صفحه 4 از 47 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 468

موضوع: مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

سلام turaj1 عزیز، ممنون بابت زحماتت و وقتی که برای جدول میگذاری، خسته نباشی.

همون طور که خودت اشاره کردی، برخی از افرادی که فرم مربوط به جدول را پر می کنند، در میان کاربران فروم نیستن. یک موردی که هست که خودت هم گفتی این هست که شاید مهمان باشن و در فروم عضو نیستن، یا به هر دلیلی نام کاربری خودشون را ذکر نمیکنن و با نام دیگه ای فرم را پر می کنن.

وقتی فرم پر میشه ایمیل گرفته نمیشه؟ من تو فرم ندیدم. شاید بهتر باشه آپشن ایمیل گذاشته بشه.

برخی هم اطلاعات مشکوک در فرم وارد میکنن و این اطلاعات اشتباه میتونه باعث ایجاد نگرانی یا به اشتباه انداختن بقیه بشه.

برای این موضوع میشه:

در جایی در فرم ذکر بشه، چنانچه اطلاعات وارد شده صحت نداشته باشد، اطلاعات شما به جدول وارد نمی شود. در این خصوص میتوانید با ما تماس بگیرید.

در موردی که مطمئن نیستید و اسم کاربر هم در فروم نیست و نمیشه باهاش تماس داشت، در همین تاپیک مورد مشکوک بدون ذکر نام مطرح بشه تا دوستان با تجربه نظرشون را بدن و اگر اطلاعات غلط بود، به جدول اضافه نشه. چون این جدول رفرنس هست و اهمیت دارد.

نظر خودت چی هست؟

امیدوارم سایر دوستان هم در این خصوص نظرشون را بفرمایند.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها

همون طور که خودت اشاره کردی، برخی از افرادی که فرم مربوط به جدول را پر می کنند، در میان کاربران فروم نیستن. یک موردی که هست که خودت هم گفتی این هست که شاید مهمان باشن و در فروم عضو نیستن، یا به هر دلیلی نام کاربری خودشون را ذکر نمیکنن و با نام دیگه ای فرم را پر می کنن.

وقتی فرم پر میشه ایمیل گرفته نمیشه؟ من تو فرم ندیدم. شاید بهتر باشه آپشن ایمیل گذاشته بشه.

برخی هم اطلاعات مشکوک در فرم وارد میکنن و این اطلاعات اشتباه میتونه باعث ایجاد نگرانی یا به اشتباه انداختن بقیه بشه.

برای این موضوع میشه:

در جایی در فرم ذکر بشه، چنانچه اطلاعات وارد شده صحت نداشته باشد، اطلاعات شما به جدول وارد نمی شود. در این خصوص میتوانید با ما تماس بگیرید.

در موردی که مطمئن نیستید و اسم کاربر هم در فروم نیست و نمیشه باهاش تماس داشت، در همین تاپیک مورد مشکوک بدون ذکر نام مطرح بشه تا دوستان با تجربه نظرشون را بدن و اگر اطلاعات غلط بود، به جدول اضافه نشه. چون این جدول رفرنس هست و اهمیت دارد.

نظر خودت چی هست؟

سلام مدیر محترم،

هنگام پر کردن فرم به Gmail من و سایر ویراستاران پیام می آید. که از منو Tool قسمت Notification Rules قابل تغییر می باشد.

همانطور که خودتان فرمودید الان با دو مشکل روبرو هستیم که:

مشکل اول: در مورد کاربران که بفهمیم اصلا کاربر به ویزا دانشجویی اپلای کرده است یا نه که با فرستادن پیام خصوصی با ID applyabroad هم نمیشه فهمید. یعنی داشتن ID هم نمیتواند صحت اطلاعات را تایید کند.

تنها راهی که میشه فهمید بچه ها اپلای کردن اینه که دوستان DHL-TNT... Tracking Number را با پر کردن فرم بفرستن که ببینیم حقیقت داره یا نه.
    توضیح اینکه کاربران نگران Tracking Number و حریم خصوصی خود نباشند فرم را یه جور میکنیم که فقط ویراستاران و مدیر ببینید و یا فقط مدیر.
    و افرادی که فعلا ID ندارند و جدول را پرکرده اند و یا خواهند کرد را با عبارت Quest1 و Quest2 و ... نشان دهیم که بعدا بتونن با پر کردن قسمت سوم فرم ما را از نتیجه خود آگاه نمایند.

بعد اینکه فهمیدیم کاربر به ویزا دانشجویی اقدام کرده است. نوبت به مشکل کمیت اطلاعات جدول میرسد که روشی که من میخوام پیشنهاد کنم ممکنه بعضی کاربران از دیدن این پست ناراحت کند. و یا بعدا مشکلات بزرگتری درست کند. لذا فعلا حل شدن مشکل اول تا حد زیادی به این مسئله کمک میکند.

دوستانی که مایلند در مورد راهکاری برای تایید صحت و کمیت اطلاعات جدول نظری داشته باشند که کارگشا و عملی باشد، لطفا بفرمایند.

با تشکر

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    ایمیل که مسلما خیلی خوبه باشه ولی به نظرم نباید اجباری باشه. چون خیلیا هستن که اصلا دوست ندارن ایمیلشونو بدن و نباید به این خاطر از دادن اطلاعاتشونم محروم بشن. چون اطلاعاتشون به درد بخوره.
    ولی این صحت اطلاعات آخه چطوری ممکنه صحت داشتن و نداشتن اطلاعات رو تشخیص داد؟ شاید واقعا طرف اینکاری که میگه رو کرده و این جوابم گرفته...!!! هیچکس نمیتونه ثابت کنه این ممکنه یا نه.
    برای مثال همین Calgary رو چند تا از بچه ها میگفتن این دروغ نوشته که با این شرایط رد شده ولی من با ایشون در ارتباطم بیرون از این فروم و بیچاره واقعا رد شده...!!!
    دقیقا خوبی رفرنس بودن به همینه که همه نوعی رو بشه توش پیدا کرد. حتی موارد خاص رو که همون موارد مشکوکه از نظر ما.
    و واقعا فکر نمیکنم اونقدر آدم مریض داشته باشیم که بیاد اینجا اطلاعات غلط وارد کنه. شاید همه جا دو سه تا آدم ناتو هم باشن ولی اینطوری ممکنه خشک و تر باهم بسوزن در حالیکه تعداد غلطها خیلی نیست.
    البته این نظر منه. هرجور خودتون صلاح بدونید.

و در ضمن یه پیشنهادی اینکه نمیدونم امکانش هست یا نه ولی به نظرم باید به هر نفر یه پسوردی چیزی داد (مثلا یکی از همین سوالای فرما یه کلمه ای عددی چیزی به انتخاب خود فرد ازش بخواد ولی این به جدول اضافه نشه و بقیه ندونن اون طرف توش چی نوشته. و اون کلمه نباید اسم آیدی اون طرف هم باشه. در واقع مثل یه پسورد عمل میکنه) که کسی نتونه بره از طرف اون رنگشو عوض کنه. الان مثلا من میتونم برم اطلاعات همین تورج رو (خسته نباشی واسه جدول ) بیخودی قرمز یا سبز کنم. و به نظرم نباید اینطور باشه.
    یه پیشنهاد بود فقط. هر طور خودتون میدونید.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    ایمیل که مسلما خیلی خوبه باشه ولی به نظرم نباید اجباری باشه. چون خیلیا هستن که اصلا دوست ندارن ایمیلشونو بدن و نباید به این خاطر از دادن اطلاعاتشونم محروم بشن. چون اطلاعاتشون به درد بخوره.
    ولی این صحت اطلاعات آخه چطوری ممکنه صحت داشتن و نداشتن اطلاعات رو تشخیص داد؟ شاید واقعا طرف اینکاری که میگه رو کرده و این جوابم گرفته...!!! هیچکس نمیتونه ثابت کنه این ممکنه یا نه.
    برای مثال همین Calgary رو چند تا از بچه ها میگفتن این دروغ نوشته که با این شرایط رد شده ولی من با ایشون در ارتباطم بیرون از این فروم و بیچاره واقعا رد شده...!!!
    دقیقا خوبی رفرنس بودن به همینه که همه نوعی رو بشه توش پیدا کرد. حتی موارد خاص رو که همون موارد مشکوکه از نظر ما.
    و واقعا فکر نمیکنم اونقدر آدم مریض داشته باشیم که بیاد اینجا اطلاعات غلط وارد کنه. شاید همه جا دو سه تا آدم ناتو هم باشن ولی اینطوری ممکنه خشک و تر باهم بسوزن در حالیکه تعداد غلطها خیلی نیست.
    البته این نظر منه. هرجور خودتون صلاح بدونید.

و در ضمن یه پیشنهادی اینکه نمیدونم امکانش هست یا نه ولی به نظرم باید به هر نفر یه پسوردی چیزی داد (مثلا یکی از همین سوالای فرما یه کلمه ای عددی چیزی به انتخاب خود فرد ازش بخواد ولی این به جدول اضافه نشه و بقیه ندونن اون طرف توش چی نوشته. و اون کلمه نباید اسم آیدی اون طرف هم باشه. در واقع مثل یه پسورد عمل میکنه) که کسی نتونه بره از طرف اون رنگشو عوض کنه. الان مثلا من میتونم برم اطلاعات همین تورج رو (خسته نباشی واسه جدول ) بیخودی قرمز یا سبز کنم. و به نظرم نباید اینطور باشه.
    یه پیشنهاد بود فقط. هر طور خودتون میدونید.
    مشکل با ایمیل و یا ID نیست که، هر شخصی میتونه چند تا ایمیل و یا ID Applyabroad داشته باشه
    ما اصلا کاری به داشتن نام کاربری تو این سایت و یا ایمیل شخص نداریم،

با توجه پست بالا:

مشکل اول اینکه بفهمیم آیا کاربر به ویزا اپلای کردم یا نه که جوابش رو بالا یه راه حل گفتم.

مشکل دوم
    اینه که بفهمیم که آیا کمیت اطلاعات کاربر درسته یا نه، راه کارش رو من با مدیر و بزرگان فروم مشورت کنم بعد مطرح کنم. و طبق گفته شما چنین کاربر عزیزی پیدا نمیشه که اطلاعات کمیتی ر ا اشتباه وارد کند.

مشکل سوم
    که شما الان فرمودید، در مورد نتایج ویزا، قبلا شما یه راهکار کفته بودید که عملی کردم، 10 روز پیش با فرم Password داشت!!! که بعدا به خاطر موضوعی حذف کردم، و اینکه دوستان معمولا فعال اند و همیشه تو فروم اند، که اگر یه کسی چنین کاری کرد میتونن تو این تاپیک مطرح کنند و یا پیام بدن.

یعنی کل مشکلات با DHL-TNT... Tracking Number حل میشود

البته جدول مال من نیست من مال جدولم ، جدول هم مال آینده گان هست پس من ..... هر کی مخالف و موافق این نظر هست لطفا اعلام بفرماید.

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    مشکل با ایمیل و یا ID نیست که، هر شخصی میتونه چند تا ایمیل و یا ID Applyabroad داشته باشه

با توجه پست بالا:

مشکل اول اینکه بفهمیم آیا کاربر به ویزا اپلای کردم یا نه که جوابش رو بالا یه راه حل گفتم.
    بهرحال به نظر من داشتن پسورد خوبه.
    ولی کمیت رو واقعا نمیدونم چه راهکاری براش پیدا کردی.
    در مورد Tracking number ولی خوبه به شرطی که افراد بدن اونو. (البته فکر نمیکنم مشکلی داشته باشن.)

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

بهرحال به نظر من داشتن پسورد خوبه.
    ولی کمیت رو واقعا نمیدونم چه راهکاری براش پیدا کردی.
    در مورد Tracking number ولی خوبه به شرطی که افراد بدن اونو. (البته فکر نمیکنم مشکلی داشته باشن.)
    ممنون که شما پیشنهادم را برای حل مشکل اصلی که بفهمیم آیا این کاربر چه با Username مهمان (Quest1, Quest2 .....) , چه با ID خودشان اصلا به ویزا اقدام کرده اند یا نه.... قبول کردید.
    پسورد برای مطمئن شدن از نتیجه ویزا می باشد، که یکبار عملی کرده بودیم. به خاطر مشکلی که بود حذف نمودم؛ چشم این راهکار شما را هم دوباره عملی میکنم. (البته باید از یک مورد مطمئن بشویم بعد.)

با تشکر

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

ضمن تشکر از همه دوستان و زحمتهایی که برای جمع آوری صحیح اطلاعات میکشند، فقط یک موردو تصحیح کنم که داشتن چند شناسه کاربری در Apply Abroad خلاف قوانین فروم هست و منجر به بسته شدن همه حسابها خواهد شد، اگر دوست یا دوستانی از چند شناسه کاربری در AA استفاده میکنند، لطفا هرچه سریعتر به مدیران ارشد اعلام کنند تا مشمول منع کاربری نشند، اما همان طور که دوست عزیزمون تورج به درستی اشاره کردند، دوستان میتونند ایمیل آدرسهای مختلفی داشته باشند و در صورت لزوم از اونها استفاده کنند، ممنون
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

صحت اطلاعات:

* خوشبختانه برای حل مشکل اول که آیا یک کاربر (چه به عنوان مهمان با ID - Quest1, Quest2 ... ,و چه با ID-Applyabroad) واقعا به ویزا اقدام کرده است یا نه با روش DHL-TNT... Tracking Number تا حدودی حل شد، و دوستان امروز استقبال کرده اند.

*
    همچنین برای اینکه یک کاربر به جای کاربر دیگر نتواند بعد از مدتی بخواهد Application Status فرد دیگری را تغییر دهد. این Tracking Number به عنوان رمز عملی می باشد، به اینصورت که در صفحه سوم و پایانی فرم همه کاربران (New Applicants و Previous Applicants) باید آن را وارد کنند که بعدها Tracking Number که کاربر موقع پر کردن فرم به عنوان New Applicant وارد کرده بود با اونی که موقع پرکردن فرم برای تغییر Application Status وارد خواهد کرد، مطلابقت میگردد.

*** تا مدیران محترم اقدام به تغییرات کلی برای جدول و فرم نکنند، طبق روالی که قبلا گفته شده و امروز هم تغییران کوچکی را عرض نمودم فرم و جدول را از سیستم Google Doc استفاده خواهید نمود.***
    با تشکر

صحت اطلاعات:

* خوشبختانه برای حل مشکل اول که آیا یک کاربر (چه به عنوان مهمان با ID - Quest1, Quest2 ... ,و چه با ID-Applyabroad) واقعا به ویزا اقدام کرده است یا نه با روش DHL-TNT... Tracking Number تا حدودی حل شد، و دوستان امروز استقبال کرده اند.

*
    همچنین برای اینکه یک کاربر به جای کاربر دیگر نتواند بعد از مدتی بخواهد Application Status فرد دیگری را تغییر دهد. این Tracking Number به عنوان رمز عملی می باشد، به اینصورت که در صفحه سوم و پایانی فرم همه کاربران (New Applicants و Previous Applicants) باید آن را وارد کنند که بعدها Tracking Number که کاربر موقع پر کردن فرم به عنوان New Applicant وارد کرده بود با اونی که موقع پرکردن فرم برای تغییر Application Status وارد خواهد کرد، مطلابقت میگردد.*** تا مدیران محترم اقدام به تغییرات کلی برای جدول و فرم نکنند، طبق روالی که قبلا گفته شده و امروز هم تغییران کوچکی را عرض نمودم فرم و جدول را از سیستم Google Doc استفاده خواهید نمود.***با تشکر

ببین track number خوبه بگیرین ولی واقعیتش به نظر من اصلا مناسب پسورد نیست. خود من الان دیگه اصلا ترک نامبر رو ندارم. چون برگه اش رو هم انداختم وقتی دلیور شد. و درضمن حتی بر فرض هم که داشته باشم این ترک نامبر چیزی نیست که یاد آدم بمونه. پسورد باید به انتخاب طرف باشه تا یادش بمونه. من فکر میکنم نصف بیشتر بچه ها وقتی میخوان جوابشونو بدن کلا ترک نامبرشونو یادشون رفته یا ندارن...!!! به نظر من این برای گزینه برای پسورد اصلا گزینه مناسبی نیست تورج جان.
    ویرایش توسط shibaak : June 16th, 2012 در ساعت 12:26 PM

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

ببین track number خوبه بگیرین ولی واقعیتش به نظر من اصلا مناسب پسورد نیست. خود من الان دیگه اصلا ترک نامبر رو ندارم. چون برگه اش رو هم انداختم وقتی دلیور شد. و درضمن حتی بر فرض هم که داشته باشم این ترک نامبر چیزی نیست که یاد آدم بمونه. پسورد باید به انتخاب طرف باشه تا یادش بمونه. من فکر میکنم نصف بیشتر بچه ها وقتی میخوان جوابشونو بدن کلا ترک نامبرشونو یادشون رفته یا ندارن...!!! به نظر من این برای گزینه برای پسورد اصلا گزینه مناسبی نیست تورج جان.
    1) این تغییرات واسه کاربرانی هست که از امروز به بعد میخواهند فرم را پر کنند، و دو نفر هم اتفاقا امروز صبح پر کرده بود، و خیلی از کاربرها با امتیاز + نظر شون را اعلام کرده اند. اونایی که قبلا پر کردند نیازی به وارد کردن ن track number ندارند، اگه صفحه 3 فرم را ببینی این گزینه * نداره و اجباری نیست که جواب داده شود.

2) پسوردی که میفرمایید قبلا در قالب شماره رهگیری فرموده بودین رو 11 روز پیش عملی کرده بودم، (البته اگه یادتون بیاد) که به دلایلی عملی نشد.

3) همچنین توی پست بالا مطرح نمودم که بعدها این شماره ای که وارد میکنید مطابقت خواهیم نمود. اتفاقا این track number را نباید فراموش کرد،من که تنها چیزی که نشون میده به سفارت اقدام کرده ام همین شماره هست.
    اگه عزیزی که این شماره رو فراموش کرد بدون اینکه اون شماره رو وارد کنه فرم را پر کنه. فوقش پیام میده.

البته این روال با پیشنهاداتی که داده ام حتما توسط مدیران محترم عوض خواهد شد، و دیگر نظرات شخص بنده رو نخواهید دید.
    با تشکر از همکاری و نظر دهی دوستان