صفحه 4 از 22 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 220

موضوع: سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Banned

پیش فرض پاسخ : آزمونهای زبان آلمانی

سلام دوستان.من یه حساب سرانگشتی کردم.ببینید اگه جاییش ایراد داره به من بگید با دلیل.میگن تا رسیدن به سطح آزمون DSH هزار ساعت آموزش نیازه.اگه هزار ساعت رو تقسیم بر 24 کنیم میشه 41 روز که خب کاملا غیر منطقیه که بگیم یکی تو 41 روز میتونه به این سطح برسه چون اصلا نباید بخوابه. خب 8 ساعت در روز برای خواب در نظر میگیریم میشه روزی 16 ساعت.پس 1000 تقسیم بر 16 میشه که برابر 62 روزه. حالا بازم ما میایم برای این که عملی تر و واقعی تر بشه.میگیم طرف یه روز درمیون بخونه که برنامش راحت تر باشه. پس 62 ضرب در 2 میشه. یعنی 124 روز. معادل 4 ماه. تبریک میگم!! شما به سطح زبان DSH رسیدید.یعنی فول آلمانی در 4 ماه. این برنامه برای کسیه که میخواد 4 ماه رو اختصاص بده به یادگیری آلمانی و هیچ کار دیگه ای نداشته باشه. مثه اینا که 4 ماه میشینن تو خونه هیچ مهمونی هم نمیرن تا برای کنکور بخونن. با این حساب اگرم کسی فول آلمانی نخواد و مثلا سطع B1 بخواد که مکالمات روزمرش راه بیفته با توجه به اینکه B1 مهارتی معادل نصف DSH هست پس 4 تقسیم بر 2 یعنی تو ماه میتونه به این مهارت برسه.
    اشتباه میگم بگو اشتباه میگی؟1 نه خب واقعا اشتباه میگم بگو اشتباه میگی. چرا خب اذیت میکنی، اگه اشتباه میگم بگو اشتباه میگی دیگه! اِ اِ اِ اِ اِ اِ

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من یه حساب سرانگشتی کردم.ببینید اگه جاییش ایراد داره به من بگید با دلیل.میگن تا رسیدن به سطح آزمون DSH هزار ساعت آموزش نیازه.اگه هزار ساعت رو تقسیم بر 24 کنیم میشه 41 روز که خب کاملا غیر منطقیه که بگیم یکی تو 41 روز میتونه به این سطح برسه چون اصلا نباید بخوابه. خب 8 ساعت در روز برای خواب در نظر میگیریم میشه روزی 16 ساعت.پس 1000 تقسیم بر 16 میشه که برابر 62 روزه. حالا بازم ما میایم برای این که عملی تر و واقعی تر بشه.میگیم طرف یه روز درمیون بخونه که برنامش راحت تر باشه. پس 62 ضرب در 2 میشه. یعنی 124 روز. معادل 4 ماه. تبریک میگم!! شما به سطح زبان DSH رسیدید.یعنی فول آلمانی در 4 ماه. این برنامه برای کسیه که میخواد 4 ماه رو اختصاص بده به یادگیری آلمانی و هیچ کار دیگه ای نداشته باشه. مثه اینا که 4 ماه میشینن تو خونه هیچ مهمونی هم نمیرن تا برای کنکور بخونن. با این حساب اگرم کسی فول آلمانی نخواد و مثلا سطع B1 بخواد که مکالمات روزمرش راه بیفته با توجه به اینکه B1 مهارتی معادل نصف DSH هست پس 4 تقسیم بر 2 یعنی تو ماه میتونه به این مهارت برسه.
    اشتباه میگم بگو اشتباه میگی؟1 نه خب واقعا اشتباه میگم بگو اشتباه میگی. چرا خب اذیت میکنی، اگه اشتباه میگم بگو اشتباه میگی دیگه! اِ اِ اِ اِ اِ اِ
    این که می گن نیاز دارید به 1000 ساعت آموزش، به این معنی نیست که فقط 1000 ساعت آموزش ببین و تمام! در واقع وقتی که باید توی خونه بگذارید و تمرین ها را حل کنید، به حساب نیومده!
    حداقل باید یه 10 ماه باهاش کلنجار برید! کلاس زبان های خود آلمان هم در دو ترم دانشگاهی برگزار میشه! من نمی دونم شما چجوری می خواید توی 4 ماه به این نتیجه برسید. در ضمن، B1 کجا و امتحان کوفتیه DSH کجا!

اگه بگید B1 نصف DSH هست، یعنی که اگه مثلا با بلد بودن 1000 تا لغت تونستید B1 را پاس بشید، با 2000 تا لغت می تونید DSH را پاس بشید! که این حرف اصلا و ابدا منطقی نیست برادر من.

بهترین کار اینه که برید برنامه ی آموزشگاه گوته را ببینید.

موفق باشید
    براي چراغ هاي همسايه ات نور آرزو کن. بي شک حوالي خانه ی تو هم روشن تر خواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط tara6 نمایش پست ها
    میشه واسه سفارت مدرک ببرم که آلمان تا a1 خوندم ولی امتحان ندادم واسه ویزای دانشجویی قبول می کنند؟
    برای رشته به زبان آلمانی اقدام کردید یا انگلیسی؟
    اگه به زبان المانی باشه احتمالا ایراد بگیرند... برای رشته به زبان آلمانی حداقل ب1 نیازه

نه برای رشته انگلیسی ثبت نام کردم نمره زبان لازم دارم

Junior Member wolfman آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط deutsch1984 نمایش پست ها
    با سلام.
    کسی اطلاع داره که منابع امتحانی کنکور آلمانی در ایران چیست ؟ آیا برای اینکه در گرایش های زبان آلمانی در کنکور شرکت کنیم ، باید درسهای غیرمرتبط با زبان آلمانی را هم امتحان دهیم ؟
    ممنون .
    کنکور کارشناسی یا ارشد؟

Junior Member parsa_babadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mekanik khodro .azade dezfoul

سلام دوستان .من اهواز زندگی میکنم کلاس زبان آلمانی میرم studio هم میخونم .من برای dsh ya gothe میتونم شرکت کنم؟موسسه گوته اجازه میده من هم امتحان بدم؟ از کجا می فهمه که 600 ساعت گذروندم؟؟لطفا من رو کمی راهنمایی کنید با تشکر.برای b2 چند ساعت کافی هست؟

Junior Member Shaye73 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی شریف

با سلام
    ميخواستم ببينم آزمون هاي رسمي براي زبان آلماني كدوماشون تاريخ انقضا دارند ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_babadi نمایش پست ها
    سلام دوستان .من اهواز زندگی میکنم کلاس زبان آلمانی میرم studio هم میخونم .من برای dsh ya gothe میتونم شرکت کنم؟موسسه گوته اجازه میده من هم امتحان بدم؟ از کجا می فهمه که 600 ساعت گذروندم؟؟لطفا من رو کمی راهنمایی کنید با تشکر.برای b2 چند ساعت کافی هست؟
    شما هرکجا زبان خونده باشید میتونید در امتحانات گوته شرکت کنید. لازم هم نیست حتما 600 ساعت را خونده باشید. اگر آمادگی آزمون را دارید با پرداخت هزینه آزمون میتونید شرکت کنید. نمیشه ساعت تعیین کرد! تا سطح ب1 حداقل 6 الی 9 ماه زمان نیاز هست. بعد از ب1 هم چون مطالب تخصصی میشه خوندنش بیشتر زمان میبره. فکر کنم یک سال تا یک سال و چند ماه برای ب2 زمان لازم باشه. البته بسته به توانایی و زمانی که میذارید مدت یاگیری متفاوت میشه. آزمون DSH هم که ایران کلا برگزار نمیشه. شما باید آزمون TestDaf ایران شذکت کنید.

دوستان کسی شنیده امتحان ب1 گوته برای دوره های بعدی، شیوه برگزاریش تغییر کنه ؟
    قیمت هم برای دوره بعد یعنی شهریور را نزده بود. فکر کنم دوباه قیمتش را بالا ببرند...

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی میدونه زمان شروع امتحان a1 چه ساعتی هستش؟
    یک سوال دیگه..اگر با مدرک B1 پذیرش بگیریم باز هم در دانشگاه آلمانی خوند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)