرات نشود. تا این تاپیک شلوغ نشود.

ممنون.