صفحه 17 از 22 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 220

موضوع: سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : آزمونهای زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط alex23 نمایش پست ها
    دوستان آزمون گوته سطح B1 zd هر چند وقت یک بار برگزار می شود چون امروز که 29/9/93 هست سایت گوته رو چک کردم 21.10.1393 آزمون برگزار می شود میخواستم برنامه ریزی کنم تا بتونم خودمو به تاریخ ازمون ها برسونم الان سطحم A2.1 هست میخوام A2.2 رو شروع کنم و اخر اسفند امتحان A2 گوته را بدم
    دوستان برای تقویت schreiben چه مرجعی رو توصیه می کنید؟
    یه سوال دیگه اگر من مدرک A2 گوته رو بگیرم و کلاس های B1 گوته رو شرکت کنم امتحانانتش رو بگذرونم ولی مدرک ZD رو به هر دلیلی نتونم بگیرم آیا سفارت ایراد میگیره؟؟؟؟
    یا اینکه دوره های b1 گوته رو گذروندم کفایت می کنه؟؟؟؟
    بستگی داره توی سایت اعلام میکنند معمولا ولی یادمه هر ماه داشت.
    سفارت مدرک ب1 گوته رو میخواد.

سلام. دوستانی که امتحان b1 دادید میشه بگید برای قسمت شفاهی چه موضوعاتی و کار کردید .چون میگن بیشتر تکراریه .خواهش می کنم راهنمایی کنید من 22 دی امتحان دارم باید خودمو آماده کنم .توروخدا زود جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun222 نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که امتحان b1 دادید میشه بگید برای قسمت شفاهی چه موضوعاتی و کار کردید .چون میگن بیشتر تکراریه .خواهش می کنم راهنمایی کنید من 22 دی امتحان دارم باید خودمو آماده کنم .توروخدا زود جواب بدید

Gesund essen
    ernähren
    Kinder und Fernsehen
    Kinder und Handy
    Ausbildung
    Hotel Mama
    Luft verschmutzung
    einkaufen im Internet
    Verkaufen im Internet
    Soziale Netzwerke
    Haustiere
    Soll jeder Englisch lernen
    öffentliche verkehrsmittel

cheeng ممنونم میشه لطف کنی بگی بخش شفاهیش چجوریه ؟ اون 6 دقیقه زمان ارائه هست یا تو اون 6 min باید هم بنویسیم هم بگیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun222 نمایش پست ها
    cheeng ممنونم میشه لطف کنی بگی بخش شفاهیش چجوریه ؟ اون 6 دقیقه زمان ارائه هست یا تو اون 6 min باید هم بنویسیم هم بگیم .
    موضوعات رو که میدن 15 مین وقت هست و هر کس میتونه هرچی میخواد رو برگه ای که میدن بنویسه برای بعدش و روشون فکر کنه.بعدش هم میبرن واسه امتحان.

سلام دوستان عزیز، وقتتون بخیر و شادی
    ببخشید کسی میدونی بهترین کتاب برای سطح b2 چی هستش؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamfaghan نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، وقتتون بخیر و شادی
    ببخشید کسی میدونی بهترین کتاب برای سطح b2 چی هستش؟؟؟
    با درود

دوست عزیز به شخصه نمیدونم به این سوال که بهترین کتاب برای سطح B2 چی هست، باید چه جوابی بدم (در سطح من هم نیست که به این سوال جواب بدم، کسایی که مدرس هستن شاید بتونن نظر کارشناسی در این زمینه بدن)

اما به طور کلی پیشنهاد بیشتر دوستان کتاب Aspekte هست (که متاسفانه من نخوندمش)
    خودم کتاب Mittelpunkt رو برای این سطح خوندم، به شخصه (با وجود اینکه بقیه دوستان از سختی این کتاب میگن) ازش راضی بودم و دایره لغات قوی ای رو برام پایه ریزی کرد
    در کنار اون هم کتاب های کمکی داشتم از جمله:
    گرامر (مثل: Große Übungsbuch Grammatik، Übungsgrammatik für die Grundstufe)
    نوشتار (مثل: Erfolgreich bewerben,Sage und Schreibe, Briefe und Emails gut und richtig schreiben)
    لغت (مثل:Wortschatz und mehr Übungen für die Mittel- und Oberstude )
    و ...

امیدوارم این موارد بتونه به شما کمک کنه
    موفق باشید

Junior Member

سلام، من امتحان A2 رو دادم و قبول شدم، می خوام B2 رو بگیرم . می شه بگید چه مقدار باید زمان بذارم ؟ (وقتم آزاده .) B2 با تست داف چه تفاوتهایی داره ؟
    گوته قیمتش خیلی بالاست و برخورد افرادش فاجعه است کسی کلاسی در سطح گوته میشناسه معرفی کنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan1989 نمایش پست ها
    سلام، من امتحان A2 رو دادم و قبول شدم، می خوام B2 رو بگیرم . می شه بگید چه مقدار باید زمان بذارم ؟ (وقتم آزاده .) B2 با تست داف چه تفاوتهایی داره ؟
    گوته قیمتش خیلی بالاست و برخورد افرادش فاجعه است کسی کلاسی در سطح گوته میشناسه معرفی کنه ؟
    از B1 تا B2 معمولا 6 تا 8 ماه زمان میخواد تا بتونید خوب مسلط بشید.
    تست داف هم مثل گوته یک امتحان معتبر بین المللیه یا این تفاوت که شما سطحی انتخاب نمیکنید و نمره ای که میارید بین 3 تا 5 هست و کمتر از اون هم مردود میشید.نمره 3 معادل ب2 و 5 معادل C1.2.توضیحات بیشتر توی این تاپیک هست.

سلام

کسی اطلاع داره که امتحان کارشناسی ارشد زبان آلمانی ، به طور کل چه ویژگی هایی دارد؟

مثلا اینکه از چه منابعی برای امتحان استفاده می کنند ؟ یا اینکه چه مباحثی از گرامر مد نظر هست؟ و اینکه اصلا چند درصد گرامر و چند درصد معنی هست؟
    پیر می خانه چه خوش گفت به دردی کش خویش

که مگو حال دل سوخته با خامی چند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)