صفحه 6 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 220

موضوع: سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : آزمونهای زبان آلمانی

مثل اینکه از آزمون شهریور ماه گوته به بعد شیوه امتحان ب1 عوض میشه! کسی خبر نداره که چطوری قراره بشه؟

Junior Member

دوستان كسي كه testdaf رو پاس كرده باشه بايد حتما در آلمان dfsرو پاس كنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    مثل اینکه از آزمون شهریور ماه گوته به بعد شیوه امتحان ب1 عوض میشه! کسی خبر نداره که چطوری قراره بشه؟
    تا اونجایی که من شنیدم سخت تر میشه ولی هر قسمت رو میشه جدا امتحان داد. یعنی اگر مثلا فقط از قسمت شنیداری نمره نیارید لازم نیست دوباره همه ی قسمت ها رو امتحان بدید. کافیه دوباره قسمت شنیداری رو امتحان بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Stern نمایش پست ها
    تا اونجایی که من شنیدم سخت تر میشه ولی هر قسمت رو میشه جدا امتحان داد. یعنی اگر مثلا فقط از قسمت شنیداری نمره نیارید لازم نیست دوباره همه ی قسمت ها رو امتحان بدید. کافیه دوباره قسمت شنیداری رو امتحان بدید.
    که اینطور! فقط همین مونده بود که ب1 امتحانش سختتر بشه! حالا حتما قیمت را هم میبرند بالا! اما اینکه اگه یک قسمت را نمره نیاره طرف همون قسمت را امتحان میده ایده خوبیه! به جز گوته جایی هست که مدرکش معتبر باشه برای سفارت آلمان؟ و در عین حال ارزون تر از امتحان گوته باشه؟

Junior Member

که اینطور! فقط همین مونده بود که ب1 امتحانش سختتر بشه! حالا حتما قیمت را هم میبرند بالا! اما اینکه اگه یک قسمت را نمره نیاره طرف همون قسمت را امتحان میده ایده خوبیه! به جز گوته جایی هست که مدرکش معتبر باشه برای سفارت آلمان؟ و در عین حال ارزون تر از امتحان گوته باشه؟
    بله خیلی گرون شده. فک کنم هر قسمت امتحان 150 تومن شده!!! در مورد مدارک دیگه هم راستش در جریان نیستم، یعنی هر کسی رو دیدم با مدرک گوته رفته سفارت.

هر قسمت 150... خیلی گرون شده! حالا کلا چند قسمت هست؟ 3 یا 4؟

Junior Member

هر قسمت 150... خیلی گرون شده! حالا کلا چند قسمت هست؟ 3 یا 4؟
    4 قسمت هست مثل قبل .

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان. میخواستم بدونم چه امتحانی از testdaf معادل مدرک A2 هست؟ testdaf3 یا 4 یا 5؟ کدومشون رو شرکت کنم برای A2 ممنون میشم راهنماییم کنید.

امتحان ب1 شهریور ماه گوته از 360.000 نوبت های قبلی آزمون به 480.000 رسیده! و برای مهرماه دوباره قیمت نزدند!واقعا خیلی گرون شده مثل اینکه نحوه ی آزمون هم تغییر کرده. کسی اطلاع داره چه مدلی شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بدونم چه امتحانی از testdaf معادل مدرک A2 هست؟ testdaf3 یا 4 یا 5؟ کدومشون رو شرکت کنم برای A2 ممنون میشم راهنماییم کنید.
    Testdaf برای سطوح خیلی بالاتری از آلمانی هست (B2-C1) با سطح A2 نمیشه این امتحانو داد. اگر شما الان سطح A2 هستید باید حداقل ۱۰ ماه دیکه آلمانی بخونید تا بتونید در TESTDAF شرکت کنید. Testdaf 4 5 هم بالاترین نمره های این آزمون هستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)