صفحه 9 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 220

موضوع: سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمونهای زبان آلمانی

سلام.
    من داوطلب کنکور زبان آلمانی هستم میخوام بدونم تا چه سطحی بایست بلد باشم؟
    از بچه ها تاحالا کسی کنکور آلمانی داده؟
    ممنون

Junior Member wolfman آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Matin007 نمایش پست ها
    سلام.
    من داوطلب کنکور زبان آلمانی هستم میخوام بدونم تا چه سطحی بایست بلد باشم؟
    از بچه ها تاحالا کسی کنکور آلمانی داده؟
    ممنون
    چه سطحی کارشناسی یا ارشد؟
    برای ارشد منبع مشخصی نیست. باید با نمونه سوالات سالهای قبل(تو اینترنت بگردی، پیدا میکنی) تمرین کنی. برای کارشناسی هم بهتری بری کلاس آلمانی شرکت کنی. من شنیدم یکی با سطح A2 تونسته قبول بشه.(راست و دروغشو نمیدونم)

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط simin_k نمایش پست ها
    سلام
    مدارک آزمون زبان آلمانی چند ماه اعتبار دارن؟
    1 سال می باشد

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    سلام
    تاریخ امتحان بعدی آزمون ب1 سفارت اتریش را میخواستم. از کجا میتونم پیدا کنم؟
    شماره تلفن یا وبسایت خاصی داره؟

ممنون
    در اینترنت سرچ کنید:
    انجمن فرهنگی اتریش در تهران تمام راههای ارتباطی نوشته شده است.

Junior Member

سلام دوستان
    من چند تا سوال دارم اول اینکه مدارک مربوط به زبان المانی رو باید موقع دادن درخواست پذیرش به دانشگاه ارايه بدی نمیشه درخواستتو بدی بعد از پذیرش مدارکتو ارايه بدی البته برای دانشگاههای المانی زبان. چون من تازه شروع به اموزش زبان کردم میخوام بدونم میتونم الان درخواستمو بدم بعد اینکه برای گرفتن پذیرش باید چه سطحی اززبان المانی رو داشته باشی و چقدر برای رسیدن به این سطح زمان نیازداری و اینکه نمیشه دوره اموزشه زبان رو تو المان گذروند

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط salimi2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا سوال دارم اول اینکه مدارک مربوط به زبان المانی رو باید موقع دادن درخواست پذیرش به دانشگاه ارايه بدی نمیشه درخواستتو بدی بعد از پذیرش مدارکتو ارايه بدی البته برای دانشگاههای المانی زبان. چون من تازه شروع به اموزش زبان کردم میخوام بدونم میتونم الان درخواستمو بدم بعد اینکه برای گرفتن پذیرش باید چه سطحی اززبان المانی رو داشته باشی و چقدر برای رسیدن به این سطح زمان نیازداری و اینکه نمیشه دوره اموزشه زبان رو تو المان گذروند
    دوست عزیز
    برای اینکه بدونید چه موقع مدرک زبان رو باید به دانشگاه ارائه بدید باید از بخش اینترنشنال دانشگاهی که می خواهید درخواست بدید بپرسید
    برای پذیرش گرفتن هم شاید بعضی جاها بشه کلا از اول آلمانی رو در آلمان بخونید.اما سفارت با کمتر از ب1 خیلی سخت ویزا میده.
    بنابراین در کل شما باید حداقل ب1 داشته باشی.وبا داشتن مدرک ب1 باید یک الی دو ترم بستگی به دانش زبانتون در آلمان می خونید که سطحتون رو تا ب2 میرسونه
    بعد در آزمون DSH(که فقط در آلمان برگزار میشه)یاTestDaf(که در ایران هم برگزار میشه)شرکت می کنید بعد درستون رو می تونید شروع کنید
    از صفر هم اگر بخواهید شروع کنید هر چند که برای افراد مختلف متفاوته
    اما در صورتی که تمرکزتون رو کامل روی زبان آلمانی بزارید برای موفقیت در این آزمون ها(DSHوTestDaf)
    در حالت خوشبینانه 1سال
    واقع بینانه1.5سال زمان نیاز دارید.
    اما دوستانی که در آلمان هستند توصیه می کنند مدرک زبان لازم رو از همین ایران آماده کنیم به دو دلیل یکی اینکه به خاطر هزبنه اش و مورد دیگه هم وقتی شما رفتید آلمان تا زندگیتون روی روال بیفته چند ماه طول میکشه و زمان لازم برای مطالعه برای آزمون زبان رو از دست میدید.
    البته یک نکته در مورد آزمون ها(DSHوTestDaf) که یادم رفت بگم این هست برای بدست آوردن نمره ی مورد نظر توی این آزمون ها باید حداقل سطحb2-c1داشته باشید.
    برای رسیدن به سطح ب1هم در صورت تمرکز کامل روی زبان آلمانی
    حداقل 6تا9ماه زمان نیازه

Junior Member

سلام دوستان

من الان نزدیک یک سال هست که زبان آلمانی رو به صورت فشرده در موسسه زبان گوته شروع کزدم الان در سطح b1-2 هستم و اینکه پذیرشم هم اومده نزدیک 2 3 ماه وقت دارم
    قصد این رو دارم که ادامه ی اون رو که b2 هست خودم بخونم و دیگه کلاس نرم و همین جا آزمون testdaf بدم آیا ممکن هست ؟ و یا اینکه برم اونجا و در آزمون dsh شرکت کنم ... ؟

خیلی خوشحال می شم نظر دوستان رو بدونم

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadya نمایش پست ها
    سلام دوستان

من الان نزدیک یک سال هست که زبان آلمانی رو به صورت فشرده در موسسه زبان گوته شروع کزدم الان در سطح b1-2 هستم و اینکه پذیرشم هم اومده نزدیک 2 3 ماه وقت دارم
    قصد این رو دارم که ادامه ی اون رو که b2 هست خودم بخونم و دیگه کلاس نرم و همین جا آزمون testdaf بدم آیا ممکن هست ؟ و یا اینکه برم اونجا و در آزمون dsh شرکت کنم ... ؟

خیلی خوشحال می شم نظر دوستان رو بدونم

با تشکر
    سلام
    من الان دارم ب2 میخونم. بهت پیشنهاد میکنم حتما کلاس بری. خیلی با ترمای قبل متفاوته. واقعا سخته. نمیگم نمیتونی خودت بخونی ولی سخته دیگه. تا قبله ب2 رو خیلیا خودشون خوندن! ولی ب2 سنگینه و متفاوت!!!!!!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    سلام
    من الان دارم ب2 میخونم. بهت پیشنهاد میکنم حتما کلاس بری. خیلی با ترمای قبل متفاوته. واقعا سخته. نمیگم نمیتونی خودت بخونی ولی سخته دیگه. تا قبله ب2 رو خیلیا خودشون خوندن! ولی ب2 سنگینه و متفاوت!!!!!!!!!!!!
    ممنون از راهنماییتون فقط نمیدونم منظورتون از اینکه می گین کاملا متفاوت هست و سخت چیه ؟ می شه یکم توضیح بدین دربارش که اگر بخوام خودم بخونم رو چه قسمت هایی تمرکز کنم . چون من وقتم کاملا آزاد هست و فکر می کنم اینطوری بهتر بتونم خودم کار کنم و بیخود هزینه هم نمی کنم چون واقعا شهریه کلاس هاش بالاس .

Senior Member

امتحان ب2 رو فقط گوته باید داد یا جای دیگه هم داره مثلا ایران و اتریش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)