صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 1213141516171819202122
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 220

موضوع: سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام
    یه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم اگر کسی از دوستان که واقعا تجربه داره یا از آدمای با تجربه شنیده جواب بده.
    من الان سطح B1 رو تموم کردم و حدودا 10 ماه تا رفتنم وقت دارم اما
    به نظرتون بعد از این ده ماه که احتمال زیاد سطح B2 تموم میشه و سطحم خوب میشه همینجا بخونم و تست داف بدم یا برم آلمان برای DSH ؟؟؟
    با توجه به این که تو خود آلمان حتی اگر DSH قبول نشم تو محیط میتونم بهتر تو کلاسای آمادگی آزمون شرکت کنم و راحت تر از تست داف تو ایران مدرکمو بگیرم.
    به نظرتون کدوم کار عاقلانه تره ؟
    اینکه از نظر مالی ممکنه تو اونجا بر فرض قبول نشدن در dsh و شرکت در کلاسای آمادگی آزمون پنج تا شش میلیون هم از نظر مالی برام بیشتر تموم میشه؟
    ممنون میشم اگر یه نفر لطف کنه راهنمایی کنه

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط chrisredfield نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم اگر کسی از دوستان که واقعا تجربه داره یا از آدمای با تجربه شنیده جواب بده.
    من الان سطح B1 رو تموم کردم و حدودا 10 ماه تا رفتنم وقت دارم اما
    به نظرتون بعد از این ده ماه که احتمال زیاد سطح B2 تموم میشه و سطحم خوب میشه همینجا بخونم و تست داف بدم یا برم آلمان برای DSH ؟؟؟
    با توجه به این که تو خود آلمان حتی اگر DSH قبول نشم تو محیط میتونم بهتر تو کلاسای آمادگی آزمون شرکت کنم و راحت تر از تست داف تو ایران مدرکمو بگیرم.
    به نظرتون کدوم کار عاقلانه تره ؟
    اینکه از نظر مالی ممکنه تو اونجا بر فرض قبول نشدن در dsh و شرکت در کلاسای آمادگی آزمون پنج تا شش میلیون هم از نظر مالی برام بیشتر تموم میشه؟
    ممنون میشم اگر یه نفر لطف کنه راهنمایی کنه
    کمترین مبلغ برا کلاس آمادگی د اس ها الان 500 یورو با بالاست. هر سمستر 6 ماه طول میکشه. ممکنه شما اجازه کار هم نداشته باشی و از جیب باید هزینه کنی. حداقل ماهی 450 تا فقیرانه هزینه زندگیته. پس داریم : (6*450)+500 = 3200 یورو برای یه د اس ها !
    تست داف تو ایران چنده هزینه اش ؟!
    بعدشم این افسانه هایی که میگن تو محیط بهتر یادمیگیرین رو به فراموشی بسپارید. افرادی رو من دیدم یه سال تو آلمان دنبال قبولی د اس ها بودند و 5-6 بار امتحان دادند تا بالاخره قبول شدند. ضمن اینکه هزینه خود آزمون د اس ها تو آلمان از 70-80 تا 150-160 یورو متغیره.
    کیفیت کلاسها هم افتضاحه به نظر من. حداقل در قیاس با کلاسهای ایران میگم.
    همون ایران درست کلاس برین و تست داف بدین بعد بیاین.

Junior Member

سلام دوستان ،کسی اطلاع داره که بعد از تعیین سطح گوته چقدر زمان میبره تا بشه ثبت نام کرد؟ امروز روز ثبت نام بود ولی سریع تمام کلاسها پر شد!.خودشونم گفتن البته مه یه مدتی رو باید تو نوبت موند

و اینکه اگر به صورت مشروط از دانشگاه های اتریش یا آلمان بشه پذیرش گرفت تا زبان رو به حد لازم برسونیم ، بعد چقدر اونجا وقت داریم برای خوندن زبان؟ و اینکه کلا کسی تجربه این مساله رو داشته؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام.
    تعداد زیادی از دانشگاه ها و یونی اسیست امتحان ÖSD رو جزو مدارک مورد تایید ننوشته بودند.
    میخواستم بدونم کسی از دوستان با یونی اسیست یا دانشگاه ها مکاتبه ایی داشته ببینه مدرک رو قبول دارند یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    سلام دوستان٬ از بستگان ما میخواستن در آزمون گوته ثبت نام کنند بهمن ماه اما ظاهرا خیلی سریع ظرفیت آزمون تکمیل شده و ایشون متاسفانه نتونستن ثبت نام کنند. از طرفی هم بسیار عجله دارند به دلیل دِدلاین بعضی از کالج ها مثل کالج فرانکفورت که ۱۵ آپریل هست و تاریخ های بعدی آزمون مناسب وضعیتشون نیست. سوال بنده این هست که آیا میشه در آزمون گوته کشورهای همسایه مثل ارمنستان٬ ترکیه یا دبی مثل آزمون آیلتس ثبت نام کرد؟ اگر آره٬ روندش به چه صورته؟ ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند ما رو سریعا مطلع کنند. سپاس از لطفتون
    سلام ببخشید شما جواب سوالتون رو پیدا کردید؟ اگه بله میشه لطفا به اشتراک بذارید. ممنون

Junior Member

سلام، دوستان من برای ویزای کاری میخوام اقدام کنم، آزمون OSD که در شیراز برگزار میشه مورد قبول سفارت هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    كسي ميدونه اعتبار مدرك آ يك براي پيوست چقدر هست؟
    تو سايت خود گوته نوشته كه براي اقامت اعتبار دائمي هست
    ولي بعضي از دوستان گفتن كه سفارت تا يك سال قبول ميكنه
    كسي اطلاع داره؟

سلام من برای مستر سال آینده میخوام اپلای کنم که هم آیلتس 6.5 میخواد هم آلمانی B1 و گوته و OSD هر دو رو قبول داره ولی باید هر چهار اسکیل رو gut باشم. بر اساس تجربیات آیا توصیه میکنید برای اینکه احتمال قبولی بیشتر بشه آزمون گوته رو شرکت کنم یا OSD؟ سایت هر دو رو نگاه کردم به نظرم رسید OSD هم ممنظم تر برگزار میشه هم به جز تهران توی اصفهان و شیراز هم برگزار میشه و منم ساکن اصفان هستم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    سلام من برای مستر سال آینده میخوام اپلای کنم که هم آیلتس 6.5 میخواد هم آلمانی B1 و گوته و OSD هر دو رو قبول داره ولی باید هر چهار اسکیل رو gut باشم. بر اساس تجربیات آیا توصیه میکنید برای اینکه احتمال قبولی بیشتر بشه آزمون گوته رو شرکت کنم یا OSD؟ سایت هر دو رو نگاه کردم به نظرم رسید OSD هم ممنظم تر برگزار میشه هم به جز تهران توی اصفهان و شیراز هم برگزار میشه و منم ساکن اصفان هستم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    دوستان لطفا جواب این سوال منم بدبد. چه نمره ای gut محسوب میشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا بفرمایید کتاب منشن a1 الان کدام انتشارات داره با تلفظ ترجمه صحیح فارسی داره ارایه میدهد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)