صفحه 3 از 22 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 220

موضوع: سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : آزمونهای زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط irantaze نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره کسانی که واسه کارشناسی اقدام میکنند حتما باید مدرک ب 1 گوته رو ارائه بدن؟
    من شهرستانم میتونم مدرک اینجا رو ببرم؟ (برای سفارت)
    بله...باید تشریف ببرید تهران امتحان گوته را بدید. اینجوری دیگه خیالتون هم راحت میشه!

Junior Member

سلام
    کسی میدونه مدارک زبان آلمانی A1 حدودا چه مدت بعد از آزمون آماده میشن؟ من تهران نیستم ، میخوام همزمان که برای امتحان میام تهران وقت مصاحبه سفارت رو هم همون روز ها بگیرم.

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

سلام بچه ها
    کسی اطلاع داره این امتحان B2 قسمت Schriftlich چطور تصحیح میشه ؟؟؟ یعنی چه چیزهایی مهمترند ؟؟؟
    اگر بجای حدود 180 کلمه حدود 250 تا بشه تاثیر منفی نمیذاره ؟
    غلط های املایی چقدر اثرگذارند ؟
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

سلام بر همه. من میخوام اسفند امتحان ب1 بدم یه کم اطلاعات درباره موندلیش میخوام کسی هست بهم کمک کنه؟؟ مثلا اینکه واسه هر تیل چقدر وقت میدن آماده بشیم با پارتنرمون؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    سلام بر همه. من میخوام اسفند امتحان ب1 بدم یه کم اطلاعات درباره موندلیش میخوام کسی هست بهم کمک کنه؟؟ مثلا اینکه واسه هر تیل چقدر وقت میدن آماده بشیم با پارتنرمون؟
    سلام دوست عزیز، بخش موندلیش،3 بخشه، بخش اول معرفی خودتون، بخش دوم بحث در مورد یک موضوع مشترک، بخش سوم هم برنامه ریزی و پیشنهاد دادن در موردانجام یک کار مثل برگزاری جشن،پیک نیک و .... .کل آزمون نهایت 15 دقیقه است و قبلش بهتون 10 دقیقه وقت میدن که آماده بشید.
    Warte nicht auf jemanden,der womöglich nie kommen wird.LEBE DEIN LEBEN,denn wer dich wirklich will,weiß wo er dich findet

Junior Member

سلام .
    من اگر مدرک B1 رو داشته باشم . یعنی 7-8 ترم آلمانی خونده باشم.برای کالج باز هم لازم هست که گوته آزمون بدم و نمره و مدرک گوته رو ارائه بدم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shemo نمایش پست ها
    سلام .
    من اگر مدرک B1 رو داشته باشم . یعنی 7-8 ترم آلمانی خونده باشم.برای کالج باز هم لازم هست که گوته آزمون بدم و نمره و مدرک گوته رو ارائه بدم ؟
    بله، حتما لازمه.
    برای پذیرش و ویزا باید مدرک گوته را داشته باشید

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط r0bin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، بخش موندلیش،3 بخشه، بخش اول معرفی خودتون، بخش دوم بحث در مورد یک موضوع مشترک، بخش سوم هم برنامه ریزی و پیشنهاد دادن در موردانجام یک کار مثل برگزاری جشن،پیک نیک و .... .کل آزمون نهایت 15 دقیقه است و قبلش بهتون 10 دقیقه وقت میدن که آماده بشید.
    دوست عزیز ممنون از جوابتون. یعنی کلا برای هر سه تایل 10 دقیقه بهمون وقت میدن که آماده بشیم؟
    یه سوال دیگه من چطور برای موندلیش آماده بشم؟ سطحم زیاد بالا و عالی نیست.الان b1+ میخونم کلا ازین آدمام که هول میشم و یادم میره چی میخوام بگم. یه کتاب آزمون ب1 گرفتم که 5 تا مدل تست داره به نظرتون اونارو کار کنم کمه؟
    خیلی روان باید حرف بزنیم؟ کلا توصیتون چیه؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از جوابتون. یعنی کلا برای هر سه تایل 10 دقیقه بهمون وقت میدن که آماده بشیم؟
    یه سوال دیگه من چطور برای موندلیش آماده بشم؟ سطحم زیاد بالا و عالی نیست.الان b1+ میخونم کلا ازین آدمام که هول میشم و یادم میره چی میخوام بگم. یه کتاب آزمون ب1 گرفتم که 5 تا مدل تست داره به نظرتون اونارو کار کنم کمه؟
    خیلی روان باید حرف بزنیم؟ کلا توصیتون چیه؟ ممنون
    خواهش می کنم،بله حدودا 10 تا 12 دقیقه... راستش من خودم همین فردا(جمعه) امتحان موندلیش دارم باید توی شرایطش قرار بگیرم تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم.ولی فکر می کنم موضوعات کتابای Vorbereitung دقیقا در همون حد امتحان باشه،همونا رو تمرین کنید کافیه، منم همونا رو کار کردم.. برای اینکه هول نشید و چیزی یادتون نره ،باید حتما توی اون فرصت 10 دقیقه ای ،چیرایی رو که می خواید بگید نوت برداری کنید...
    ویرایش توسط r0bin : January 24th, 2013 در ساعت 09:21 PM
    Warte nicht auf jemanden,der womöglich nie kommen wird.LEBE DEIN LEBEN,denn wer dich wirklich will,weiß wo er dich findet

با سلام.
    کسی اطلاع داره که منابع امتحانی کنکور آلمانی در ایران چیست ؟ آیا برای اینکه در گرایش های زبان آلمانی در کنکور شرکت کنیم ، باید درسهای غیرمرتبط با زبان آلمانی را هم امتحان دهیم ؟
    ممنون .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)