صفحه 2 از 47 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 468

موضوع: مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

ApplyAbroad Editor
    varesh90 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    جداول Study Permit

با پیشنهاد دوست عزیزمون آرش، از این تاریخ به بعد طبق زیر جلو خواهیم رفت:

فرم: دوستان برای وارد کردن اطلاعات خودتان از این به بعد از این فرم استفاده نمایید.

جدول: همان جدول پیشین که برای کاربرها غیر قابل تغییر می باشد، که نتایج ادمیشنها و ویزا اپلیکانتها در 4 شیت آورده شده است. اطلاعاتی که شما در فرم بالا را وارد کرده و تغییراتتان را که از طریق پیام خصوصی درخواست نموده اید هم توسط من و آرش در این جدول وارد خواهد شد.

نحوه درخواست تغیرات: اگر تغییری در وضعیت اپلیکشنتان نظیر اکسپت یا رجکت به وجود آمد، یا اگر ایمیلی از طرف سفارت برای ارائه مدارک اضافی دریافت نمودید می توانید من و آرش را رو از طریق ارسال پیام خصوصی آگاه فرمایید، تا جدول کلی را آپدیت نماییم.

با تشکر
    ضمن تشکر از flurion و turaj1 عزیز که برای ارتقای نحوه ورود اطلاعات درخواست کنندگان ویزای دانشجویی زحمت زیادی کشیده اند، پیشنهاد می کنم برای اینکه افراد مجبور نشن برای اعلام نتیجه درخواست ویزاشون به ادیتور های این جدول مستقیما پیام بدن، یه فرم ساده دیگه هم به منظور اعلام نتیجه اضافه بشه.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

جداول Study Permit

دوستان از این به بعد یک جدول و دو فرم خواهیم داشت:

جدول: همان جدول پیشین که برای کاربرها غیر قابل تغییر می باشد، که در آن نتایج ادمیشنها و ویزا اپلیکانتها و متن راهنما در پنج شیت آورده شده است.

فرم 1:
    دوستان برای وارد کردن اطلاعات خودتان از این فرم استفاده نمایید.

فرم 2:
    دوستان میتوانند با پر کردن این فرم ما رو از وضعیت اپلیکیشن خود آگاه نمایند.

در حال حاظر کار ویرایش جدول مربوطه با کاربران flurion و varesh90 و turaj1 می باشد.

در پایان از دوستان گرامی تقاضا می کنم به منظور جلوگیری از زیادشدن تعداد صفحات این تاپیک، نظرات خود را درباره جداول و فرم های ایجاد شده با پیام خصوصی به من اعلام کنند.
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط varesh90 نمایش پست ها
    ضمن تشکر از flurion و turaj1 عزیز که برای ارتقای نحوه ورود اطلاعات درخواست کنندگان ویزای دانشجویی زحمت زیادی کشیده اند، پیشنهاد می کنم برای اینکه افراد مجبور نشن برای اعلام نتیجه درخواست ویزاشون به ادیتور های این جدول مستقیما پیام بدن، یه فرم ساده دیگه هم به منظور اعلام نتیجه اضافه بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    EE, UT

دوستان مرسی از اینکه لطف کردید و جدول ها رو مدون کردید، میخواستم بدونم امکانش هست که از بچه های ژانویه ای که شما باهاشون در تماس هستید هم بخواید این جدولشونو یه خورده تکمیل تر کنند؟ خیلی از اونا ویزاشون اومده و فک میکنم که اگه جدول اونام کامل باشه کمک بزرگی حداقل به ماهاست. البته اگه جواب شماهارو میدن، به ما که جوابی نمیدن! مرسی

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

جداول Study Permit

به خاطر اینکه اطلاعاتی که تو فرم برای وارد کردن اطلاعتتان استفاده کرده اید و یا خواهید کرد همزمان توی یک جدول مشخص شود، جدول و فرم را یکی کردیم.

جدول: https://docs.google.com/spreadsheet/...4c2JMMFE#gid=2
    فرم: https://docs.google.com/spreadsheet/...JMMFE6MQ#gid=0

(اطلاعات شیت New Applicants که در کنار شیت Sep 2012 می باشد همان اطلاعاتی است که شما به سوالات فرم جواب داده اید، و توسط دوستان به شیت اصلی هم منتقل میشود.)

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    جداول Study Permit

دوستان از این به بعد یک جدول و دو فرم خواهیم داشت:

جدول: همان جدول پیشین که برای کاربرها غیر قابل تغییر می باشد، که در آن نتایج ادمیشنها و ویزا اپلیکانتها و متن راهنما در پنج شیت آورده شده است.

فرم 1:
    دوستان برای وارد کردن اطلاعات خودتان از این فرم استفاده نمایید.

فرم 2:
    دوستان میتوانند با پر کردن این فرم ما رو از وضعیت اپلیکیشن خود آگاه نمایند.

در حال حاظر کار ویرایش جدول مربوطه با کاربران flurion و varesh90 و turaj1 می باشد.

در پایان از دوستان گرامی تقاضا می کنم به منظور جلوگیری از زیادشدن تعداد صفحات این تاپیک، نظرات خود را درباره جداول و فرم های ایجاد شده با پیام خصوصی به من اعلام کنند.
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شریف

تورج جان، نه جدول باز میشه نه فرم ها!
    خودم چند روز پیش اطلاعاتم رو وارد کردم ولی نمیدونم مشکلش چیه الان که لینک هاش لود نمیشه

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilhm نمایش پست ها
    تورج جان، نه جدول باز میشه نه فرم ها!
    خودم چند روز پیش اطلاعاتم رو وارد کردم ولی نمیدونم مشکلش چیه الان که لینک هاش لود نمیشه
    از فی*لتر* شکن استفاده میکنید؟ اگه بازم جواب نداد بهم پیام خصوصی بفرست.
    اطلاعاتت را از طریق فرم 23 سوالی وارد کن.
    لینک فرم همون قبلیه!، ولی لینک جدول رو 2 ساعت پیش عوض کردم.

ویرایش توسط studentz : June 9th, 2012 در ساعت 10:27 PM

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_raper نمایش پست ها
    لینک جدول مشکلی برای بوجود اومده؟ واسه من همش این پیغام میاد
    We're sorry. You can't access this item because it is in violation of our Terms of Service.
    جدول دوم مشکل پیدا کرده. تا اون درست می شه پیام برای تغییر وضعیت پپیام خصوصی بدین.

ApplyAbroad Editor

اطلاعات Hitnake, hoda_r, Masadegh آپیدیت شدند

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

جداول Study Permit

به خاطر اینکه اطلاعاتی که تو فرم برای وارد کردن اطلاعتتان استفاده کرده اید و یا خواهید کرد همزمان توی یک جدول مشخص شود، جدول و فرم را یکی کردیم.

(اطلاعات شیت New Applicants که در کنار شیت Sep 2012 می باشد همان اطلاعاتی است که شما به سوالات فرم جواب داده اید، و توسط دوستان به شیت اصلی هم منتقل میشود.)

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_raper نمایش پست ها
    لینک جدول مشکلی برای بوجود اومده؟ واسه من همش این پیغام میاد
    We're sorry. You can't access this item because it is in violation of our Terms of Service.

ApplyAbroad Editor

لینک جدول تو این پست اعلام شده و خیلی از بچه ها الان دارن می بیننش. اگه time out میگیرید، بد نیست که با VPN وارد بشید.