صفحه 7 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 220

موضوع: سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : آزمونهای زبان آلمانی

نقل قول نوشته اصلی توسط Negar00 نمایش پست ها
    Testdaf برای سطوح خیلی بالاتری از آلمانی هست (B2-C1) با سطح A2 نمیشه این امتحانو داد. اگر شما الان سطح A2 هستید باید حداقل ۱۰ ماه دیکه آلمانی بخونید تا بتونید در TESTDAF شرکت کنید. Testdaf 4 5 هم بالاترین نمره های این آزمون هستن.
    ممنون از پاسختون. به نظر شما من اگه تا A2 کلاس برم تو گوته بعد خودم تو خونه کتابهای B1 رو بخونم میتونم امتحان B1 رو پاس کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. به نظر شما من اگه تا A2 کلاس برم تو گوته بعد خودم تو خونه کتابهای B1 رو بخونم میتونم امتحان B1 رو پاس کنم؟
    من نمیتونم نظری بدم در این مورد. اگر خودتون فکر میکنید تواناییشو دارید بکنید این کارو. اگر نه کلاس برید. کتاب B1 گرامر مهمی داره.

رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان کسی اطلاع داره که نتایج آزمون B1 گوته چند وقت طول میکشه تا به دستمون برسه؟

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره که نتایج آزمون B1 گوته چند وقت طول میکشه تا به دستمون برسه؟
    فرداش ! صبح میزنن تو حیاط گوته . ظهر میزنن تو سایتش

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Negar00 نمایش پست ها
    فرداش ! صبح میزنن تو حیاط گوته . ظهر میزنن تو سایتش
    جدی. اخه من ایران نیستم اینجا به من گفتن 3 هفته طول میکشه نتیجش بیاد

Junior Member

جدی. اخه من ایران نیستم اینجا به من گفتن 3 هفته طول میکشه نتیجش بیاد
    منم این امتحانو دادم B1 و B2 فرداش میاد جواباش !

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

سلام دوستان یه سوال خیلی مهم دارم که هر کی میدونه لطفا نظرش رو بهم بگه. من جدودا ۲ هفته دیگه المانم. دانشگاهم کورس انگلیسی زبانه ولی من ۵ ماه همین جوری برای ارتباط با مردم المانی فشرده خصوصی خوندم و الان تا حدودا اول بی یک هستم. میخواستم بدونم از اونجایی که برنامم اینه که مستر رو المان بخونم و برم امریکا (شاید بعدش دوباره برگردم المان) اگه برم یه امتحان بدم یه مدرک آ دو بگیرم تا وقتی ایرانم این مدرمک به دردم میخوره یا نه. یا اصلا کلا برم اونور کار کنم رو زبانم بعد که در حد بی یک رسیدم اونور امتحان بدم؟اصلا مدرک به چه دردی به میخوره برای من؟

یه سوال : اگه کسی امتحان گوته رو قبول بشه المان هم که بره اون مدرک برای ئانشگاه قابل قبوله؟ و نیازی نیست ذوباره امتحان بده؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Zivaralam نمایش پست ها
    یه سوال : اگه کسی امتحان گوته رو قبول بشه المان هم که بره اون مدرک برای ئانشگاه قابل قبوله؟ و نیازی نیست ذوباره امتحان بده؟
    سلام
    برای تحصیل به زبان آلمانی در دانشگاه های آلمان باید در امتحان TestDAF شرکت کنید و حداقل نمره TDN4 رو بدست بیارید. معمولا اگه مدرک ZD B1 یا ZD B2 داشته باشید و تا پیش از سفر نتونید مدرک TestDAF رو بدست بیارید باید در آلمان این امتحانو پشت سر بگذارید. صرفا جهت اطلاه بگم که امتحان مشکلی به حساب میاد. باید حداقل دوره Grundstufe رو کامل کرده باشید. حتی تجربه سطح Mittlestufe هم توصیه شده!...
    Hals und Beinbruch

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال خیلی مهم دارم که هر کی میدونه لطفا نظرش رو بهم بگه. من جدودا ۲ هفته دیگه المانم. دانشگاهم کورس انگلیسی زبانه ولی من ۵ ماه همین جوری برای ارتباط با مردم المانی فشرده خصوصی خوندم و الان تا حدودا اول بی یک هستم. میخواستم بدونم از اونجایی که برنامم اینه که مستر رو المان بخونم و برم امریکا (شاید بعدش دوباره برگردم المان) اگه برم یه امتحان بدم یه مدرک آ دو بگیرم تا وقتی ایرانم این مدرمک به دردم میخوره یا نه. یا اصلا کلا برم اونور کار کنم رو زبانم بعد که در حد بی یک رسیدم اونور امتحان بدم؟اصلا مدرک به چه دردی به میخوره برای من؟
    سلام
    مدرک A2 چندان سطح بالا نیست که بخواد توی ایران یا آلمان خیلی به درد شما بخوره!.... با توجه به انگلیسی بودن دوره تون به نظر نمیاد گرفتن چنین مدرکی براتون دست آورد خاصی داشته باشه...!
    به نظر من اگه آلمان ماندگار شدین، مطالعاتتونو ادامه بدین تا پایان grundstufe..... بعد در TestDAF شرکت کنین که در صورت قبولی یه مدرک معتبر از دانش زبان آلمانی براتون به حساب خواهد اومد.
    براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)