سلام دوستان.من یه حساب سرانگشتی کردم.ببینید اگه جاییش ایراد داره به من بگید با دلیل.میگن تا رسیدن به سطح آزمون DSH هزار ساعت آموزش نیازه.اگه هزار ساعت رو تقسیم بر 24 کنیم میشه 41 روز که خب کاملا غیر منطقیه که بگیم یکی تو 41 روز میتونه به این سطح برسه چون اصلا نباید بخوابه. خب 8 ساعت در روز برای خواب در نظر میگیریم میشه روزی 16 ساعت.پس 1000 تقسیم بر 16 میشه که برابر 62 روزه. حالا بازم ما میایم برای این که عملی تر و واقعی تر بشه.میگیم طرف یه روز درمیون بخونه که برنامش راحت تر باشه. پس 62 ضرب در 2 میشه. یعنی 124 روز. معادل 4 ماه. تبریک میگم!! شما به سطح زبان DSH رسیدید.یعنی فول آلمانی در 4 ماه. این برنامه برای کسیه که میخواد 4 ماه رو اختصاص بده به یادگیری آلمانی و هیچ کار دیگه ای نداشته باشه. مثه اینا که 4 ماه میشینن تو خونه هیچ مهمونی هم نمیرن تا برای کنکور بخونن. با این حساب اگرم کسی فول آلمانی نخواد و مثلا سطع B1 بخواد که مکالمات روزمرش راه بیفته با توجه به اینکه B1 مهارتی معادل نصف DSH هست پس 4 تقسیم بر 2 یعنی تو ماه میتونه به این مهارت برسه.
اشتباه میگم بگو اشتباه میگی؟1 نه خب واقعا اشتباه میگم بگو اشتباه میگی. چرا خب اذیت میکنی، اگه اشتباه میگم بگو اشتباه میگی دیگه! اِ اِ اِ اِ اِ اِ