صفحه 7 از 47 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 468

موضوع: مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط turaj1 نمایش پست ها
    شیباک چرا مدیر حالا؟ (من و آرش و varesh90 نمیتونیم مدیر باشیم؟) پیشنهادت عملی شد.
    من میخواستم بعد اینکه اینا ویزا گرفتند، این توضیح بیاد رو ستون توضیحات، ولی این جوری که تو میگی درکش بهتره.
    خیلی هم عالی بود.
    نه نه. واسه این گفتم مدیر که همتون هی مینویسید اگه مدیر اجازه بده...!!!
    ممنون از زحمات هرسه.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    نه نه. واسه این گفتم مدیر که همتون هی مینویسید اگه مدیر اجازه بده...!!!
    ممنون از زحمات هرسه.
    جدول که مال من یا مدیر نیست، من یه ماه پیش دیدم اوضاع به هم خورده، بدون اینکه به کسی بگم داوطلب شدم و جدول غیر قابل ویرایش را ایجاد کردم، که بعد به کمک آرش عزیز فرم هم اضافه شد. varesh90 و Mjahan هم نظرات جالب خودشون رو با ایمیل هماهنگ کردند، هر سه شون سهم و فعالیت زیاد تو این جدول دارند.

من تو لحنی که برای تغییرات جدول استفاده میکنم سعی میکنم یه جوری باشه که بچه ها در یه چار چارچوب خاصی زیر نظر مدیر و اطلاعیه های ایشون برن جلو، (پیام مدیریت از پست من تاثیرش بیشتره) من و دوستانم همیشه که اینجا نیستیم، مثل بقیه یه مدت انجام وظیفه می کنیم و بعد هر کی میره کار خودش، و ویراستارها طبق نظر مدیر سایت عوض میشوند.. (نترسین فعلا هستیم) این به این معنی نیست که اجازه گرفته باشم، تغییراتی که هم انجام داده ام با نظر شما عزیزان بوده.

چیزی که میمونه اطلاعیه مدیر هست نه پست یک کاربر معمولی و اگرنه هر کی میتونه یه جدول درست کنه و پست بزاره و اوضاع بهم بریزه و ....

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

من تازه الان رفتم سراغ جدول که آپدیت کنم دیدم یه عزیزی لطف کرده و زحمت آپدیت وضعیت من هم کشیده، دستش درد نکنه اما خیلی این فرم و ... سخت گیرانه نشده؟ جدا میگم، آیا اساس بر این نیست که طوری باشه که اکثریت تمایل داشته باشن اطلاعتشون رو شیر کنن، خیلی حوصله میخواد از این سکیوریتی چکی که گذاشتید رد شدن! من اگر باشم، صادقانه بی خیال میشم... واقعا قبض dhl و من از کجا بیارم.
    Do not be afraid of tomorrow; for God is already there

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    من تازه الان رفتم سراغ جدول که آپدیت کنم دیدم یه عزیزی لطف کرده و زحمت آپدیت وضعیت من هم کشیده، دستش درد نکنه اما خیلی این فرم و ... سخت گیرانه نشده؟ جدا میگم، آیا اساس بر این نیست که طوری باشه که اکثریت تمایل داشته باشن اطلاعتشون رو شیر کنن، خیلی حوصله میخواد از این سکیوریتی چکی که گذاشتید رد شدن! من اگر باشم، صادقانه بی خیال میشم... واقعا قبض dhl و من از کجا بیارم.

سخت گیرانه اصلا،
    نمیخوام دوباره توضیح بدم ولی اگه میشه پست #56 را بخونید، این Tracking برای بچه های Sep 2012 عملی که نمیتونه بشه،چون یا بچه ها یادشون رفته و یا کد قابل پیگیری نمیباشد، خوشبختانه از روزی که اجراش کردیم، همه استقبال کرده اند.
    اگر توجه کنید اون سوال * نداره، اجباری نیست جواب داده شود. کاربرانی که جدیدا مدارکشون را میفرستند یا برای ترم های بعدی می خوان بفرستن، اونا این شماره رو وارد میکنند
    شیر کردن اطلاعات خیلی ساده با پر کردن فرم انجام میشه، توی فرم گزینه سوم رو میزنید بعد ID بعد نتیجه اپلیکیشن.

Member
    رشته و دانشگاه
    EE, UT

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

بچه ها یکی از دوستان تو صفحه Admission سبز شده ولی تو جدول ویزاها نه. اسمشون هم RY هستش و 18 آپریل فرستاده بودن. دانشگاه مقصدشونم مکگیل بوده.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir12lan نمایش پست ها
    بچه ها یکی از دوستان تو صفحه Admission سبز شده ولی تو جدول ویزاها نه. اسمشون هم RY هستش و 18 آپریل فرستاده بودن. دانشگاه مقصدشونم مکگیل بوده.
    بله امیر جان، موقع وارد کردن اطلاعات تو صفحه Admission اشتباه شده، الان درست کردم.
    ممنون

پیش فرض پاسخ : بحث و اعتراض در خصوص نحوه عملکرد سفارت در آنکارا

دوستان توی این جدول، تغییراتی رخ داده ظاهرا که توی جدول اصلی نیست. شاید خیلیا هنوز توی اون جدول دارن وارد می کنن نتایج رو. حتی یه نفر 20 روزه پاس ریکوئست شده.(hoda82)
    لطفا صحت اینها تایید بشه!
    https://docs.google.com/spreadsheet/...KV0dWRGc#gid=0

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1205 نمایش پست ها
    دوستان توی این جدول، تغییراتی رخ داده ظاهرا که توی جدول اصلی نیست. شاید خیلیا هنوز توی اون جدول دارن وارد می کنن نتایج رو. حتی یه نفر 20 روزه پاس ریکوئست شده.(hoda82)

آره Hoda82، یک ماه پیشه! چه جوریه که 2 مِی، بعد از بسته شدن تهران، فرستاده آنکارا کمتر از سه هفته بعش هم approve شده...!! شاید امروز بوده، به جای June اشتباهی زده May...

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    آره Hoda82، یک ماه پیشه! چه جوریه که 2 مِی، بعد از بسته شدن تهران، فرستاده آنکارا کمتر از سه هفته بعش هم approve شده...!! شاید امروز بوده، به جای June اشتباهی زده May...
    منم همین فکر رو کردم. اگه اینطور باشه وارد مِی ها شدن D: خیلی خوبه اگه اینطور باشه.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1205 نمایش پست ها

دوست عزیز در مورد مبحث جدول در تاپیک مربوطه مباحث و سوالات مرتبط با جدول روادید دانشجویی کانادا پست بزارید.
    اطلاعیه جدول و فرم تو اطلاعیه:جدول نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا هست.

کاربر Hoda82 چون بین کاربران این سایت نبود به صورت Quest (Hoda82) در سطر جدول 67 جدول میباشد.
    امید هست خودشون تشریف بیارن و بچه ها رو با خبر کنند.