صفحه 21 از 22 نخستنخست ... 111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 220

موضوع: سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط eli81 نمایش پست ها
    سلام.
    کسی میدونه آزمون osd تا چند سال اعتبار داره؟
    یعنی میخوام بدونم مثل امتحانهای انگلیسی 2 سال بعد منقضی میشه؟
    ممنون
    ایناروشون چیزی نزده ،وقتی هم سوال میکنی گاهی اوقات میگن مادام العمره گاهی میگن دوساله گاهی سه سال
    ولی نرمالش 2 ساله،من استثنا یکی رو دیدکه مدرک ب1 گوته رو 3 ساله قبول کرده بود

Junior Member omid2000 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

مدارک گوته تا اونجا که میدونم ذاتا مادام العمر هستند یعنی خود گوته اون ها رو قبول داره. ولی خب معمولا دانشگاه ها یا مراکزی که مدرک میخواند میگند که باید اون رو طی زمان خاصی گرفته باشید که معمولا دو سال هست.

دوستان برای ثبت نام آزمون سطح A1 از کجا باید اقدام کنیم؟ میشه یکی دقیق توضیح بده من سر در نمیارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط brad11alpha نمایش پست ها
    دوستان برای ثبت نام آزمون سطح A1 از کجا باید اقدام کنیم؟ میشه یکی دقیق توضیح بده من سر در نمیارم
    http://www.dsit.org.ir/?lang=fa&cmd=...eutsch-1---A1-

Junior Member

سلام
    من در حال حاضر در گوته آلمانی می خونم.برای دانشگاه برلین مدرک B2.2 می خواد. تا زمان اپلای نمیرسم به B2.2, آیا من نمی تونم پذیرش بگیرم به شرط اینکه تا قبل از شروع کلاسای اونجا مدرک B2.2 را ارائه بدهم?

با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط warum نمایش پست ها
    سلام
    من در حال حاضر در گوته آلمانی می خونم.برای دانشگاه برلین مدرک B2.2 می خواد. تا زمان اپلای نمیرسم به B2.2, آیا من نمی تونم پذیرش بگیرم به شرط اینکه تا قبل از شروع کلاسای اونجا مدرک B2.2 را ارائه بدهم?

با سپاس
    من قبلا همچین چیزی رو تو ی سایتی خونده بودم. فکر میکنم به این شکل بود که در صورت داشتن معدل بالا میتونید زمان بگیرید تا موقع ثبت نام مدرک زبان رو تحویل بدید.

Junior Member

کسی میتونه اطلاعاتی راجبه کاربرد زبان آلمانی بده؟ به عنوان دومین زبان خارجی آلمانی بهتر و کاربردی تره یا فرانسه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme66 نمایش پست ها
    کسی میتونه اطلاعاتی راجبه کاربرد زبان آلمانی بده؟ به عنوان دومین زبان خارجی آلمانی بهتر و کاربردی تره یا فرانسه؟
    کاربردش به خودتون ربط داره
    اگه میخواید با المانیا کار کنید، خب ای زبان خوبه
    کسی نمیتونه بگه این کاربردی تره یااون
    ببنید کدوم ب کارتون میاد

سلام، اگه کسی کلاسای فوق فشرده بره و مثلا اول آذر سطح ب۱ رو تموم کنه فکر می کنید چقدر زمان لازم داره که بتونه به آمادگی لازم برای آزمون گوته برسه؟ چون شنیدم زود ظرفیت پر میشه و میخوام بدونم که چند هفته بعد از کلاسا امتحان داده بشه خوبه که الان رزرو کنم؟
    و اینکه اگه یه تاریخیو ثبت نام کنیم بعدتر امکان تغییرش هست؟ اگه هست شرایطش چیه؟ (و اصلا حدود ماهی چند بار آزمون ب۱ برگزار میشه؟)
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    سلام، اگه کسی کلاسای فوق فشرده بره و مثلا اول آذر سطح ب۱ رو تموم کنه فکر می کنید چقدر زمان لازم داره که بتونه به آمادگی لازم برای آزمون گوته برسه؟ چون شنیدم زود ظرفیت پر میشه و میخوام بدونم که چند هفته بعد از کلاسا امتحان داده بشه خوبه که الان رزرو کنم؟
    و اینکه اگه یه تاریخیو ثبت نام کنیم بعدتر امکان تغییرش هست؟ اگه هست شرایطش چیه؟ (و اصلا حدود ماهی چند بار آزمون ب۱ برگزار میشه؟)
    ممنون
    ماهییکبار
    شما رسیدید سطح ب11 میتونید ثبت نام کنید برای ازمون و وقتی تو سطح B12 هستید ازمونو بدید
    بستگی ب پایتون داره ک چند وقته برسید ب ازمون، ولی نرمالش 3هفته کافیه
    خیر وقتی ثبت کنید دیگه نمیشه نغییر داد و انصرافش با هزینه همراهه
    بلی خیلی زود پر میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)