صفحه 3 از 47 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 468

موضوع: مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط boyport76524 نمایش پست ها
    بالاخره جدول با ف ی ل ت ر ش ک ن باز شد-

خواهشا در مورد
    جدول زیاد پست ایجاد نکنید، همه چی مشخصه، و جدول هم هر لحظه آپدیت میشود.
    سوالی داشتین به اینجانب پیام خصوصی بفرستید.

ممنون از همکاری شما

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

*** Study Permit Applicants and Admissions ***

دوستان برای جلوگیری از از ایجاد پستهای پی در پی در مورد جدول توسط کاربرهای عزیز، و همچنین جلوگیری از تبریک و بحثهایی که به حاشیه کشیده میشود و از همه مهمتر با فرمی جدیدی که ویرایش نمودیم دوستان سعی کنند با توضیحاتی که در زیر داده ایم، از جدول و فرم استفاده نمایند.

جدول: https://docs.google.com/spreadsheet/...4c2JMMFE#gid=2
    قبلا هم گفتم، جدول حاوی ویزا اپلیکانتهای سالهای گذشته و ترم پاییز و می باشد. همچنین نتایج ادمیشن دانشگاهها هم در شیت جداگانه آورده شده است.

فرم: https://docs.google.com/spreadsheet/...JMMFE6MQ#gid=0
    فرم جدید به عنوان جایگزین دو فرم قبلی که توضیح داده بودم خواهد بود. با اندکی تغییر می باشد، که حاوی 3 صفحه می باشد، صفحه اول یک سوال سه گزینه ای دارد، که با انتخاب گزینه مورد حال شما به صفحات بعدی منتقل میشوید.
    در صورت انتخاب گزینه اول و دوم (New Applicant) به صفحه شماره دو وسپس سه می رود، و با انتخاب گزینه سوم صفحه شماره دو Skip شده و به صفحه شماره سه منتقل خواهید شد و تصمیمی که سفارت گرفته را انتخاب می نمایید.

توضیحات:
    شیت مربوط به این فرم به نام New Applicants در کنار شیت Sep 2012 در دید همگان میباشد، یعنی اطلاعاتی که در فرم وارد میشود بلافاصله در این جدول قابل مشاهده است. (یعنی اگر من و ویراستاران در آن لحظه آنلاین نباشیم که اطلاعات جدید را به شیت Sep 2012 منتقل کنیم، مشکلی هم پیش نخواهد آمد!)

دوستان با همین فرم هم اطاعات خودشان را وارد نمایند، و ما را از تصمیم سفارت اگاه نمایند.

دوستان میتوانند لینک جدول و فرم در Browser خود Bookmark نمایند و آخرین اطلاعات و تغیرات را از جدول مشاهده نموده و سپس در این تاپیک سوال خودشان را مطرح نمایند.

با تشکر

سلام. کاربر soltanian اطلاعاتشون رو توی جدول گوگل قبلی وارد کردن اگر امکانش هست اطلاعاتشون رو توی جدول جدید هم وارد کنید. ممنون از افرادی که برای جدول زحمت می کشند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. University of Tehran

بچه ها من هم دیروز پاس ریکوئست شدممممممممممممممممممممممم ممممممم! 15 آپریل مدارکم رو داده بودم تهران. ایمیل سئوال و اینها هم برام نیومد! من الان چطوری باید اسم خودم رو توی جدول سبز کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mana_R نمایش پست ها
    تبریک . . .
    خبر بسیار خوبی بود.
    یعنی در کمتر از 8 هفته!! این عالیه . . .
    ممنون! خودم هم باورم نمی شه! من یک ویزای دانشجویی آمریکا هم در پاسم داشتم که نمی دونم کمک کرده یا نه. پارسال برای آمریکا اقدام کردم ولی نرفتم. دوست عزیزی که اطلاعات منو تو جدول سبز می کنه لطفا" داشتن ویزای آمریکا رو هم توی توضیحات اضافه کنه. خودم یادم رفت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_masoud نمایش پست ها
    سلام. کاربر soltanian اطلاعاتشون رو توی جدول گوگل قبلی وارد کردن اگر امکانش هست اطلاعاتشون رو توی جدول جدید هم وارد کنید. ممنون از افرادی که برای جدول زحمت می کشند.
    سلام
    متاسفانه مشکل سر این بود که دیشب و امروز من موفق به باز کردن فرم های جدید نشدم. لذا علی الحساب فرم قبلی رو آپدیت کردم. در اولین فرصتی که لیست جدید باز بشه، تونم آپدیت می کنم.

امیدواررم همه دوستان رنگشون در فرم ها به زودی سبز بشه

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

در مورد جدول پست های قبلی یعنی پست #1647 رو بخوانید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir12lan نمایش پست ها
    فک کنم که آپدیت نمیکنن جدولو بچه ها

سلام دوستان
    ببخشید اگه سوال تکراریه، اینجا جدولی هست که وضعیت بچه ها رو نشون بده. من تازه فردا می خوام مدارک رو پست کنم. خیلی خوش بینم که به سپتامبر برسم؟

من چند صفحه رفتم عقب ولی جدولی ندیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jazayeri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید اگه سوال تکراریه، اینجا جدولی هست که وضعیت بچه ها رو نشون بده. من تازه فردا می خوام مدارک رو پست کنم. خیلی خوش بینم که به سپتامبر برسم؟

من چند صفحه رفتم عقب ولی جدولی ندیدم.
    بفرمایید:
    https://docs.google.com/spreadsheet/...KV0dWRGc#gid=0

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

جهت یادآوری در گروه روادید دانشجویی کانادا قبل از مرور این تاپیک میتوانید به اطلاعیه:جدول نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا که توسط مدیر محترم ایجاد شده است، رجوع فرمایید، تا فضای مفیدتری داشته باشیم.