صفحه 12 از 22 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 220

موضوع: سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

پیش فرض پاسخ : آزمونهای زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط yashel نمایش پست ها
    سلام. ببخشید یه سوال داشتم، امتحان TestDaF باید چه نمره ای داشته باشه تا با مدرک B1 برابری کنه؟ یا ربطی به هم نداره اصلاً؟
    امتحان TestDaF سطحش از آزمون B1 بالاتره این تصویر رو نگاه کنید:
    1355.jpg

سلام دوستان، میشه لطفا اگر قبلا آزمون ب 1 را در موسسه گوته گذرانده اید، یه کم در مورد بخش Sprechen توضیح بدین؟ مثلا چه موضوعاتی را بیشتر مطرح میکنند، چند دقیقه طول میکشه، در گروه های چند نفره باید صحبت کنیم و هر اطلاعات مفید دیگه؟
    ممنون

با سلام
    من میخواستم بدونم امتحان که موسسه زبان وابسته به اتریش میگرد معروف به OSD از لحاظ اعتبار با گوته که فرقی نداره؟؟؟
    وسفارت المان مشکل نداره با این مدرک b1 OSD؟؟؟
    سختی و اسانی کجا بهتر و راحت تر؟؟ میشه نمره اورد؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ایران33 نمایش پست ها
    با سلام
    من میخواستم بدونم امتحان که موسسه زبان وابسته به اتریش میگرد معروف به OSD از لحاظ اعتبار با گوته که فرقی نداره؟؟؟
    وسفارت المان مشکل نداره با این مدرک b1 OSD؟؟؟
    سختی و اسانی کجا بهتر و راحت تر؟؟ میشه نمره اورد؟؟؟
    با درود.
    طبق چک لیست سفارت آلمان، مدرک ÖKF هم معتبره و مشکلی نداره.
    برای دانشگاه مقصد ولی میتونه متفاوت باشه.
    سختی و آسونی رو چی بگم ؟ بستگی به خودتون داره خب.
    پیروز باشید.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

پیش فرض پاسخ : امتحان ZD

سلام دوستان.
    من چند تا سوال دارم که ممنون میشم همه جواب بدید.
    اول اینکه به نظرتون با یکسال توی ایران فول تایم زبان آلمانی خوندن و موسسه رفتن به چه سطحی میشه رسید؟ آیا با این سطح میشه مدرک TestDAF 4x4 رو گرفت؟
    دوم که اگه نمیشه در عرض یکسال در ایران مدرک TestDAF رو گرفت، بعد از اینکه یکسال اینجا آلمانی خوندم و پذیرش مشروط گرفتم و رفتم به نظرتون توی آلمان چه مدت طول میگشه تا بشه مدرک DSH2 یا TestDAF 4x4 رو گرفت؟
    ممنون از همه بزرگواران.

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

دوستان امتحان A1 رو میخوام بدم کی ثبت نام باید بکنم و معادل چی میشه در testdaf ممکنه کسی توضیحی در باره ی روند ثبت نامش بده
    و یه سئوال دیگه چون خودم دارم میخونم کتاب خیلی برام سخت نیست میتونم تا a2 بیام جلو ، به نظرتون برم a2 امتحان بدم یا بایستی حتما کلاس برم قبلش؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein68 نمایش پست ها
    دوستان امتحان A1 رو میخوام بدم کی ثبت نام باید بکنم و معادل چی میشه در testdaf ممکنه کسی توضیحی در باره ی روند ثبت نامش بده
    و یه سئوال دیگه چون خودم دارم میخونم کتاب خیلی برام سخت نیست میتونم تا a2 بیام جلو ، به نظرتون برم a2 امتحان بدم یا بایستی حتما کلاس برم قبلش؟
    خوشبختانه سایت موسسه گوته به عنوان برگزار کننده آزمون ها خیلی کامل همه چیز رو در مورد ثبت نام و...توضیح داده جوری که فکر نمی کنم با خوندنش چیز گنگی در مورد نحوه برگزاری آزمون بمونه.
    این لینک رو نگاه کنید و بخونید همه چیز رو متوجه میشید.
    این آزمون اصلا با هیچ نمره ای ازtestdaf معادل نمیشه به پست 112و101(فایل اتچ شده le-ciel ) همین تاپیک مراجعه شود.
    اینکه امتحان A2رو بدید یا نه بستگی به خودتون داره و اینکه هدفتون اینه که چه مدرک زبانی داشته باشید.ولی A2 یه خورده مشکل تره و در صورت امکان توصیه میشه که حتما کلاس برید.

Junior Member

ببخشید من تا حالا آلمانی نخوندم
    بخوام شروع کنم که اقدام کنم واسه ویزا،چقدر طول میکشه که مدرک بگیرم؟ لطفا کمک کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimawz نمایش پست ها
    ببخشید من تا حالا آلمانی نخوندم
    بخوام شروع کنم که اقدام کنم واسه ویزا،چقدر طول میکشه که مدرک بگیرم؟ لطفا کمک کنین
    برای پذیرش نیاز به مدرک ب 1 دارید. حدود 1 سالی طول میکشه (البته اگه تمام وقت کار کنید) و پس از پایان سطح ب1 باید مدرک ب1 بگیرید که موسسه گوته در تهران این امتحان را برگزار میکنه.
    برای کلاس درس هم مدرک ب2 نیاز دارید.در کل بستگی به خودتون داره که چقدر زبان کار کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    برای پذیرش نیاز به مدرک ب 1 دارید. حدود 1 سالی طول میکشه (البته اگه تمام وقت کار کنید) و پس از پایان سطح ب1 باید مدرک ب1 بگیرید که موسسه گوته در تهران این امتحان را برگزار میکنه.
    برای کلاس درس هم مدرک ب2 نیاز دارید.در کل بستگی به خودتون داره که چقدر زبان کار کنید.
    البته ازمون تست داف یا د اس ها را هم باید قبولی بیارید برای شروع درس در آلمان که اصولا د اس ها 2 یا تست داف 4 لازم دارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)